Jump to content

MTZokas

Nariai
 • Pranešimai

  177
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie MTZokas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Raseiniai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Finansai apie 130000, todėl ieškau kaip pigiau, vietą bandau sutaupyti. Karves laikyčiau ant šiaudų kraiko pusiau giliai, šalinamas traktorium, melžimą irgi bent kolkas paprastai kaip nors pačiam susikombinuoti paprastą aikštelę. Statyčiau didžiausią, kokia išeitų; už tuos pačius pinigus dar gerai būtų ir tranšėją mėšlui pasidaryt, šulinį nuotekom.
 2. Sveiki. Planuoju statyti melžiamoms karvėms fermą ir susidomėjau tokiomis, su vienu galu atviru ir šėrimo taku lauke. Ar tiktų toks variantas, ar nebūtų per šalta, neišpūstų vėjas pašaro, kaip galvojate?
 3. Sveiki. Noriu pirkt krautuvą, sakiau metal-fach ar inter tech, bet vadybininkas sako imti Agromasz L-106 sako ant vakarietiškų traktorių deda, kad geras, tvirtas. Kaip jūs galvojate, gal kas dirbat su tokiu, kaip laiko?
 4. Kas gali būti, jei tinkliuko nukirpimo peilis savaime įsijungia kai beveik prisipildo kamera, nors tinkliuko dar nebūni net padavęs?
 5. MTZokas

  Ūkio pirkimas

  Tai, kad dabar jau pagal naują tvarką pardavėjas nebegali reikalauti pirmumo teisę įsigyti kurį nors sklypą turinčio asmens pirkti visus sklypus kaip kompleksą.
 6. Sveiki. Mažai yra informacijos internete apskritai apie šį svarbų procesą. Žemei brangstant, besiplečiant jau seniai gyvuojantiems ūkiams vis sunkiau tampa įsikurti nieko neturintiems asmenims, darbą pradedant nuo tariamo nulio. Bene vienintelė galimybė lieka pirkti jau įkurtą ūkį, o tokių parduodamų pastaruoju metu atsiranda vis daugiau. Taigi, kreipiuosi visų pirma į tuos, kurie galbūt yra pirkę ūkį, ir į tuos, kurie nusimano apie ekonomiką, bankų požiūrį šiuo klausimu. Ar įmanoma gauti paskolą ūkiui beveik nieko neturint, t.y. užstatant tik perkamą turtą? Ar bankų praktikoje tokių situacijų pasitaiko, ar skolina, kokios pagrindinės, specifinės sąlygos? Kokie yra derybų procesai, kaip paruošiami verslo planai, kas juos gali paruošti?
 7. Sveiki. Po ilgos pertraukos grįžtu į forumą. Pernai nesant laiko paramos imti nepavyko, tačiau šiemet bandysiu. Iškilo klausimas dėl šio punkto: 40.5. pareiškėjas yra asocijuotos žemdirbių savivaldos organizacijos, kurios veikla apima visą Lietuvos Respublikos teritoriją ir veiklos trukmė yra ne mažesnė kaip 5 metai, narys (pateikiamas patvirtinimo dokumentas) – suteikiami 5 balai; Klausimas toks: kokios konkrečiai yra tos organizacijos ir ar sunku tapti jų nariu, t.y. - ar spėčiau tai padaryti iki paraiškų paramai surinkimo?
 8. MTZokas

  Melžiamų karvių šėrimas

  Nemanau, kad galėtų kuo netikt, bet sakau paklausiu, nes nežinau iki galo ar skirtumas tų miežių tik kokybiniuose rodikliuose, ar gal yra ir kokių netinkamų medžiagų.
 9. MTZokas

  Melžiamų karvių šėrimas

  Sakykit, ar tinka galvijams šerti salykliniai miežiai?
 10. Norėjau pasikonsultuot su jau gavusiais paramą ar pateikusiais paraiškas. Kaip jūs perėmėt ūkį su žeme, technika ir viskuo kitu (iš tėvų ar senelių pavyzdžiui)? Pirkot, dovanojo, perėmėt valdą su tiesioginių išmokų įsipareigojimais?
 11. Sakykit, ar jūsų nuomone apsimoka rizikuoti ir bandyti gauti jaunojo ūkininko paramą (tikėtis palankių balų nauju rinkimu) tam, kuris dabar renka 66?
 12. O famulus į ekstra klasę ėjo? Vakar sėklos užsisakiau.
 13. Derlius famulus sakot nuvyėė. Kaip Olivinas, ar gera alternatyva scagenui dėl išgulimo ir vėlyvumo ir famulus dėl derliaus? Negi nieks neaugina? Paveikslėlyje, kur kažkas įkėlė, tai gražiai laukai atrodė.
 14. O oliviną ar famulus rinktumėtės? Famulus lyg ankstyvesnė. Kaip realybėj vertinant jų parametrus? Neturiu patirties su kviečiais tai klausiu.
 15. Tai oliviną verta vietoj skageno mažiau intensyvioje technologijoje auginti? Panašios veislės, girdėjau šnekant. Kaip šiemet olivinas, žiema, derlius?
×
×
 • Create New...