Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

informuojame, jog pieno supirkimo kainos nuo š.m. balandžio1 d. nustatytos sekančiai:

 

Per įskaitinį laikotarpį parduoto žalio natūralaus pieno vidutinis kiekis, kg per dieną

Pieno supirkimo kaina, €/kg bazinių rodiklių pieno (be PVM)

Priedas Nr.1 už pieno atšaldymą

Pieno supirkimo kaina su priedu Nr.1, €/kg (be PVM)

Priedas Nr.2 už kokybę (100 BBU/400 SLS)

Pieno supirkimo kaina su priedu Nr.2, €/kg (be PVM)

1-100

         0,1270 €

         0,0723 €

         0,1993 €

         0,0100 €

        0,2093 €

101-200

         0,1270 €

         0,0723 €

         0,1993 €

         0,0100 €

        0,2093 €

201-300

         0,1270 €

         0,0723 €

         0,1993 €

         0,0100 €

        0,2093 €

301-500

         0,1328 €

         0,0789 €

         0,2117 €

         0,0100 €

        0,2217 €

501-1000

         0,1386 €

         0,0861 €

         0,2247 €

         0,0100 €

        0,2347 €

1001-2000

         0,1444 €

         0,0946 €

         0,2390 €

         0,0100 €

        0,2490 €

2001-4000

         0,1502 €

         0,1025 €

         0,2527 €

         0,0100 €

        0,2627 €

4001-10000

         0,1560 €

         0,1122 €

         0,2682 €

         0,0100 €

        0,2782 €

10001-20000

         0,1618 €

         0,1133 €

         0,2751 €

         0,0100 €

        0,2851 €

20001 ir daugiau

         0,1676 €

         0,1173 €

         0,2849 €

         0,0100 €

        0,2949 €

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, JCB pranešimas:

Aiskiaregys ne kitaip :D

joks aš aiškiaregys,viską gerai prisimenu,o jei netiki pasiskaityk kas buvo rašoma temoje prieš kelis metus.Prisimenu buvo tokių veikėjų kurie aršiai agitavo sėsti į traktorius ir blokuoti kelius.Dabar kaikurie iš viso kažkur prapuolė,niekada nebepasireiškia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai ūkis jau išvystytas nebegalvoji apie jokius streikus. Tada suki galvą kaip toliau dirbti kur pataupyti ar investuoti. Išgyvenome labai jau daug tų krizių ir mačiau kaip dideli ūkiai žlunga, dėl puikybės ,girtuoklysčių bei neapgalvotu sprendimų.O ūkių mažėja sparčiai ir tik ištvermingiausi didėja kažkaip.Toks gyvenimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, neptūnas pranešimas:

kai ūkis jau išvystytas nebegalvoji apie jokius streikus. Tada suki galvą kaip toliau dirbti kur pataupyti ar investuoti. Išgyvenome labai jau daug tų krizių ir mačiau kaip dideli ūkiai žlunga, dėl puikybės ,girtuoklysčių bei neapgalvotu sprendimų.O ūkių mažėja sparčiai ir tik ištvermingiausi didėja kažkaip.Toks gyvenimas.

pataikei  tiesiai į dešimtuką,aš irgi taip visada sakiau,tik mane už tai pastoviai keikdavo,vadindavo perdirbėjų pakaliku,kai aršiai atsikirsdavau-moderatorius užblokuodavo,net visam laikui pašalindavo iš forumo,bet man tik juokas imdavo iš jo naivumo.Kompiuteriniai hakeriai nudžindžina milijonus,o čia.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Karve pranešimas:

joks aš aiškiaregys,viską gerai prisimenu,o jei netiki pasiskaityk kas buvo rašoma temoje prieš kelis metus.Prisimenu buvo tokių veikėjų kurie aršiai agitavo sėsti į traktorius ir blokuoti kelius.Dabar kaikurie iš viso kažkur prapuolė,niekada nebepasireiškia.

