Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

Nėr kur akių dėt,svetima gėda aplankė :eusa-think: :icon-lol:

 Tikrai, nors ir  nepalaikau ministro,  bet objektyviai  melo tikrai gausiai. Tie visi rėkiantys (būtent Šiaučiūnas) pernai  buvo labai aršūs prieš pievų laikytojus tai patys šiandien labai verkia kad neturi kur šieno dėti ir dar pievas reiks atstatyti. Lazda visada trenkia antru galu, ir daugelyje klausimų. Reikia pirmiau būti pačiam  sąžiningu ir tada kaltinti ministrą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , cainikas pranešimas:

 Tikrai, nors ir  nepalaikau ministro,  bet objektyviai  melo tikrai gausiai. Tie visi rėkiantys (būtent Šiaučiūnas) pernai  buvo labai aršūs prieš pievų laikytojus tai patys šiandien labai verkia kad neturi kur šieno dėti ir dar pievas reiks atstatyti. Lazda visada trenkia antru galu, ir daugelyje klausimų. Reikia pirmiau būti pačiam  sąžiningu ir tada kaltinti ministrą. 

Nenusikalbėkit, Šiaučiūnas prieš tuos kur aš deklaruosiu o tu dirbk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Pasižiūrėk jo pernykščius vidosus. Nemeluok, nei vienas  tikrai  nevertė Petro dirbti svetimuose laukuose. Prisišienavo, pardavė šieną uždirbo ir liko turtingas. Šiemet irgi prisišienavo, Man tikrai negaila, nei jo šieno nei jo pinigų  tegul tik  šienauja ir nedejuoja kad ministeris pernai išpildęs jo prašymą šiandien jau liko labai blogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, cainikas pranešimas:

 Tikrai, nors ir  nepalaikau ministro,  bet objektyviai  melo tikrai gausiai. Tie visi rėkiantys (būtent Šiaučiūnas) pernai  buvo labai aršūs prieš pievų laikytojus tai patys šiandien labai verkia kad neturi kur šieno dėti ir dar pievas reiks atstatyti. Lazda visada trenkia antru galu, ir daugelyje klausimų. Reikia pirmiau būti pačiam  sąžiningu ir tada kaltinti ministrą. 

Aš tikrai ministro nepalaikau,kažką ne taip supratai,neturim ministro ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, cainikas pranešimas:

 Pasižiūrėk jo pernykščius vidosus. Nemeluok, nei vienas  tikrai  nevertė Petro dirbti svetimuose laukuose. Prisišienavo, pardavė šieną uždirbo ir liko turtingas. Šiemet irgi prisišienavo, Man tikrai negaila, nei jo šieno nei jo pinigų  tegul tik  šienauja ir nedejuoja kad ministeris pernai išpildęs jo prašymą šiandien jau liko labai blogas.

Tai siūlė ir jums šienauti,pardavinėti šieną ir būti turtingu kaip ir jis, o ne žiūrėti kaip kiti turtingėja ir lieti graudžias ašarėlės:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , linas78s pranešimas:

Tai siūlė ir jums šienauti,pardavinėti šieną ir būti turtingu kaip ir jis, o ne žiūrėti kaip kiti turtingėja ir lieti graudžias ašarėlės:)

Kvailais siūlymais nesinaudoju, užtenka Petro, iš  begalinio džiaugsmo virtusių  graudžių ašarėlių.   Petras  šiemet prisišienavo tūkstantį rulonų, tai kitais metais   dviguba kaina  parduos ir bus vėl labai turtingas. :icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , cainikas pranešimas:

Kvailais siūlymais nesinaudoju, užtenka Petro, iš  begalinio džiaugsmo virtusių  graudžių ašarėlių.   Petras  šiemet prisišienavo tūkstantį rulonų, tai kitais metais   dviguba kaina  parduos ir bus vėl labai turtingas. :icon-razz:

Tai telieka naudotis protingais pasiūlymais:) o jais pasinaudojus tapi Petro patrionu, jį paremti kad mažiau verktų ir čia žmonių normalių nenervuotų:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , linas78s pranešimas:

Jaučiasi ūkininkų vienybė:) kaip suprantu niekur nepabėgsim nuo džiaugsmo degant kaimyno namui.

kaip gali but ukinku vienybe, jeigu visi matom skirtinga rytoju ? ;) jeigu del 1 ha pagatavi perkast gerkle, tai del bendro tikslo nera apie ka kalbet :), kas del pievu tai as uz tai kad atstatyt :) vien del elementarios konkurencijos.
As auginu gyvulius, kaimynas grudus , zemes kaina gyvulininkas nepakonkuruoja su grudininku, man tinka kad jis negali plestis o kaina moment krenta :) man vieni pliusai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , u.k aurimas pranešimas:

kaip gali but ukinku vienybe, jeigu visi matom skirtinga rytoju ? ;) jeigu del 1 ha pagatavi perkast gerkle, tai del bendro tikslo nera apie ka kalbet :), kas del pievu tai as uz tai kad atstatyt :) vien del elementarios konkurencijos.
As auginu gyvulius, kaimynas grudus , zemes kaina gyvulininkas nepakonkuruoja su grudininku, man tinka kad jis negali plestis o kaina moment krenta :) man vieni pliusai. 

o kodėl tu manai, kad sumažėjusia kaina nenupirks tas pats augalininkas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , linas78s pranešimas:

Jaučiasi ūkininkų vienybė:) kaip suprantu niekur nepabėgsim nuo džiaugsmo degant kaimyno namui.

Dar Kubiliaus viriausybeje, Macijauskas buvo viceministru, nuo tu laiku, pamenu jo nuomene apie Ekologus, kiek matau ji nėra pakitusi, matyt ir negali būti, kažkaip galvoju ar nebutu buve visiem geriau, Lietuvoje ekologų kiekis natūraliai butu buves plečiamas ir skatinamas, to pasekoje ir tikslai butu paprasčiau pasiekiami, vieni užsiimtų aplinkosauga, kiti galetu sau ramiai ukininkauti, o dabar kas? vieni trečias brolis, šalia “kokybės ženklas”, tausojanti žemdirbyste ir panašiai.

Nors kai pagalvoji prieš keik metu buvo “kas čia per išmislas žalinimas” bet kiek matau tas išmislas smarkiai pakeitė ūkininku mąstymą…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, linas78s pranešimas:

Aišku kad geriau prarasiu 100eur kad kitas negautų 10:) 

nu cia tai taip? o kodel kitas turi gaut 10? :) nepagalvok nieko blogo bet gyvenimas tik vienas, ir tikrai zinau, kad kitiem vissikai neidomu mano vargai ir bedos taip ,kad ir man neidomu ar kitam reik atsatyt tas pievas ar ne. Pagrindine esme jau seniai aiski, nori kazka turet mokek sukti esamoj padeti ir nereik jokiu asmeniskumu ar pykciu, neprisitaikysim isnyksim tik tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, cainikas pranešimas:

 Tikrai, nors ir  nepalaikau ministro,  bet objektyviai  melo tikrai gausiai. Tie visi rėkiantys (būtent Šiaučiūnas) pernai  buvo labai aršūs prieš pievų laikytojus tai patys šiandien labai verkia kad neturi kur šieno dėti ir dar pievas reiks atstatyti. Lazda visada trenkia antru galu, ir daugelyje klausimų. Reikia pirmiau būti pačiam  sąžiningu ir tada kaltinti ministrą. 

gerai pagalvojus tai tas pievas galėtų numest ant visų ukiu pagal dirbama žemė ir tiek bėdos tebūtų... nieks net ne pajustų... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...