Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

prieš 16 minutes , kririmas pranešimas:

bet jei ta sankcija 70€/ha ne nuo pievu neatkurtu, tarkim 2,5ha, o nuo visos deklaruojamos zemes?

Jei pareiškėjas neatkuria suartų daugiamečių pievų ploto, jam žalinimo išmoka už neatkurtą plotą nemokama, taip pat gali būti taikoma papildoma administracinė nuobauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , kririmas pranešimas:

gali buti... o konkretumas kur? kokia ta nuobauda?

Papildoma administracinė nuobauda žalinimo išmokai pagal Reglamento Nr. 640/2014 28 str., ha.  O kad dar butu aiškiau tiesiog nma svetaineje atsidarot neatkurtų pievų skaičiuoklę ir ten susiskaičiuosit visą sankciją su visomis administracinemis nuobaudomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Duncia pranešimas:

Neprievole, tik ar bus galima toliau arti tas pievas ju nedeklaruojant. Ir negauti uz tai sankciju kitiems plotams.? Va kas man idomu. 

Nedeklaravimas neišgelbės, nes jei gavai plotą atstatyti, tai ir turėsi. Kas pasikeis, jei tos raudonos pievos nebedeklaruosi? Tau reikia pievą atstatyti bet kur. Tu raudonų plotų nedeklaruosi, bet reikalavimas liks vistiek. Jau šaukštai po pietų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Arunas S pranešimas:

Nesvarbu, tu jau suariai, tau nebutina ta pati lauka atset, o sankcija jau pritaikys. Ar tu apskritai nebedeklaruosi visu lauku :)

kažkaip ne taip, sakykim nuomoju lauką kuris pateko po DGP nuomininkas sugalvojo penktais metais paseti kviečius, jei jis tam lauke neatstato DGP tada atstato kitam o kaip tada lieka mano laukas su ž.kv kaip pvz? nes ne aš suariau bet tas kas deklaravo taip išeitų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , ceck pranešimas:

kažkaip ne taip, sakykim nuomoju lauką kuris pateko po DGP nuomininkas sugalvojo penktais metais paseti kviečius, jei jis tam lauke neatstato DGP tada atstato kitam o kaip tada lieka mano laukas su ž.kv kaip pvz? nes ne aš suariau bet tas kas deklaravo taip išeitų

Na manau pataisymu bus dar 10kartu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Planetarke pranešimas:

Nedeklaravimas neišgelbės, nes jei gavai plotą atstatyti, tai ir turėsi. Kas pasikeis, jei tos raudonos pievos nebedeklaruosi? Tau reikia pievą atstatyti bet kur. Tu raudonų plotų nedeklaruosi, bet reikalavimas liks vistiek. Jau šaukštai po pietų.

Čia manau turi omenyje ateitije išarus pievas jų nedeklaruot,dar kur neraudonuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliai isiskaitykit i NMA isaiskinima ir nereiks miltais triesti ir klajoti padebesiais. Nieko baisaus nematau ir ne del to kad man nereikia atseti ..... Paskutinis sakinys atsako i visus klausimus, nors tik laikinai.

https://www.nma.lt/index.php/parama/tiesiogines-ismokos/pievu-atstatymas/40001?fbclid=IwAR2RkZuZacKFLJNJ8LQo9vEbSC7z6VtLjOgXKA4tjULZ7rYsgwdWNNKFLCQ#res

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , dzipas pranešimas:

Normaliai isiskaitykit i NMA isaiskinima ir nereiks miltais triesti ir klajoti padebesiais. Nieko baisaus nematau ir ne del to kad man nereikia atseti ..... Paskutinis sakinys atsako i visus klausimus, nors tik laikinai.

https://www.nma.lt/index.php/parama/tiesiogines-ismokos/pievu-atstatymas/40001?fbclid=IwAR2RkZuZacKFLJNJ8LQo9vEbSC7z6VtLjOgXKA4tjULZ7rYsgwdWNNKFLCQ#res

O visi norėtų kad ir tau reikėtų atsėti...Smagiau kažkaip gaunas kai ir kaimynui nekas:icon-razz:.O dabar pats virš visų,ir visai nesijaudini kad ir reiks atsėti...Tau visiškai pofig,kaip sako mūs patriotas,kalbėdamas rusų kalėjimo slengu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , agronoms pranešimas:

O visi norėtų kad ir tau reikėtų atsėti...Smagiau kažkaip gaunas kai ir kaimynui nekas:icon-razz:.O dabar pats virš visų,ir visai nesijaudini kad ir reiks atsėti...Tau visiškai pofig,kaip sako mūs patriotas,kalbėdamas rusų kalėjimo slengu...

Buvo siulymu solidarizuotis - as kaip ir ne pries asmeniskai savo ukiu, nes man dar kokia 30 ha ganyklu reiks isiveist, bet as puikiai suprantu augalininkystes uki (seimos uki) kuris tarkim dirbdamas 100 ha tures tureti 2 ar 3 ha pievu, nors ju neisare. Joms tvarkyti reikes padargu arba paslaugu - kuo jis zmogus kaltas, kad kazkas buvo gudrus ir lipdamas per galvas patikejes sviesiu kvieciu ir rapsu rytojum tapes darzininku su 20 ha pupu eme ir suare pasitraukusiu i pencija bobuciu pievas. Kazkas gudras a kazkas turi solidarizuotis..... nea, sitoj vietoj dedi parasa imi babkes - prisiimk atsakomybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , dzipas pranešimas:

Buvo siulymu solidarizuotis - as kaip ir ne pries asmeniskai savo ukiu, nes man dar kokia 30 ha ganyklu reiks isiveist, bet as puikiai suprantu augalininkystes uki (seimos uki) kuris tarkim dirbdamas 100 ha tures tureti 2 ar 3 ha pievu, nors ju neisare. Joms tvarkyti reikes padargu arba paslaugu - kuo jis zmogus kaltas, kad kazkas buvo gudrus ir lipdamas per galvas patikejes sviesiu kvieciu ir rapsu rytojum tapes darzininku su 20 ha pupu eme ir suare pasitraukusiu i pencija bobuciu pievas. Kazkas gudras a kazkas turi solidarizuotis..... nea, sitoj vietoj dedi parasa imi babkes - prisiimk atsakomybe.

Aš atsakysiu trumpai-kviečiai-rapsas nueinanti epocha.Kad ir kaip yra tai skaudu,bet tai realybė.Seni pabaigs tą savo tikrai negerą darbą(čia mano nuomonė,ir akmenų mestų į mane negaudysiu),bet ateitis,kaip ir buvo netolimoj praeity,mišriam ūkiui,nes tai papildanti viena kitą sistema.Ir manau kad nieko mes ten neišrasim,nei no -til,nei strip-til.Manau kad dviratis tiesiog išrastas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...