Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, caper pranešimas:

Kaip manot rapse daug zalos derliui padare tas suguldymas?

7888AAD6-5201-459C-9BDC-19E14D53DEFB.jpeg

Mano pernai per žydėjimą taip atrodė ir neatsistojo,tai buvo palaužytų šakų tai buvo vėl naujų žiedų, tai kuliant tos naujos šakutės visiškai žalios buvo.  Ir  vietom tokio kai pelėsio buvo,Bet drėgmė 9 buvo ir derlius 3.9t ha. Didžiausias minusas,kad kai aš kuliu be stalo,noriu kad kuo mažiau lenktuvai siektų,tai man sunku buvo nusikult.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 13 minutes , shaulinis pranešimas:

Ir kaip? Pas mane tai žemė kaip plyta jaučiu kaip nuo plytos ir nubėgtų jei taip užpiltų trunpai

Pas mus dabar nebuvo sausa, tai dirvose geriasi normaliai. Galima svajot apie ilgą, merkiantį lietų, bet reikia džiaugtis tuo ką gaunam. Vėl savaitė karščių ateina, tai lengviau bus pergyvent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Pas mus dabar nebuvo sausa, tai dirvose geriasi normaliai. Galima svajot apie ilgą, merkiantį lietų, bet reikia džiaugtis tuo ką gaunam. Vėl savaitė karščių ateina, tai lengviau bus pergyvent.

Prie tu 62 mm dar pridėjo 5mm per 10min gal, tai kur tik žemesnės vietos ten balos.. 

IMG_20210705_201713.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, auroraa pranešimas:

Nejuokinga jau. Krituliu kaip ner, taip ner. Jau plemais ziemkenciai kept pradeje. Kur dirvos struktura geresne, ten dar laikosi siai dienai. Bet jei neuzlis siom dienom, liudni misiolai laukia. Ir taip matos jau derlius drastiskai pakrito, nors daug zadanciai kvieciai atrode. 

Kainos javų irgi nukrito. Viskas isbrango. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , pukotukas pranešimas:

O kito tikėtis javapjute kainos kris nebus kur žmonėms dieti parduos o jei taip kaitys lietaus nebus  nebus ir derliaus baisu darosi. Eurai sudėti o grąža kaži 

lietus jau žieminių nebegelbės,kas pradėjo degti,sudegė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...