Jump to content

drapox

Nariai
 • Pranešimai

  4.458
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  53

drapox paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 22 2018

drapox paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie drapox

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1961.03.18

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling
 • Pomėgiai
  Geriau būti truputėli bepročiu, nei tokiu kaip visi.

Miestas

 • miestas
  Kupiškio raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. drapox

  žiemkenčių buklė

  Matai, mano amžius toks, kad gerai pamenu kas buvo vaikystėj, bet niekaip nepamenu ar valgiau pusryčius ir ar sekmadienį buvau bažnyčioj . Bet jei sakai kad matei tada ko gero taip ir buvo.
 2. drapox

  žiemkenčių buklė

  Tikrai ne tau taikau ir aplamai nieko asmeniško, tik žiūrint į pasisakymų tendencijas. Praktiškai pragyvenom mažiausiai du sunkius laikmečius žiemkenčiams, tai kai užšąla be sniego ir kitas tai sausio pabaigos - vasario pradžios didieji šalčiai. Rizika iššalimui tikrai pakankamai maža, nu maximum kokia 20 proc. O ūkininkų verksmas nenutyla vienodai. Jau nebesistebiu kai mus ūkininkus kas tik netingi vadina verksniais kuriems amžinai viskas negerai, nes pradedu tikėti ir pats, kad taip ir yra. Jei patinka verksnių etiketė, tai verkim toliau, tik žiūrėkim kad nebūtų taip kaip tam Petriukui iš pasakėčios, kur vis šaukėsi pagalbos kai jos nereikėjo, o kai prireikė nieks nebepadėjo.
 3. drapox

  žiemkenčių buklė

  Užpuolė žmogelį ligos. Išsigydo vėžį, po kiek laiko visiškai pasveiksta po insulto, bet lieka hemarojus ir sloga, todėl žmogelis paniūręs ir nepatenkintas. Štai taip galiu apibūdinti kai kurių ūkininkų paverkšlenimus dėl dabartinės žiemkenčiū būklės ir jiems gresiančių pavojų.
 4. drapox

  claas consul bedos

  Geriausias katalogas yra patirtis. Su Consul nukūliau gal apie 800 ha, tai viskas ten aišku ir žinoma kaip 2x2, tik reikia nesidrovėt paklausti.
 5. drapox

  John deere 3130 ls

  Vėl gi viskas susiveda į tai, kad ten irgi sudėtingas padarymas. Darbinis velenas sukamas ne mechaniškai, bet per sankabėles kurias turi suspausti tepalas kad veiktų. Tai gi varijantų daug. Arba sankabėlės sudegintos, arba žiedai sudilę ir leidžia tepalą nesusidaro spaudimas, arba kitur kur leidžia tepalą ir nesusidaro spaudimas, arba buvo ardyta ir kai kas prichaltūrinta, arba problema su pačiu įjungimu. Jei su įjungimu tvarkoj, tada teks skirti traktorių per ,,kaklą'' ir ieškoti sliekų.
 6. drapox

  Horsch sėjamosios

  Pronto volas kišasi tik tuo atveju jei žemė ant tiek drėgna, kad ratai iš jos volioja ,,sniego senį''. Bet suprantama aišku, kad tokia žemė tikrai nėra tinkama sėjai. Todėl geriau jau apvažiuoti tas lomas jei yra vos kelios, arba visai nesėti jei tokios žemės dar yra daug lauke. Na ir kitas atvejis labai netikėtas pasireiškė praeitais metais labai sausam smėlingam durpyne, kai sėjamoji tiesiog skendo į žemę. Priežastis per gilus įdirbimas. Teko važiuoti su skutiko volais ir minti žemę, kad normaliai pasėti. Žodžiu, normaliom sąlygom jokių problemų aš dėl to volo nematau. O jei žemė netinkama sėjai nėra reikalo sėti, nes bus daugiau žalos nei naudos.
 7. drapox

