Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, agronoms pranešimas:

Užsakysi kiek jo reiks?Padaryk paslaugą,sumokėsiu.

Aš apie išsiplovimą, kai lietus, o ne kombainas kulia . Gal auginant e, daugiau bus šansų pratęsti agoniją? 

Įdomiausi forumo dalyviai, iš kurių galėtume daug išmokti - jautrumo kaip mergaitės, taigi diskusijoje gimsta tiesa. Čia jei kas atsiveria tai ne apie patirtį, bet apie tai kaip visi jų nesupranta. Tai aiškiau kalbėkit. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Mv1 pranešimas:

Is rudens po 300kg ha npk daviau, kovo pabaigoje 150kg sulfato su 120kg salietros ir pries gera savaite dar salietros po 220kg daviau, dabar laukiu silumos ir purksiu mikroelementais, amino rugstim, stabilan ir herbicidais

Kodėl nusprendei, jog N ir S santykis 4:1 geriau nei kur rekomenduoja 7:1?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau šiais metais nebuvo geriausias sprendimas anksti tręšti azotinemis trasomis.
Asmeniskai aš pirma salietrą išbėriau balandžio 5 po 280-300kg/ha. po savaites sulfatas. Vegetacija buvo prasidėjus, bet kai šilumos nėra taip nėra, neskatant keliu gražiu dienų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau kaip tas skagenas vėlyvas. Kažkaip neteko laukti, spėji nuimt vieną, jau kita laukia. Antri metai auginam tik artist ir skagen. Man jie abu lygeverčiai. Tonažu irgi nelabai galėčiau išskirti. Nuo kombaino parduodam, tai į ekstrą retai patempia, o jei vienais metais dominavo tarkim artist su pirma kl, tai kitais metais atvirkščiai arba daug maž vienodai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2021-05-31 at 21:31, Dainius48 pranešimas:

Dabar duodant salietros dar ziemkenciam, duotu derliaus prieda toks tresimas ar jau tik kokybe itakotu labiau? 

Kas is tos kokybes  kai 2-extra 1-2€klausimas. 
o 3-4klase jau buna jeigi b kokybes klases veisle seji, arba gamta savo padaro. 
tai geriau ysidek y kisene ka butum isleides  ir vaziuot y palanga saltibarsciu uz 5€ :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Kas is tos kokybes  kai 2-extra 1-2€klausimas. 
o 3-4klase jau buna jeigi b kokybes klases veisle seji, arba gamta savo padaro. 
tai geriau ysidek y kisene ka butum isleides  ir vaziuot y palanga saltibarsciu uz 5€ :D 

O kaip su segmentais varpoje .Nemanai ,kad pradeda atmetineti jeigu azoto truksta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Manau kad juos atmetineti prades jeigu nepadavei reikiamo kiekio iki bbch 32-37. 

Pas mane tikrai tas negresia ,kadangi ejo KAS atiduota jau seniai ,seniai .Dadeta ant veliavos salietros ,o padeda nepadeda maikiu nesiplesysiu .Nuo seniai toks iprotis ir viskas :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ramas 1 pranešimas:

Pas mane tikrai tas negresia ,kadangi ejo KAS atiduota jau seniai ,seniai .Dadeta ant veliavos salietros ,o padeda nepadeda maikiu nesiplesysiu .Nuo seniai toks iprotis ir viskas :icon-biggrin:

Bet jeigu davei tik kaso ir senei senei ir tarkim tik kokia 150 veiklia tai manau realu kad atmestu?:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...