Kas ka raso puikiai zinau, bet kam lot ant kiekvieno kampo tokius dalykus nesuprantu. Sedim vienam kubile, kainos kyla dziaugiames, jei krenta dejuojam, bet tai yra naturalu. Jei demesio truksta, diskutuojam i tema, nebent tik tiek tesugebam, pasiept.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, JCB pranešimas:

Kas ka raso puikiai zinau, bet kam lot ant kiekvieno kampo tokius dalykus nesuprantu. Sedim vienam kubile, kainos kyla dziaugiames, jei krenta dejuojam, bet tai yra naturalu. Jei demesio truksta, diskutuojam i tema, nebent tik tiek tesugebam, pasiept.

taip su tuo sutinku,bet nesuprantu vieno dalyko-kodėl kai kainos stabilizavosi forume toks štilis.Niekas nepasako kiek gauna,tad mantukas užvakar užklausė.Aš skambinu pažystamiems kurie pieną parduoda kitoms įmonėms  ir klausinėju kainų.Kovo pabaigoje ir forume užklausiau kaip su kainom balandžio mėnesiui,nes žp dar nebuvo atsiuntusi kainų,tai vos vienas dalyvis sugebėjo atsakyt.Bet kai yra sunkmetis kiekvieną dieną taškosi seilėmis.....vą to tai nesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Karve pranešimas:

taip su tuo sutinku,bet nesuprantu vieno dalyko-kodėl kai kainos stabilizavosi forume toks štilis.Niekas nepasako kiek gauna,tad mantukas užvakar užklausė.Aš skambinu pažystamiems kurie pieną parduoda kitoms įmonėms  ir klausinėju kainų.Kovo pabaigoje ir forume užklausiau kaip su kainom balandžio mėnesiui,nes žp dar nebuvo atsiuntusi kainų,tai vos vienas dalyvis sugebėjo atsakyt.Bet kai yra sunkmetis kiekvieną dieną taškosi seilėmis.....vą to tai nesuprantu.

Tiek laiko ukininkauji panasu jau suprast.

Gobsumas,pavydas,melas kai kainos mazos tada visi reikalingi tikslui pasiek,kalba,agituoja nes jam blogai kai tikslas pasiektas tu jau nebereikalingas,kas tau pasakys kiek gauna ,atsakymas panasiai,menamai tai ti kazkur ar vel  kazkaip tokia dabar daugelio kalba tisliau volione.

Visi pinigai,kainos pasiekiamos,turtai sukraunami melu,apgavystemis,vogimu,zmoniu isnaudojimu,kuris paviesino pieno rezultatus tik Karve as buvau idejes daugiau visi tyli kaip kokios cia paslaptis o kaip viesinsiu jei pridejo kelis centus,daug cia yra tokiu kurie su ukiu nieko bendro neturi tik putojas FORUMO UKININKAI  vaidina,atseit viska zinantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, kestoxs pranešimas:

Vagys,  vagys, pinigai pinigai.:-D

Darbu pinigai uždirbami, jei dar to nežinojai... 

