Jump to content

algis123

Nariai
 • Pranešimai

  497
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

algis123 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gegužės 20 2015

algis123 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie algis123

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1975.12.01

Miestas

 • miestas
  Kretinga

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki, kolegos, papumpuojant kurą, su rankine kuro pompa labai taškosi kuras, čia dar būtų pusę bėdos, bet dabar pradėjo ir ora patraukti į sistemą, kai traktorius nedirba. Galvojau išardysiu tą pompą ir pažiūrėsiu kas ne taip, bet ją atsukus neradau jokios guminės tarpinės, tai taip ir likau nesupratęs kas ne taip, nes tikėjaus kad bus kokia tarpinė sudilus, bet kad jos išvis ten nėra. Gal kas pasakysit kaip ten ištikrųjų turėtu būti ir ką daryti.
 2. Ta ir turėjau mintį tik netaip išsireiškiau
 3. Dėkoju, mintį supratau, reikalingas reguliatorius, kuris sugebėtu tiksliai palaikyti užduotą spaudimą. Reiks paieškoti arčiau namų (Žemaitijoje).
 4. Ne hidraulinio nedarysiu, bandysiu pakeisti kolonėle.
 5. Manau kad jis man tikrai turėtu padėti, tik kur jį galima įsigyti?
 6. Yra mechaninis slėgio reguliatorius, tokia sukama rankenėlė, kuo labiau prisuki tuo didesnį slėgį paduoda, kai atsuki slėgis krenta. Kažkaip galvojau, kad jis turėtu palaikyti pastovų slėgi nepriklausomai nuo sekciu kiekio ir apsuku greičio. Pas mane labai specifinis purškimas, nes laukeliai nedideli ir jei pirmyn ir atgal nuvažiuoji 12m purkšdamas tai trečias važiavimas gali buti 6m arba net 4m pločio ir uždarius sekcijas tuoj sukyla spaudimas, taip išpurškiu jau visai kita kieki chemijos. Reikia pritaikyti kažkokį tai tikslu reguliatoriu kuris sugebėti perteklių gražinti į bačką. P.s. buvo noras sudėti kraniukus kas 2 ar 3 purkštukai.
 7. Aš kažkaip taip ir maniau kad čia kolonėlė bus sudilus. Greičiausiai kad reiks pirkti naują. Nes man labai aktualus tikslus važiavimas, o dabar tik pažiūriu per galinį langą ir priekis jau "pabėga".
 8. Sveiki turiu paprasta lenkiška 400l 12m purkštuvą, pirkau ne naują. Purškia tolygiai nepulsuoja, išpurškia atitinkamus kiekius pagal purkštukus ir spaudimą. Tačiau iškilo toks klausimas ir nežinau ar čia pigaus purkštuvo specifika ar gedimas. Sąkykim nustačius tam tikras siurblio apsukas ir sureguliavus 3a spaudimą, purškia taip kaip ir priklauso, bet jei pakeliu siublio apsukas, ar sakykim uždarau vieną iš sekcijų, tai iškart sukyla spaudimas. Kaip čia yra, ar reguliatorius nesusitvarko, ar tiesiog kaip minėjau čia tokia pigaus purkštuvo specifika.
 9. Sveiki, T25 vairo traukėse , tiek skersinėje, tiek išilginėje pakeičiau visus antgalius, bet vairas visvien liko ganėtinai laisvas. Ir laisvumas yra iš pačios vairo kolonėlės, gal įmanoma kažkaip ją pareguliuoti, o gal kokios įvorės keičiasi?
 10. Plotas nedidelis tik 3 ha. Bet ne cia esme. As galiu nusistatyti 330 l/ha ir pravaziuoti 3 kartus taip ispurksdamas ta reikalinga 1000l/ha, bet nezinau ar taip galima. Beje yra fungicidu kur i braskyna reikia ir 1500l/ha ispurksti, tik dabar pavadinimo nepamenu.
 11. 1000l norma ne as sugalvojau, o klausimas buvo gal yra kokie spec purkstukai su kuriais be vargo imanoma ispurksti tokius kiekius
 12. Tai siūlai du kartus tapatį plotą pravaziuoti?
 13. Braškės Pilkasis kekerinis puvinys (Botrytis cinerea) Šviesmargė (Mycosphaerrella fragariae) Miltligė (Sphaerotheca macularis) Braškių juodoji dėmėtligė (Colletotrichum acutatum) Norma: 1,8 kg/ha Signum. Rekomenduojamas vandens kiekis – 500-1000 l/ha. Vandens naudoti tiek, kad purškiant būtų gerai padengiamas lapų ir uogų paviršius. Purškiama profilaktiškai 7-14 dienų intervalu nuo žydėjimo pradžios iki dauguma vaisių tampa baltos spalvos (BBCH 60-81). Didžiausias purškimų skaičius - 2 Paskutinis purškimas iki derliaus nuėmimo - 3 dienos
 14. Sveiki, niekada nenaudojau chemijos nuo ligų, bet manau kad šį pavasarį taip praslysti nebepavyks. O fungicido rekomendacijoje parašyta, kad rekomenduojama norma apie 1000l/ha, tai gal galit patarti kokiais purkštukais galima tokį kiekį išpurkšti. Naudojama technika T25 ir lenkiškas 12m purkštuvas.
×
×
 • Create New...