Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Gali parduoti ir pieną ir karves, svarbu būtų pajamos 50proc, tas pats ir su kiekiu.

 

Man klausimas stojasi, teikiant paraišką, įsipareigoju, kad per 1metus įvykdysiu įsipareigojimus. Paraišką patvirtina, išmoka 50proc sumos, likusią dalį kada išmokės, po 1metų kaip įvykdysiu įsipareigojimus ar po 5metų kontrolės laikotarpio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali parduoti ir pieną ir karves, svarbu būtų pajamos 50proc, tas pats ir su kiekiu.

 

Man klausimas stojasi, teikiant paraišką, įsipareigoju, kad per 1metus įvykdysiu įsipareigojimus. Paraišką patvirtina, išmoka 50proc sumos, likusią dalį kada išmokės, po 1metų kaip įvykdysiu įsipareigojimus ar po 5metų kontrolės laikotarpio?

Kiek suprantu, verslo plana turėsi nurodyti, ar per du, ar per tris mokėjimus norėsi gauti paramą. Pirmą dalį gauni iškart, suteikus paramą, antrą dalį, jeigu pasirenki imti per tris kartus ( o taip darysim tikriausiai visi, nes jeigu verslo plano įgyvendinimo laikotarpis ilgesnis, nei 2 metai, nori nenori turėsi šį variantą rinktis), tai antros išmokos galėsi prašyti, kai būsi atlikęs 80% darbo, kuris priklauso antrai išmokai ( t.y. 80% investavęs savų pinigų), o trečią turėsi pilnai įvykdyti ir priduoti, kad įvertintų, ar pilnai įvykdei verslo plano tikslus. Taigi, viskas priklausys nuo to, kaip pats verslo plane susidėliosi, t.y. gali ir per metus viską atsiimti, gali tekti ir penkis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matomai yra norinčių ir savo kažką turėti, o įstatymai to nedraudžia. ;) Esu labai įsižeidęs, kad sumovė su tom deklaracijomis, ale ūkio įsikūrimo pabaiga, būtų buvęs kuriamas specializuotas ūkis ir prašoma 50k e, dabar kaip kompensasijai, imsime 60k e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...