Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

prieš 4 minutes , ramas 1 pranešimas:

Ahuienas rudenelis ,panasu ,kad siemet liksiu be zieminiu kvieciu .Aisku kaltu ieskot nereik ,gi velinom seja ,kad ligos nepultu. Kogero nebus ka pult :eusa-think: Ryt lekt bandyt rapsa nuo pabiru nupurkst ,nes tuoj neiplausim .

Daug prilijo? Aš tai dar tikrai taip nemąstau, kad liksiu be žieminių kviečių iki rugsėjo galo laiko dar yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Daug prilijo? Aš tai dar tikrai taip nemąstau, kad liksiu be žieminių kviečių iki rugsėjo galo laiko dar yra.

Ir dar visas spalis. Pernai spalio 28 sėti kviečiai kolegai byrejo geriau už anksčiau setus. Aišku reik stengtis anksčiau paset, bet.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , ramas 1 pranešimas:

Sunkiose zemese kose tiesiog ,Neviduriuoju ,bet jau virs savaites negaliu ivaziuot-vis lyja ,i prieki prognozes nekokios oru.

.

 

klaviatūros barškintojai tavęs nesupras,sakys tie paramų prisiėmę dabar net pasėt negali,tinginiai.užjaučiu bičiuli pas mane panaši situacija, bandom vandenį užart gal ryt po pietų ką pasėsiu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, bebrynas pranešimas:

Plaukiam ir irkluojam..apie 80...  ir vis nesustoja.fai purskia taj nutyla tai nupila... kaip kaikas minėjo ne lėkščiuojam o vandenį apverčiam...dirbam kur aukščiau ir skandinamės žemiau...

Oho va čia tai rimta tada, pas mane nuo ketvirtadienio 17mm tai baiki dar

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, bebrynas pranešimas:

Plaukiam ir irkluojam..apie 80...  ir vis nesustoja.fai purskia taj nutyla tai nupila... kaip kaikas minėjo ne lėkščiuojam o vandenį apverčiam...dirbam kur aukščiau ir skandinamės žemiau...

Pas mus taip merkė nuo Rugpjūčio pradžios kokias 3 savaites, nukulti negalėjom, kai į dieną po 5ias liūtis nulydavo. Ir dažnai prognozės nerodydavo lietaus. Dabar atvirkščiai - sausa pas mus - pasienio ruože, kai kitus skandina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, joniskietis pranešimas:

Pas mus taip merkė nuo Rugpjūčio pradžios kokias 3 savaites, nukulti negalėjom, kai į dieną po 5ias liūtis nulydavo. Ir dažnai prognozės nerodydavo lietaus. Dabar atvirkščiai - sausa pas mus - pasienio ruože, kai kitus skandina. 

Beda kad rugpjūtį  mus irgi merkė..jau tada irklavom, grūdai šiaip ne taip, šienas sunkiai... o dabar irkluojam toliau..šiandien bent purkst tik vakare pradėjo, tai jau ne vandenį o bent ’sanatorini purvą’ vertėm...visos vilniaus damos tilptų vienu metu....:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 4 valandas, jevgenijus pranešimas:

Siūlai exelyje dar vieną eilutę įtraukti? „Siera iš dangaus“ :D

Gali įtraukti gali neįtraukti bet sieros kaip ir kitų elementų patenka į dirvožemį su kiekvienu lietumi ar sniegu. Kažkada skaičiau vieno mokslininko straipsnyje, kad jei kviečių derlius planuojamas iki 5t sieros tręšti papildomai neverta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Gintas. pranešimas:

Gali įtraukti gali neįtraukti bet sieros kaip ir kitų elementų patenka į dirvožemį su kiekvienu lietumi ar sniegu. Kažkada skaičiau vieno mokslininko straipsnyje, kad jei kviečių derlius planuojamas iki 5t sieros tręšti papildomai neverta. 

Aš kviečiam sulfato po 120 tai laukų spalva tolygiai žalia, yra kas netrešia sulfatu tai geltoni plėmai per lauką eina, nežinau kiek tie geltimai turi įtakos derliui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, sigitass pranešimas:

Aš kviečiam sulfato po 120 tai laukų spalva tolygiai žalia, yra kas netrešia sulfatu tai geltoni plėmai per lauką eina, nežinau kiek tie geltimai turi įtakos derliui

Sulfatas momentiskai parukstina dirva todel augalas pasiima daugiau maisto medziagu o ypac fosforo . Pliusas derliuje buna tik tada kai tam tikrais tarpsneis  del gamtiniu salygu reikia apgauti augala . Neatsakingas sulfato naudojimas skatina patagenu dauginimasi o naudojant so3 forma apskritai surisa ir padaro neprieinamus daugeli augalui reikalnigu elementu . Zodziu reikia labai pasverti ar verta ir ar butina . O jei nori nesveikai zalios lauku spalvos gal.a panauduoti zalius dazus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...