taip uždirbami,bet tik maži pinigai,už kuriuos gali tik vos prasimaitint,o dideli pinigai uždirbami tikrai ne juodu darbu.Pažystu  daug žmonių kurie visą gyvenimą sunkiai dirbo ir numirė skurdžiais.Taip pat pažystu ir tokių kurie buvo skurdžiai ir staiga tapo milijonieriais,tokiais jie tapo tikrai ne iš sąžiningo darbo.Suprantu vakariečius milijonierius kai jie yra kelintos kartos paveldėtojai,turbūt visi žinot kad garsios kompanijos John deere pradininkas buvo kalvis Džonas Dyras,kuris pradėjo gamint arklinius plūgus.Juk visi turbūt girdėjot neseniai prasidėjusias diskusijas dėl didžiausios socialinės atskirties Lietuvoje lyginant su kitomis ES šalimis.Viskas čia aišku kaip dieną-Lietuvoje vyksta laukinis kapitalizmas.Neseniai skaičiau,kad žp išmokės akcininkams dividendus-keliolika milijonų eurų.Ir ką tai rodo,ogi tą,kad mūsų valdžia yra parsidavusi oligarchams,iš biudžeto ir europinių pinigų per sunkmetį mus rėmė dotacijomis,o tie vagys numažinę pieno kainas krovėsi sau milijoninius pelnus,kad turėtų iš ko išsimokėt dividendus.Čia kitaip nepavadinsi kaip puotą maro metu.Toliau paimkim paramų skirstymo tvarką,sukišo didžiąją dalį lėšų stambiesiems,išaugino latifundininkų kastą,o dabar dejuoja,kad Lietuva baigia išsivaikščiot.Priėmė žemės įsigijimo saugiklius kai beveik visa žemė jau buvo oligarchų rankose.Čia galėčiau minėt ir minėt visas nesamones,bet viską patys matot ir suprantat.Tad teigti,kad pinigai uždirbami darbu truputi nekaip skamba,maži pinigai kurie skirti egzistavimui -taip,bet kažkiek didesni-ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vėl tas per tą patį - paramos išdalintos didiesiems, valdžia vagys ir t.t. Gal atsipeikėkit vieną karą nuo tos dezinformacijos, kiek galima.. Kas Jums, Karve, draudė naudotis paramomis, kas neleido kaupti kapitalo ir plėsti ūkio dar prieš "atsiduriant žemei oligarchų rankose"? Dabar, lengviausia dejuoti ir viską kalti, bet ne patį save. Viskas uždirbama, juodu ir ne juodu darbu, tik reikia turėti noro ir sveikatos. Kultūrinė žolė ar javas pats nepasisėja, pats nepasitręšia ir nenusikula bei parsiduoda. VISUR reikia įdėti darbo ir pastangų!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries pradedant versla,ukininkavima reiktu nuspresti ko nori? ar dirbti,grebti,plesti ir investuoti i versla,zemes uki ar siek tiek dirbti,tureti laiko pramogoms,zvejybai,tureti gera masina,keliones kitaip tariant gyventi patogu gyvenima,nepersidirbant. Tas kuris dirba,varo,draskosi,plesosi ir visus pinigus investuoja i versla ar zemes uki,praejus kazkuriam laikui,naturalu pradeda atitrukti nuo to kuris bando susikurti,,patogu gyvenima,, . Prasideda pavydas. Bet tiesa yra viena,svarbiausia,ne kiek uzdirbi,o kur investuoji. Tik teisingai investuojamos lesos duoda pelna,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

26 minutes ago, tadasg pranešimas:

ir vėl tas per tą patį - paramos išdalintos didiesiems, valdžia vagys ir t.t. Gal atsipeikėkit vieną karą nuo tos dezinformacijos, kiek galima.. Kas Jums, Karve, draudė naudotis paramomis, kas neleido kaupti kapitalo ir plėsti ūkio dar prieš "atsiduriant žemei oligarchų rankose"? Dabar, lengviausia dejuoti ir viską kalti, bet ne patį save. Viskas uždirbama, juodu ir ne juodu darbu, tik reikia turėti noro ir sveikatos. Kultūrinė žolė ar javas pats nepasisėja, pats nepasitręšia ir nenusikula bei parsiduoda. VISUR reikia įdėti darbo ir pastangų!!

