Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

14 minutes ago, JCB said:

Na ir pagrindinis espektas, kad kaip pasižiūri į vyresnius kolegas, kuriem jau pensija, nors jau kapitalas sukrautas, drąskosi,greitukės nuo karvės uodegos išsiveža, na mano požiūris kiek kitoks.

Sveikata brangiau už viską.. Dėl to reikia galvot su galva ka darom, skaičiuot, nenuvertint kaimyno.. nebereikalo dar yra posakis vienas lauke ne karys, tai čia puikiai tinka įvairiu mastu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

49 minutes ago, Karve said:

mano kaimynas su 155ag valtra dirba su belarusiniais padargais,traktorių pirko tokį todėl,kad mchale presui reikia tiek arklių,o kitų padargų neišgali nusipirkt ,nes ir taip yra įsiskolinęs kai ėjo į  paramą pirkt traktoriui su presu.Dabar keikia visą pasaulį,bet tik ne savo durną galvą.

bet uztat traktoriu turi:icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , manttys said:

jeigu galvos ant pečių nėra, tai nei 100 karvių neišgelbės. O sukies, gali ir su 20-30 puikiai gyvent

Labai teisingai pasakei,pries imdami paramas,technika pirkdami reikejo pasiskaiciuot nes dabar rinkos ekonomika,kainos nepastovios jei skaiciavot planine ekonomika,galvot kad visa laika litras pieno kainos po eura ar daugiau kaltinkit tik save.

Daug yra ukininku technika moderni bet ji neatidirba tiek kiek galetu,ziema stovi prestizo puikybes reikalas,kieme stovi dzipas,kita zmonos lizingine masina dar lauke ,tegu visi mato ,garazas tuscias ,ten niekas nematis

Madu,puikybes nesivaikyk,neziok kiek nesugebi ,gyvensi,nesipuikuok pries kaimynus as tiek padirbu jussmulkus kliuvat,o gal man uztenka visu pinigu neuzdirbsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
33 minutes ago, Karsonas said:

GDT indeksas laikosi kaip spali nuo tada kaina nekilo indeksas dar buvo ir pakiles, dabar banguoja, o mums kaina jau vaziuoja, nors pagal indeksa pikas dar nebuvo pasiektas.

Reiketu kazkokiu budu ieskot kad perdirbejus prispaust kad jie pagristu del ko cia kaina mazeja 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, kestoxs said:

Mano žiniom pienas lt kaina krito berods apie 2 ct

jei tai teisybė tada viskas vyksta kaip tam multike apie drakoną,arba mažina todėl,kad pasaulinėje rinkoje krito produktų kainos .Tada peršasi išvada, kiti perdirbėjai keikiami be reikalo,jei pačių ūkininkų gamykla mažina kainas.Galvokit kaip norit,aš jau nieko nebesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...