Jump to content

mode26

Nariai
 • Pranešimai

  694
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

mode26 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 9 2015

mode26 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie mode26

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Miestas

 • miestas
  Šilutė

Paskutiniai lankytojai

1.635 profilio peržiūros
 1. Kiek baltymų turėtų būti kombikormoje, kad užtikrintų vištos poreikius? Suprantu, kad gali jinai reikiamo kiekio baltymų ir ne įsisavinti dėl netinkamo su balansavimo. Ir kaip pašare suskaičiuoti MJ nes žiūrėjau ant etiketės tenai nerašo jau suskaičiuotos. Skaičiau, kad vištą lakstydama laisvai sulesa iki 10% daugiau kombikormos.
 2. Sveiki. Nerandu tikslios informacijos kiek sulesa vištą. Tai kiek sulesa vištą visaverčio pašaro (kombikorma) gyvenanti ant kraiko ir kai yra sąlygos iš bėgant į lauką?
 3. mode26

  kukuruzu smulkinimas

  Kaip kukurūzų silosavimas lyjant? Sako, kad negalima, bandžiau iš klausti paslapties neišdavė. Galvoju, kad neturėtų stipriai į lyti kukurūzas jis pats viduje sausas.
 4. mode26

  Ėriukų penėjimas avių šėrimas

  Sveiki. Kas gali būti eriukui apie 3,5 mėn, iki šiol ėdė viskas normaliai buvo imitimas normalus apie 25kg nuo kirminų suduota. Šiandien kaip be orientacijos svirdulioja ir mekena. Pašaras toks pat kaip ir melžemoms karvems, tai gal variu apsinuodijo?
 5. mode26

  SZ-3,6

  Kai pasikabinsi pilna tai bielkis piestu stosys.
 6. Šešias mamas teturiu visos bus antru eriuku šiemet. Nei vienos nekeičiu todėl ir avinas dar tas pats tinka.
 7. Faktas, kad geriau bet pririšto rudenį nesinori laikyti. Kai mažai avių turiu tai rudeniop atskiriu avina, ir visa prieaugli su avim paleidžiu kartu i didelį aptvara. Aišku tas diržas įtartinai atrodo, nebent jis nelaidus drėgmei, o jei iš paprastos medžiagos, tai dar ir prisigerti turėtų drėgmės ir apsunkti.
 8. Sveiki. Gal kas esate išbandė "apsaugos dirža nuo nepageidaujamo erevimosi"? Ar ta apsauga veikia ar avinui jis nuslys i šona.
 9. mode26

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Bandyk greitai um parduoti. Spali pardaviau, tai sake kaina iki 27men ta pati kaip iki 24men, nežinau ar tai dar begalioja. Būna, kad um prireikia didesnių bulių tai paleidžia iki didesnio amžiaus.
 10. mode26

  Filmukai

  Įdomų prie ko ta kamerą prikalta?:-))
 11. Dar nera pasitaike, kad per pajungta tinkla prasikastu. Nu gal jei didelis poreikis gal ir prasikastu.
 12. Tverti elektrinių tinklų, skirtų vištom. Nei lapę, nei višta neišeis.
 13. Aptekinti, tai tesiog ant staklių ar dar ir ipjovas kokias daret?
 14. mode26

  žiemkenčių buklė

  Žinotų žmogus, kad kris pagalvė pasidėtu. Žmonės sėjo rizikavo tikėdamiesi, kad bus spalis gražesnis, nebuvo kam supuvo tas pavasarį atses vasariniais ir kuls vasarinius jokių stebuklų nematau.
×
×
 • Create New...