Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

Jeigu sankcija bus ilgalaikė, kasmetinė, tai reiškia tik vieną - Tavo žemę valstybė pavertė beverte.

Negana to, kad pats negalėsi keisti veiklos krypties, niekas tos žemės nenorės nei nuomoti, nei pirkti.

Čia jau yra tam tikras konkurencijos ribojimas. Ir konkurenciją riboja pati valstybė....

Pasitelkus gerus teisininkus, padavus kolektyvinį ieškinį - dar didelis klausimas kaip viskas pasibaigtų. 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man žiauriia keista kai dėl kelių ha jūs čia tryzniojat.

Mano ūkis 100 proc, iš daugiamečių pievų, niekam per galvas nelipau, bet jeigu jiem reikai tų mano išmokų - tegu. Tikrai nenubiednėsiu dėl kelių tūkstančių, bet jie neis į ekonomiką, vartojimą ir t.t.

Aš išties nežinau ką žmogus turi vartoti, kad rimtai svarstytų atkūrinėti tas pievas, jeigu, pvz, žemę nuomoja. Nėra net menkiausios ekonominės logikos ir faktas, kad su šita jų sistema gausis visiškas šnipštas.

Prie tokios infliacijos ir kainų vienintelis šansas didinti pievas - tai mokėti kosmines išmokas už jas, kitų variantų tiesiog nematau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau į email:

 

ŽŪM atsakymas dėl pievų:

 

„Situacija yra tokia. Iki gruodžio 15 dienos turėjome notifikuoti EK apie veiksmus ką darysim, nes suarta (palyginti su referencija) daugiau nei priklauso (gerokai virš 5 proc., apie 12 proc. gavosi. (NMA duomenimis)).

  1. Gruodžio 15 d. EK notifikavome, kad taip, plotų išarėm daugiau nei priklauso, bet tuo pačiu ir pateikėme argumentus kodėl nemanome kad turime atstatyti išartas DGP, grįsdami nedeklaruotais pievų plotais, gyvulių mažėjimu, ir kitais argumentais. Žinoma, EK gali nepriimti mūsų argumentų ir įpareigoti būtinai atstatyti, bet dabar laukiame žingsnio iš EK.
  2. Tuo pačiu parengtas naujas aprašas dėl išartų pievų atstatymo tvarkos, kuris įsigalios artimiausiu metu (buvo porai savaičių pakabintas į TAIS). Šis naujas aprašas aktualus dėl to, kad jei bus liepta atstatyti, tai būtų galima padaryti paprasčiau (žymiai daugiau lankstumo nei dabar galiojančiame apraše).
  3. Nepaisant mūsų notifikavimo EK ir jos sprendimo dėl mūsų pateiktų argumentų, NMA parengė informacinius lapelius (visiems kurie per pastaruosius 2 metus išarė daugiametes pievas), kuriuos artimiausiomis dienomis išsiųs (tą padarys iki gruodžio 31 d.). Ūkininkai bus informuoti apie tai, kad jiems galimai teks atstatyti X pievų plotą, arba bus pritaikytos privalomosios sankcijos. Taip pat bus paaiškinta, kad dabar vyksta derybos su EK, ir paaiškėjus derybų rezultatams, bus dar kartą rašomi informaciniai lapeliai ūkininkams (bet ne vėliau kaip iki vasario 28 d.) apie derybų rezultatus su EK ir prievolę(arba ne) atstatyti. Žinoma, ūkininkai, kurie nenori laukti EK sprendimo, jau galės imtis veiksmų dėl atstatymo, o kuriems tai būtų itin sudėtinga ir nepatogu, gali laukti galutinio sprendimo iš EK.“
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , manttys pranešimas:

Nu man žiauriia keista kai dėl kelių ha jūs čia tryzniojat.

