Jump to content

buru

Nariai
 • Pranešimai

  180
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie buru

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis Liepos 29

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Kauno r.

Paskutiniai lankytojai

1.298 profilio peržiūros
 1. buru

  Skiltis chemijai

  Iš Agil etiketės: „Vienmetes migles AGIL® naikina joms esant 1 – 3 lapelių tarpsnyje naudojant 1,0 – 1,5 l/ha. “ O Focus ultra etiketėj rašo, kad silpnai naikina vienmetes migles.
 2. buru

  zieminis rapsas

  Tikriausiai, rugiagėlė.
 3. buru

  zieminis rapsas

  Pagal lapus, tai labai panašu į dirvinę našlaitę, bet ten tie šoniniai ūgliai lyg ir panašūs veronikų būna.
 4. buru

  Česnaku auginimas

  Jis apie kiečius klausė, ne kviečius.
 5. buru

  Česnaku auginimas

  Fenix nepaims tikrai. Paimtų koks, pvz., Lontrel, bet ar jį toleruotų patys česnakai, nežinau, registruotas tam tikrai nėra, iš vienskilčių tik javai ir varpinės ganyklų žolės. Tikrai tinkamas tai, turbūt, lieka tik kauptukas.
 6. buru

  Zirniai

  Tai ten gal kaip lietuviškoje registracijoje morkoms ar svogūnams: arba 2.5l/ha prieš sudygimą, arba 1.5l/ha prieš sudygimą ir dar 1.0l/ha sudygus.
 7. buru

  Tręšimas dumblu

  Jau, man atrodo, buvo kalbėta, kad gal ir būtų gera trąša, bet su tuo dumblu ir sunkiųjų metalų į dirvą prisiveši.
 8. buru

  svogunai

  Pernai „Nojus“ turėjo nemažai prisikrovę po 10kg maišeliais. https://www.nojus.lt/svogunu-sodinukai
 9. Tai kad iš 5kg gaunasi tik 1kg N, 1kg P ir 1kg K, tai čia gal 40-50 kg derliaus pagal teoriją.
 10. buru

  žiemkenčių buklė

  Jei ta bala atsirado jau ant įšalusios žemės, kaip dabar ir yra, ir dar jos gylis koks pusmetris, tai prie nulio, manau, nei ta temperatūra jos dugne sieks +4, nei įšalą toks vanduo tirpdys. O šiaip, kaip turės būt, taip ir bus, nieko nepakeisim, geriau jau ramiai švenčių laukt
 11. buru

  žieminių kviečių veislės

  Nemanau, jei vegetacija augalo jau pasibaigusi. O jei kūlei, tai, kaip suprantu, ne pusžalius.
 12. buru

  Vasarinis rapsas

  Jei tos lervos kokių 1-2 mm, tai, sakyčiau, tikrai dar toms ankštaroms pagelbėtų purškimas, bet jei jau didelės, kokie 7 mm ilgio, tai tik kad užmuš pačias lervas, bet , kad jos užlinktų, nemažai, palyginus, ir suėst turės, tai žala toms ankštaroms bus jau. Tik tiek, kad gali būt ir vėliau išsiritusių kitose ir gal dar net kiaušinių stadijoj, tai tom padėtų tikrai. O šiaip čia kiekvieno asmeninio apsisprendimo reikalas, aš purškiau, viena kita ankštara prasižiojus, bet tos, kuriose buvo vos įžiūrimų neseniai išsiritusių lervučių - švarios ir sveikos, tad jaučiuosi gerokai sumažinęs nuostolius.
 13. buru

  Vasarinis rapsas

  O, pasirodo, jei sudėtyje nėra piretroidų, neonikotinoidai bitėms tampa visai nepavojingi, net jei ant kupros pataikai Beje, dėl purškimo naudingumo nuo gumbauodžių lervų, kurios jau išsiritusios ir sėdi ankštarose - pasakos, kad sisteminis jų nepasiekia. Praėjus kelioms dienoms po purškimo proteus, visos negyvos ankštaroje, nesvarbu, didesnės ar tik milimetro ilgo. Problema tik tose, kur jau pavėluota, lervos didelės, pažeidimai taip pat ir dėl tų pažeidimų jos pratrūksta vis tiek jau. Bet kur neseniai išsiritusios, tas ankštaras tikrai išgelbėt dar galima.
 14. Matuoklėj tiek buvo, gal nepripylė savo niekas naktį atėjęs...
×
×
 • Create New...