Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Su jaunaisiais gal, bet prie modernizacijos bliūdo per didžiuosius tikrai maži neprieis.

Jauniesiems intensyvumas didesnis iki 20procentu. Mazesniems prioritetiniai balai didesni. Jauniesiems ismokos didesnes, iki 30 ha taip pat. Tai ko dar verkiat vyrai? Ar cia jau toks tautos mentalitetas kad pastoviai viskuo nuskriausti jauciames?

Jei ka, neesu mazasis, bet ir ne didysis. Prie bliudo tikuosi papult bet mano atveju paramos intensyvumas bus tik iki 30 %. Bet neasaroju, kiek bus tiek bus gerai. Uzteks ir 20.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jauniesiems intensyvumas didesnis iki 20procentu. Mazesniems prioritetiniai balai didesni. Jauniesiems ismokos didesnes, iki 30 ha taip pat. Tai ko dar verkiat vyrai? Ar cia jau toks tautos mentalitetas kad pastoviai viskuo nuskriausti jauciames?

Jei ka, neesu mazasis, bet ir ne didysis. Prie bliudo tikuosi papult bet mano atveju paramos intensyvumas bus tik iki 30 %. Bet neasaroju, kiek bus tiek bus gerai. Uzteks ir 20.

Ne 30ha, o 90ha. 

Čia irgi populiariausias klausimas dėl valdų padalinimo, o užsipuolė vieną mane :)

Inžinieriau, ar spės ministrė iki laisvadienio pasirašyti, nes girdėjau arba šiandien arba ryt. 

Įdomu kaip patvirtins ar mažiukas ūkis galės visą paramos sumą paimti ar atitinkamai pagal ūkį ir suma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne 30ha, o 90ha. 

Čia irgi populiariausias klausimas dėl valdų padalinimo, o užsipuolė vieną mane :)

Inžinieriau, ar spės ministrė iki laisvadienio pasirašyti, nes girdėjau arba šiandien arba ryt. 

Įdomu kaip patvirtins ar mažiukas ūkis galės visą paramos sumą paimti ar atitinkamai pagal ūkį ir suma...

90 jauniems. 30 uz pirmus ha turejau galvoj. Aisku tas uz 30 ha visiems duos, bet vidurkis ismokos bus didesnis maziesiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista, kai žmonės klausinėja tokių, tiesiogine prasme, nesąmonių... užteks/neužteks tiek ha.. gal taisykles truputį paskaitom. Jei neaišku ar 1 ha užteks ar neužteks paramai gauti, tai panašu, kad žmogus ūkininkaut nesiruošia, nes bent kiek prie žemės žmogui tokių klausimų nekiltų... Skaitykit taisykles, skaičiuokit SP ir neterškite temos visiems suprantamais dalykais... Tema skirta daugiau gilintis apie tai, kas neaišku, pakitimus ir pan... bet šitas klausimas totalus temos teršimas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keista, kai žmonės klausinėja tokių, tiesiogine prasme, nesąmonių... užteks/neužteks tiek ha.. gal taisykles truputį paskaitom. Jei neaišku ar 1 ha užteks ar neužteks paramai gauti, tai panašu, kad žmogus ūkininkaut nesiruošia, nes bent kiek prie žemės žmogui tokių klausimų nekiltų... Skaitykit taisykles, skaičiuokit SP ir neterškite temos visiems suprantamais dalykais... Tema skirta daugiau gilintis apie tai, kas neaišku, pakitimus ir pan... bet šitas klausimas totalus temos teršimas..

kaip ir tavo šitas postas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką, jauniesiems ūkininkams skirta 10,7Mln eur. Skaičiuojant kad vidutiniškai jaunasis ukininkas gaus po 50E tai realiai gaunasi apie 200žmonių per visą Lietuvą. 

Mano situacija tokia, kad surenku 40 balų, kaip manot ar verta rizikuoti ir pretenduoti į paramą dabar( kolkas dar ūkis neregistruotas), ar laukti kitų metų. Įregistravus ūkį, ir teikus prašymą šiais metais, ir jeigu nepatenku į laimingūjų sarašą , kitais metais nebegalėsiu pretenduoti, taip ?

Kiek tų jaunūjų ūkininkų gali būti šiam etapui šiais metais, kas nors turi preliminarius skaičius, spėjimus ar pan?  :icon-question:  :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu gal geriau is pirmo pasiskaityk kiek tiksliau pinigu skirta,o ne is lempos skaicius traukt ;D

tokie negali vadintis JŪ, nes nesidomi ir tik laukia info iš kitų :) jiems tik eurai sukas... visiems tie eurai sukas ir visiems jų norisi, bet pastangų reikia įdėti, o ne tik ištiesus ranką laukt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prisijunkit prie https://portal.nma.lt/nma-portal/pages/extAuthList ir pasižiūrėkit ar nėra gauta laiškų dėl patikslinimų, as jau el. laisko varianta gavau ( praso patikslint duomenis ), tad nesnauskit :) ir beto nuomo sutartys turės būti sudarytos iki 2020-06

tu tikrai zinai ar tik speji del nuomos terminu?

as visas sudares iki 2020.05 menesiu. tai but sposas. kelios iki 2019 vidurio.

nesuprantu paraiska teikem2014.12. kokiu pagrindu sutartys reikalingos iki birzelio 2020metu? 

beto teikiant paraiskas reikejo parasyti koky bendravimo buda nori pasirinkti. paprasta pasta ar el. pasta. pas mane paparastas pastas pazymetas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai žinau pas mane sutartys buvo iki 2019-12-31, netiko nei viena. skambinom į NMA aiškinomės yra taip paramą duoda už 40ha tai už 40ha turi turėt būtinai nuoma iki 2020-06 + atmetam nuosava. PVZ parama už 40ha turim 10 ha nuosavos tai 30ha turi but iki 2020-06. kitos gali but ir mažiau. Aš per paprasta paštą irgi dar nieko negavau, bet nma puslapi rašo, kad kovo 9 išsiūsta registruotu paštu. Dar dėl nuomos tipo nuomos sutartys turi but galiojančios 5 m. nuo projekto pabaigimo (kažkaip taip aiškino), o projektas baigiasi 2015-06, tai nuo to mėnesio ir ima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...