jeigu ką aš pasinaudojau trejomis paramomis,pagal jaunąjį ūkininką ir dvi valdų modernizavimo,iš viso gavau 150000eurų paramos.Bet aš kalbu apie smulkesnius,kurie realiai gavo tik barankos skylę,o bendrovės ir latifundininkai pasiėmė milijonus.Prieš kelis metus vienas pažystamas guodėsi,kad nors paramą ir skyrė,bet atsimuša į bankų sieną,niekas neduoda paskolos,nes jis smulkus su 9karvėm ir niekas su juo neina į kalbas.Tai sakykit kaip tapti stambesniu,jei sukurtos tokios durnos taisyklės.Pirma turi techniką nusipirkt iš savo pinigų,tada gauni paramą,juk čia ir arkliui aišku,kad tos taisyklės sukurtos,kad nušluot smulkesnius nuo žemės paviršiaus.Man kai kurių smulkiųjų gaila,stengiasi,kabinasi,bet viskas kaip į sieną,apie jaunųjų ūkininkų programą tai iš vis anekdotai,sėdi tas tipo jaunasis anglijoj ar mieste o už jį tėvai ūkininkauja.Žinau ką man pasakysit-pasinaudojai paramom ir putojies,atsakau-taip pasinaudojau,bet nereiškia,kad nematau vykstančių absurdo spektaklių.Jei aš būčiau nesinaudojęs,tų pinigų smulkieji vistiek nebūtų gavę,latifundininkai būtų už juos atnaujinę savo techniką.Kai prieš 6-7m paraiškas modernizavimui rinko ištisus metus turtingieji ūkininkai po kelias paraiškas per metus pateikdavo,ankstesnę paraminę techniką kuriai pasibaigęs priežiūros laikotarpis parduodavo ir gautus pinigus dadėję vėl pirkdavo naują paraminę.O kas krušosi su sena rusiška technika taip ir tebesikruša.Visi tą žinot,tik kai kurie apsimeta,kad taip nebuvo,apeliuoja į darbą,pastangas,tik nepasako,kad su senais laužais tas darbas beprasmiškas.Aš irgi kol nebuvo EU paramų krušausi su T-25 ir nemačiau prošvaiščių,bet susiklostė tokios aplinkybės,kad atsirado turtingas geras dėdė ir nereikėjo prasidėti su bankais.Gerai,kad anksčiau galėjai skolintis nors iš velnio,o dabar tik iš banko,kai pernai dalyvavau programoje investicijos į žū valdas negalėjau net iš žp pieno imt paskolos,tik iš banko.Vą tokios ir tokelės,kiti turtingų dėdžių neturėjo ir tebesimurkdo šūde,tad postringaut apie tai,kad viskas yra okei tik reikia noro ir sumanumo yra tiesiog įžūlus pasityčiojimas iš smulkiųjų.Žinoma yra ir tokių kurie turėjo šansus prasimušt,bet juos prarado per stikliuką,tinginystę,apsileidimą.Nereikia visų matuot ant vieno kurpalio,o apie absurdiškas paramų taisykles,jų kasmetinį kaitaliojimą visi puikiai žinom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dziaukites kad gavot parama,ko pavydit vieni kitiem,man grazu kai dirba nauja moderni technika.

Jokiom paramom nesinaudojau,nenoriu but priristas,beto neman kad tureciau isipareigojimus tam metale gyvenciau taip sunkiai dirbciau.

Mano investicijos i zeme,miska kiekvienas pasirenkam kas tinka,niekas nekaltas kad jus baigiat atitruk nuo realaus,paprasto gyvenimo jum diena,nakti galvoj sukas kainos,darbas ir taip viskas rateliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Karve pranešimas:

jeigu ką aš pasinaudojau trejomis paramomis,pagal jaunąjį ūkininką ir dvi valdų modernizavimo,iš viso gavau 150000eurų paramos.Bet aš kalbu apie smulkesnius,kurie realiai gavo tik barankos skylę,o bendrovės ir latifundininkai pasiėmė milijonus.Prieš kelis metus vienas pažystamas guodėsi,kad nors paramą ir skyrė,bet atsimuša į bankų sieną,niekas neduoda paskolos,nes jis smulkus su 9karvėm ir niekas su juo neina į kalbas.Tai sakykit kaip tapti stambesniu,jei sukurtos tokios durnos taisyklės.Pirma turi techniką nusipirkt iš savo pinigų,tada gauni paramą,juk čia ir arkliui aišku,kad tos taisyklės sukurtos,kad nušluot smulkesnius nuo žemės paviršiaus.Man kai kurių smulkiųjų gaila,stengiasi,kabinasi,bet viskas kaip į sieną,apie jaunųjų ūkininkų programą tai iš vis anekdotai,sėdi tas tipo jaunasis anglijoj ar mieste o už jį tėvai ūkininkauja.Žinau ką man pasakysit-pasinaudojai paramom ir putojies,atsakau-taip pasinaudojau,bet nereiškia,kad nematau vykstančių absurdo spektaklių.Jei aš būčiau nesinaudojęs,tų pinigų smulkieji vistiek nebūtų gavę,latifundininkai būtų už juos atnaujinę savo techniką.Kai prieš 6-7m paraiškas modernizavimui rinko ištisus metus turtingieji ūkininkai po kelias paraiškas per metus pateikdavo,ankstesnę paraminę techniką kuriai pasibaigęs priežiūros laikotarpis parduodavo ir gautus pinigus dadėję vėl pirkdavo naują paraminę.O kas krušosi su sena rusiška technika taip ir tebesikruša.Visi tą žinot,tik kai kurie apsimeta,kad taip nebuvo,apeliuoja į darbą,pastangas,tik nepasako,kad su senais laužais tas darbas beprasmiškas.Aš irgi kol nebuvo EU paramų krušausi su T-25 ir nemačiau prošvaiščių,bet susiklostė tokios aplinkybės,kad atsirado turtingas geras dėdė ir nereikėjo prasidėti su bankais.Gerai,kad anksčiau galėjai skolintis nors iš velnio,o dabar tik iš banko,kai pernai dalyvavau programoje investicijos į žū valdas negalėjau net iš žp pieno imt paskolos,tik iš banko.Vą tokios ir tokelės,kiti turtingų dėdžių neturėjo ir tebesimurkdo šūde,tad postringaut apie tai,kad viskas yra okei tik reikia noro ir sumanumo yra tiesiog įžūlus pasityčiojimas iš smulkiųjų.Žinoma yra ir tokių kurie turėjo šansus prasimušt,bet juos prarado per stikliuką,tinginystę,apsileidimą.Nereikia visų matuot ant vieno kurpalio,o apie absurdiškas paramų taisykles,jų kasmetinį kaitaliojimą visi puikiai žinom.

ir vėl tos pačios dėjonės.. Jūs turėjote galimybe pasinaudoti parama, valio, tą ir padarėte. Blogai, kad negalėjote taip pat padaryti kaip ir tie "stambieji" anot Jūsų, kurie prasuko kelias paramas??.. Na c'mon, Jums nuo to skauda širdį ar kaip??.. Ir dar kartą klausiu, kas mažiukams neleido naudotis parama? Bankai?? Draugiškiausias bankas visada buvo unija. Tik pastaruosius kelis metus kiti bankai pradėjo žiūrėti į žemės ūkį kaip į nišą, o anksčiau kreivai žiūrėjo. Vat kas nepabijojo unijų, (nors ir didesnėmis sąlygomis), tie pasinaudojo paramomis ir keliomis. ABsurdas didžiausias yra tame, kad tie patys mažieji ūkininkai neturi ryžto, trypčioja vietoje. Ir kai pradeda aiškinti kad kooperacija yra blogis, sunaikins kaimą visiškai, va tada nežinai nei ką daryti - bėgti ir rėkti ar juoktis ir verkti. Ir jei toks mąstymas bus, tai niekada tas mažiukas neišlips iš tų pačių T-25 ir t.t. Tik pasikartosiu, kad visada galimybės yra, reikia turėti tik noro, ryžto ir nebijoti dirbti. Net tas didysis ūkininkas nepradėjo iš kart nuo 500ha, su dviem Lexais ir 5 Džondyrais..

