Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Niekur nerandu kaip bus privaloma jas tvarkyti.

Nepykstu aš ant tų pievų, tikrai yra kur jas atsėti, manau kiekvienas turime kažkokių nesamoningų kampų tinkamų būtent tokiem reikalam, įdomu kaip jas prižiūrėti lieps

Tuos plotus kur minėjai, planavau dėl ekoschemų palikti... 

Teikdami paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškas, ūkininkai įsipareigojo daugiamečių pievų nearti, o Nacionalinei mokėjimo agentūrai pareikalavus - jas atkurti

Ne pats deklaruoju, tai galiu kvailai paklausti. O teikti paraiškas ir ne įsipareigoti dėl tų pievų buvo įmanoma? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , virgis807 pranešimas:

Na kokios čia problemos su tom pievom  atsėjat deklaruojat " Ekstensyvus pievu tvarkymas ganant galvijus" -1suauges galvijas ant 4ha  gaunat išmoka 192€/ha ir galvos nekvaršinat.

Nu jo jokių problemų ,ryt po pietų Lietuvoi atsiras kokie 5000 veršelių ,dar fermų belekiek ,beliks tik ganyti:icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tuos plotus kur minėjai, planavau dėl ekoschemų palikti... 

Teikdami paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškas, ūkininkai įsipareigojo daugiamečių pievų nearti, o Nacionalinei mokėjimo agentūrai pareikalavus - jas atkurti

Ne pats deklaruoju, tai galiu kvailai paklausti. O teikti paraiškas ir ne įsipareigoti dėl tų pievų buvo įmanoma? 

Tereikėjo deklaruot iki 5 metų ir paskui persėt iš naujo ar kitoi vietoi sėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent, kur mano nuo pradžių buvo deklaruojamos taip ir buvo, ganyklos iki 5 metų.

Prieš porą metų pasiėmiau iš žmogaus, nes nebepajėgia gyvuliais ir šiaip ūkiu užsiimt ir viskas, ten turėsiu atstatyti. Kas fainiausia tame tarpe ir mano nuosavi 3 ha tame tarpe, mat sutaręs buvau su tuo žmogum, kad naudotų kol jam reikia, kai nebereiks aš susiarsiu. Žodžiu turiu kaip ir sugadintą nuosavą sklypą, nors pats jo niekada medeklaravau kaip dgp. Va čia tai pikta, bet išgyvenama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , dvidas pranešimas:

Nu jo jokių problemų ,ryt po pietų Lietuvoi atsiras kokie 5000 veršelių ,dar fermų belekiek ,beliks tik ganyti:icon-lol:

O kam tos fermos jei užtenka pastoginiu? Kai pardavinėnėjau prieaugli "Galviju  centrui" tai klausiai kiek per metus superka veršeliu tai sakė 4000 mėn tai kad dėl tų 5000 veršeliu per LT. neproblema 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau pas visus po keleta ar keliolika hektaru atsiras pievu….mane labiausiai domina, ar imanoma kazkokias kulturas jose auginti, kuriu seklas nukulus butu imanoma panaudoti poseliui ? ;)  jei niekas nepasikeis po vasario, planuoju viena sklypa besiribojanti su misku aptverti ir paleisti keleta danieliu- bent akiai grazu bus….tik cia jau kiti vargai prasideda, o realios naudos mazai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, mwex pranešimas:

manau pas visus po keleta ar keliolika hektaru atsiras pievu….mane labiausiai domina, ar imanoma kazkokias kulturas jose auginti, kuriu seklas nukulus butu imanoma panaudoti poseliui ? ;)  jei niekas nepasikeis po vasario, planuoju viena sklypa besiribojanti su misku aptverti ir paleisti keleta danieliu- bent akiai grazu bus….tik cia jau kiti vargai prasideda, o realios naudos mazai ;)

Ka daryt ūkininkam kurie didžiaja savo žemės plotūs laike pievom aparė pasitraukė iš gyvukininkystės ir tapo grūdininku. Būt padarę lietuvos visų ūkininku mastu 2-3% dirbamos žemės atstatyt pievas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, jevgenijus pranešimas:

Aš dabar galvoju... Kad viskas ką gali prieš mus - neduoti išmokos už tą plotą. Bet kaip gi TI tikslai? Vargu ar ten yra kažkas apie tas pievas paminėta. Man išvis atrodo čia kažkokia teisinė nesąmone kvepia. 

Gilinuosi tuo klausimu stipriai ir panašu rutuliuojasi viskas į tą pusę ar tu deklaruosi ar ne tą sklypą, pas tave jau kabo  deklaracijoj daugiametė ir viskas tuom pasakyta kad turėsi atstatyt ir px kiek tu deklaruosi ploto, tau, mums daugiametė pasinaikins tada kai išvis nedeklaruosi pasėlių tai vadinas uždarysi ūkį, ta visa info po pokalbio su nma 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

Gilinuosi tuo klausimu stipriai ir panašu rutuliuojasi viskas į tą pusę ar tu deklaruosi ar ne tą sklypą, pas tave jau kabo  deklaracijoj daugiametė ir viskas tuom pasakyta kad turėsi atstatyt ir px kiek tu deklaruosi ploto, tau, mums daugiametė pasinaikins tada kai išvis nedeklaruosi pasėlių tai vadinas uždarysi ūkį, ta visa info po pokalbio su nma 

Draudžiama ūkininkauti nedeklaruojant žemės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...