Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš 7 minutes , Agromanas pranešimas:

O jeigu viska patresi vienu kartu, negali maisto medžiagos but nepaimtos ir nukeliaut i gilesnius sluoksnius? nieks nesako 10 kartu trest, po 40 kg o trest tiek kartu kiek reikia ir po tiek kiek reikia. Nesakau daryti nei taip nei taip nes kiek teko dometis esminio skirtumo derlingumui nedave kiek kartu tresi ir pan

Aš turiu omeny salietra su sulfatu tą pačią dieną, tikrai niekas nenukeliaus į gilesnius sluoksnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Agromanas pranešimas:

O jeigu viska patresi vienu kartu, negali maisto medžiagos but nepaimtos ir nukeliaut i gilesnius sluoksnius? nieks nesako 10 kartu trest, po 40 kg o trest tiek kartu kiek reikia ir po tiek kiek reikia. Nesakau daryti nei taip nei taip nes kiek teko dometis esminio skirtumo derlingumui nedave kiek kartu tresi ir pan

Agronomas toks jausmas, kad klausi patarimo, o po to juos durnini turėdamas savo nuomonę 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Agromanas pranešimas:

O jeigu viska patresi vienu kartu, negali maisto medžiagos but nepaimtos ir nukeliaut i gilesnius sluoksnius? nieks nesako 10 kartu trest, po 40 kg o trest tiek kartu kiek reikia ir po tiek kiek reikia. Nesakau daryti nei taip nei taip nes kiek teko dometis esminio skirtumo derlingumui nedave kiek kartu tresi ir pan

Yra teke bandyt visa azota iš kart atiduoti ir per tris kartus iki bamblėjimo pradžios skirtumo  kažkokio derliuje nepastebėjau. Bamdymas ant vėliavos užmest 40vm azoto irgi kokybiniu parametru nepakėlė. Šiai dienai geriausiai 60-70% azoto  pirmu+antru trešimu. O trečiam 30-40% kviečiam. Rapsui viska iš karto ir užmiršti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš iš įvairių informacijos šaltinių, žmonių nuomonių ir savo asmeninės patirties pasidariau tokias išvadas dėl azoto tręšimo. Galima tręšti viską iškart ir galima tręšti dalimis derliui esminės įtakos tame nebus beveik galiu galvą guldyti ir vienais metais kulsit daugiau padarę pirmą variantą kitais antrą tai priklausys nuo aplinkos veiksnių. Todėl atrodytų, kad geriausia yra viską suversti sykiu, bet yra vienas bet. Reikėtų prisiminti ta seną gerą pasakymą, kad mes tręšiame ne augalus, o dirvožemį. Todėl, kaip jūs ryte neprisivalgot visai parai taip ir dirvožemis. Todėl aš tręšiu 2 kart norėčiau 3, bet tiesiog nelieka tam laiko dėl šienapjūtės.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Gintas. pranešimas:

Na aš iš įvairių informacijos šaltinių, žmonių nuomonių ir savo asmeninės patirties pasidariau tokias išvadas dėl azoto tręšimo. Galima tręšti viską iškart ir galima tręšti dalimis derliui esminės įtakos tame nebus beveik galiu galvą guldyti ir vienais metais kulsit daugiau padarę pirmą variantą kitais antrą tai priklausys nuo aplinkos veiksnių. Todėl atrodytų, kad geriausia yra viską suversti sykiu, bet yra vienas bet. Reikėtų prisiminti ta seną gerą pasakymą, kad mes tręšiame ne augalus, o dirvožemį. Todėl, kaip jūs ryte neprisivalgot visai parai taip ir dirvožemis. Todėl aš tręšiu 2 kart norėčiau 3, bet tiesiog nelieka tam laiko dėl šienapjūtės.

 

Šiaip beveik viskas tiesa,tik trijų manau tikrai nereikia.O šiaip žemės ūkio veikla,kaip sakė kolega Voras,pokeris.Gali laimėti padaręs vieną tręšimą tinkamu laiku,gali daug ir prarasti,jei gamta sudurniuos.Bet ..tai pokeris ir šuniška nuojauta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su vienu agronomu kalbėjaus šia tema, tai jis man pasakė taip: kai nori valgyt, atidaręs šaldytuvo duris tikiesi rast maisto, o ne atidaryti duris ir važiuot pirkt. taip ir su augalais, kai jie nori, turi būti jo, o ar per du ar per viena kartą ar per tris tai manau nup gamtos priklauso. nors jau keli sezonai du tręšimai ir baigta su kviečiais rapsams realiai vienas tręšimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tadasjo pranešimas:

su vienu agronomu kalbėjaus šia tema, tai jis man pasakė taip: kai nori valgyt, atidaręs šaldytuvo duris tikiesi rast maisto, o ne atidaryti duris ir važiuot pirkt. taip ir su augalais, kai jie nori, turi būti jo, o ar per du ar per viena kartą ar per tris tai manau nup gamtos priklauso. nors jau keli sezonai du tręšimai ir baigta su kviečiais rapsams realiai vienas tręšimas

Du trešimai tai 1 salietras+amonio sulfatas ir 2 tik salietra? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...