P.s. Sorry už varymą ne į temą. Aš baigiu kalbėjimą ne į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Juodas pranešimas:

Aš tai nieko nerašau, nes nežinau kokia kaina už balandį :D

Tas ir yra, esant galimybėm visada pasidalinu informacija, gėda sakyt, bet dar po šiai dienai nežinau ką gausiu už balandį. O tie du jau įsivaizduoja, kad čia karines paslaptis slepiam. Pasakysiu elementarų dalyką, kodėl kainom krentant kyla samyšiai, o kylant tyla. Kaip kainos krenta, perdirbėjai iš anksto jau perspėja, kad kris, dažnu atveju nepasako kiek. Kainom kylant, tyli iki paskutinės minutės. Bet pagal sugedimo laipsnį, kitiem tai atrodo gopšumas, vagystės ir visokios -ystės.

O dėl paramų jau irgi atsakyta, kas trypčiojo, tas ir šiandien trypčioja, tik dar dejuodamas ant kitų. Buvo tokių laikotarpių, kad valgėm tik bulves su lašiniu, palūkanos užkilo, supirkimo kaina krito. Atrodo tas paramas įsisavint du pirštus apmyžt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, JCB pranešimas:

Tas ir yra, esant galimybėm visada pasidalinu informacija, gėda sakyt, bet dar po šiai dienai nežinau ką gausiu už balandį. O tie du jau įsivaizduoja, kad čia karines paslaptis slepiam. Pasakysiu elementarų dalyką, kodėl kainom krentant kyla samyšiai, o kylant tyla. Kaip kainos krenta, perdirbėjai iš anksto jau perspėja, kad kris, dažnu atveju nepasako kiek. Kainom kylant, tyli iki paskutinės minutės. Bet pagal sugedimo laipsnį, kitiem tai atrodo gopšumas, vagystės ir visokios -ystės.

O dėl paramų jau irgi atsakyta, kas trypčiojo, tas ir šiandien trypčioja, tik dar dejuodamas ant kitų. Buvo tokių laikotarpių, kad valgėm tik bulves su lašiniu, palūkanos užkilo, supirkimo kaina krito. Atrodo tas paramas įsisavint du pirštus apmyžt.

dar kartą kartoju,kad buvo tokių kurie gavo paramą,bet jos negalėjo įsisavint,nes bankai nedavė paskolos,buvo ir tokių kurie žinodami,kad negaus paskolos net neteikė paraiškų paramai.Taisyklės sukurtos taip,kad paramas galėtų pasiimt tik stambesnieji,ar negalėjo būti taip,kad gauni paramą o likusius pinigus pasiskolini,bet sukūrė taip,kad pirma viską turi nupirkt,o paskui tik kompensuoja.Argi čia ne bankų šėrimas?Kodėl anksčiau galėjo skolintis iš ko nori,o dabar tik iš banko.Išvada viena-kažkam tai naudinga,tik ne ūkininkui.Skaitėt turbūt vakar Lietuvos ryte kaip MG Baltic skandalas klampina ir daugiau politikų,kaip tas koncernas valdant tiek koncervams tiek socdemams gaudavo milijardinius valstybės užsakymus.Čia ir durniui aišku,kad gyvenam korumpuotoje bananų respublikoje ir tauzyti aukštomis frazėmis apie darbštumą,sumanumą ir tt.geriau nereikia.Prisiminkim mailiaus bylą,ištaškytus europinius pinigus skerdykloms,kurios jau seniai bankrutavo,ištaškytus pinigus mokymams kuriuose esu pats buvęs ir ten tik anekdotus prakalbėdavome.Jei būčiau jaunesnis ir neilindes į programas maučiau iš tos vagių šalies neatsisukdamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...