  John deere 3130 ls

  Ten dešinėj pusėj stovi tik kaip paskirstytojas tepalo į kurį sueina laidai, o pats visas elektroninis reikalas ateina iš tų dėžučių kur prie bėgių svirties. Ten stovi platos, kontaktai ir junginėja ten priklausomai nuo bėgio. Aišku su laiku susidėvi gumos, ten pakliūna dulkių ir apie normalų veikimą nėr kalbos. Gali būti ir visai sudegę jei drėgmės prisikaupia. Pas mane kartais suveikdavo tai varydavo gerokai greičiau nei reiktų priekinius ratus. Aišku kol naujam gal ten ir buvo pasiekimas tie elektroniniai dalykai, kas tuo metu labai populiaru buvo JD traktoriuos, dėti krūvas visokių daviklių, vožtuvų ir kitokių elektrinių pribambasų, bet kai traktorius pasensta, tai ne duok dieve, nebežinai ir kur galų ieškoti. Seni traktoriai geriausiai paprasti mechaniniai, kur viskas kaip 2x2 jokių elektroninių filosofijų. Tokie buvo to laikmečio Case IH traktoriai.
 8. drapox

  žiemkenčių buklė

  Nepagautas, ne vagis. Nėra prasmės beieškot sliekų. Niekas čia kriminalistų su pincetais ir mėgintuvėlias nesiūs dėl tokio nuostolio. Čia tipiškas atvejis kur ūkininkai esam praktiškai bejėgiai, prie kiekvieno lauko kamerų nepastatysi. O apie sąžines ir morales bent jau LT reiktų pamiršti, tai jau istorija, tokių žmonių jau nebėra.
 9. drapox

  Amazone ZA-M Diskai

  Na taip. O kokio Karbamido ar kitų mažesnio tankio ir 10 kaži ar numes.
 10. drapox

  claas consul bedos

  Išsisprendei pačią didžiausią Consul bėdą. Šaunuolis.
 11. drapox

  Claas kombainai (informacija)

  Koks tas lenkimas ? Man Dominator 96 sraigė buvo beveik į dvi dalis pasidalinus. Per dieną darbo suvirinom ir buvo neblogiau už naują. Aišku darbas pedantiškas, nepaskubėsi. Pora sekundžių pavirini, patiesini ir taip visą dieną. Nebent neina prieiti padoriai skardas ištiesinti, bet nieko nėra neišsprendžiamo su kūjo, laužtuvo, bulgarkės, svarkės ir domkrato pagalba. Iš trijų BMW metalo lomo padaro vieną toč toč kaip iš gamyklos, o čia tik sraigė.
 12. drapox

  Claas kombainai (informacija)

  Žiūrint su kuo lygini tą smulkinimą. Naujesnių kombainų smulkintuvų ir apsukimai didesni ir peiliukų daugiau. Kitas dalykas klausimas ar ten dzūkijoj pasiekiat normalius derlius, nes jei kombainas eina neapkrautas, jei šiaudas trumpas, tai irgi smulkinimo kokybei atsiliepia.
 13. drapox

  Claas kombainai (informacija)

  Kur čia begausi tokiam prieštvaniniam instrukciją ir kam jinai reikalinga? Nemažai su juo pradirbęs, klausk kas domina.
 14. drapox

  žiemkenčių buklė

  Šiaip jei pažiūrėjus optimistiškiau, tai retas atvejis kad nuo gruodžio pradžios imtų ir prasidėtų rimta žiema kaip pagal kalendorių. Nors ir rodo kiek šalčio ir sniego, įtariu rimta žiema prasidės tik nuo kokio sausio vidurio, o iki tol dar labai tikėtini ir atšilimai.
 15. drapox

  žiemkenčių buklė

  Jei į žiemą išeisim su įšalu, tai chana bus su drėgme, per įšalą nesigers į dirvą, o į griovius viskas nueis. Gąsdina situacija.
×