Mano ūkis 100 proc, iš daugiamečių pievų, niekam per galvas nelipau, bet jeigu jiem reikai tų mano išmokų - tegu. Tikrai nenubiednėsiu dėl kelių tūkstančių, bet jie neis į ekonomiką, vartojimą ir t.t.

Aš išties nežinau ką žmogus turi vartoti, kad rimtai svarstytų atkūrinėti tas pievas, jeigu, pvz, žemę nuomoja. Nėra net menkiausios ekonominės logikos ir faktas, kad su šita jų sistema gausis visiškas šnipštas.

Prie tokios infliacijos ir kainų vienintelis šansas didinti pievas - tai mokėti kosmines išmokas už jas, kitų variantų tiesiog nematau.

 

Čia tu klysti. Už sankcijas sutaupyti pinigai tikrai nueis į vartojimą. Kažkam perskirstys, dadės augalininkam, dar kažkam ir tuos pinigus tikrai bus kam paimti.

Klausimą aš keliu kitaip: kuo skiriasi ūkininkas, kuris pievas išarė prieš 3 ar 4 metus nuo to, kuris išarė prieš 2 ar 1 metus? Kodėl vienam taikomos sankcijos, kitam ne? 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , manttys pranešimas:

Nu man žiauriia keista kai dėl kelių ha jūs čia tryzniojat.

Mano ūkis 100 proc, iš daugiamečių pievų, niekam per galvas nelipau, bet jeigu jiem reikai tų mano išmokų - tegu. Tikrai nenubiednėsiu dėl kelių tūkstančių, bet jie neis į ekonomiką, vartojimą ir t.t.

Aš išties nežinau ką žmogus turi vartoti, kad rimtai svarstytų atkūrinėti tas pievas, jeigu, pvz, žemę nuomoja. Nėra net menkiausios ekonominės logikos ir faktas, kad su šita jų sistema gausis visiškas šnipštas.

Prie tokios infliacijos ir kainų vienintelis šansas didinti pievas - tai mokėti kosmines išmokas už jas, kitų variantų tiesiog nematau.

 

Joo, dėl keliu ha jau žmonėm problemos, O jei būtų 100ha prievole atkurti :D  viskas labai neaisku. kaip minėjai poste, kreiptasi į EK dėl tokios situacijos. Realiai po keliu men bus viskas aišku. Atkurti ar ne, kokios sankcijos lauks. Dar per anksti panikuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Vasaris1 pranešimas:

Čia tu klysti. Už sankcijas sutaupyti pinigai tikrai nueis į vartojimą. Kažkam perskirstys, dadės augalininkam, dar kažkam ir tuos pinigus tikrai bus kam paimti.

Klausimą aš keliu kitaip: kuo skiriasi ūkininkas, kuris pievas išarė prieš 3 ar 4 metus nuo to, kuris išarė prieš 2 ar 1 metus? Kodėl vienam taikomos sankcijos, kitam ne? 

 

 

 

 

Kuo arčiau šiandienos tuo aiškesnė situacija, todėl taip ir nusprendė. Visi žinojo, kad raudona lemputė tuoj užsidegs. Galėjo planuotis arba palikti esamoj situacijoj ūkiai pievas. 

Senos pievos neefektyvios, tad logiška, kad jas išaria, įsėja naujas ir deklaruoja kaip DGP. Kokį plotą išari tokį ir valdoje atsėji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, gerasukis pranešimas:

Va kas dar nematėt, galit pasiskaičiuot kiek gausit baudos jei neatkursit pievų. Klausimas vertas milijono, atkurimas ūkio, ar lauko lygmeniu. Taip pat, kaip bus jei tarkim atkursi DGP kaimyno lauke kurio nuoma baigsis po  pvz:. 2 metų kur nuomos nežada pratęsti, juk įsipareigoji pievą atkurtame sklype išlaikyti 5m.

daugiamečių pievų sankcijos.xlsx 12 kB · 91 atsisiuntimai

Sankcijos nedidelės ariam pievas toliau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Vilius pranešimas:

Sankcijos nedidelės ariam pievas toliau ;)

Pareiškėjams, po NMA informavimo iki kitų metų deklaravimo pradžios neatkūrusiems daugiamečių pievų plotų, o aplinkos atžvilgiu pažeidžiamos daugiametės pievos atveju – iš karto, kai nustatomas faktas, kad pieva buvo išarta arba pakeista jos paskirtis, mažinama žalinimo išmoka: 2015 ir 2016 metais didžiausias galimas sumažinimas – žalinimo išmokos nemokėjimas už išartą ir neatkurtą daugiametės pievos plotą, o nuo 2017 metų – galimai ir papildomas minėtos išmokos mažinimas.
 Viliau, kažkas dar čia po sankcijom paslėpta :eusa-think:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , dariius 30 pranešimas:

Nedideles , bet ukiuj vistiek nuostolis, prie visa to dasideda trasu, aap, technikos kainu aukstumos ir grudu pakritimas. Apibendrinant bus ydomus metai.

Tai šikna jau yra. Ir su žemės ūkiu bus tik sudėtingiau. Jau landsbergiuks kiek pridirbo lietuvai su kinija ir kalio trašom, pasitvirtino deficitini biudžeta., Lietuvos žlugdimas, tokius politikus jau karti reiktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , ceck pranešimas:
Pareiškėjams, po NMA informavimo iki kitų metų deklaravimo pradžios neatkūrusiems daugiamečių pievų plotų, o aplinkos atžvilgiu pažeidžiamos daugiametės pievos atveju – iš karto, kai nustatomas faktas, kad pieva buvo išarta arba pakeista jos paskirtis, mažinama žalinimo išmoka: 2015 ir 2016 metais didžiausias galimas sumažinimas – žalinimo išmokos nemokėjimas už išartą ir neatkurtą daugiametės pievos plotą, o nuo 2017 metų – galimai ir papildomas minėtos išmokos mažinimas.
 Viliau, kažkas dar čia po sankcijom paslėpta :eusa-think:

Ir niekas nepasako kaip stipriai skriaus matyt dar nesugalvojo kaip baus. Atkursiu dgp prastose že.ėse bet tik 2023-2024 nes dabar kemsynai apsėti o kad galėtum nufotkinti nma kad ten dgb reikia metų suaugt žolei. Taip kad vienus metus nusmausmins mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Vilius pranešimas:

Tai šikna jau yra. Ir su žemės ūkiu bus tik sudėtingiau. Jau landsbergiuks kiek pridirbo lietuvai su kinija ir kalio trašom, pasitvirtino deficitini biudžeta., Lietuvos žlugdimas, tokius politikus jau karti reiktu

:-D Šiuo atveju jūsų tyla, sudaro geresni įspūdį, negu jūsų kalbos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

Tai šikna jau yra. Ir su žemės ūkiu bus tik sudėtingiau. Jau landsbergiuks kiek pridirbo lietuvai su kinija ir kalio trašom, pasitvirtino deficitini biudžeta., Lietuvos žlugdimas, tokius politikus jau karti reiktu

Dėl kinijosi ES ir apskritai kitos valstybes turi per skystus kiaušus pasakyti šūdas šūdu smirda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , jevgenijus pranešimas:

Atrodo, kad šokas praeina ir kūną užlieja skausmas :D

Apklausa - ką reiktų daryti? 

a. Toliau daužysim kumščiu stalą;

b. Statysime kryžius arba ir važinėsim traktoriais po seniūnijų langais.;

c. Darysim kas liepta;

d. Visi variantai. 

manau  c variantą atmetam iškart, netolimoj amerikėj irgi mokino ūkininkus  tiksliau  fermerius ką augint, kaip augint ir visa tai nuėjo po velnių,  nes fermeriai patys pasirinko savo kelią, manau ir čia bus tas pats gal ir nereiks tų 5 metelių ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...