Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš 51 minutes , Minduksx pranešimas:

Seku kelis anglus pasisventusius notill tai prieš gerą mėnesį dėjo foto kokie gražūs ir švarus kviečiai, paskiau praėjo kiek laiko kelią foto kad liga, eksperimentas nieko nedaryt baiges teks purkšti... O ten ir sejomaina ir visa bravora turi kur verda visokias bakterijas, brix matuoja ir t.t. Aš ne už purškima, labai norėčiau neneudot chemijos, bet kad kol kas nėra kito būdo

Gali būti antri metai jau dirbam tik su vienu fungicidu pusine norma ant vėliavos kol kas bėdų nėra su ligom, kad būtų koks ekstrinis variantas ir reiktu čiupt už bankes ir lėkt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Vilius pranešimas:

Gali būti antri metai jau dirbam tik su vienu fungicidu pusine norma ant vėliavos kol kas bėdų nėra su ligom, kad būtų koks ekstrinis variantas ir reiktu čiupt už bankes ir lėkt

O kai atvažiuoja augalų apsaugos tarnyba tikrinti ūkio, kai klausia ar naudojamos registruotos apsaugos produktų normos ar nemažinamos  dėl rizikos atsparumo vystymosi ką sakai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, sigitass pranešimas:

O kai atvažiuoja augalų apsaugos tarnyba tikrinti ūkio, kai klausia ar naudojamos registruotos apsaugos produktų normos ar nemažinamos  dėl rizikos atsparumo vystymosi ką sakai? 

Šiemet mane tikrino, klausiau dėl nemaksimalių-rekomenduojamų normų naudojimo, sakė kad dabar kaip tik kaip ir skatina nenaudoti maksimalių dozių, gal čia tik pas mus taip, reiktų su savo rajono VAAT pasikalbėti koks jų požiūris. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Šiemet mane tikrino, klausiau dėl nemaksimalių-rekomenduojamų normų naudojimo, sakė kad dabar kaip tik kaip ir skatina nenaudoti maksimalių dozių, gal čia tik pas mus taip, reiktų su savo rajono VAAT pasikalbėti koks jų požiūris. 

Turėjau mintyje kad jei registruota norma nuo 0,8 iki 1,0 litro o naudojama pvz 0,5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Dainius48 pranešimas:

Pas mane tai veliavinio lapo patys galiukai parude, nors nenudeginti niekuo. Ir truputi tokie lyg ismaugti galiukai, nenueina vientisai lapas. 

Aš prieš savaitę purškiau : Priaxor +Curbatur ir 2 kg BRATAN FOLIAR 18-18-18 + 3MgO + mikro pridėjau. Prieš purškimą lapai buvo švarūs, purškiau profilaktiškai. Agronomai rėkia jog negalėjau padegint niekaip, tipo buvo ligų, o fungicidas jas tik paryškino. Aš galvoju jog padeginta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, chefas pranešimas:

Aš prieš savaitę purškiau : Priaxor +Curbatur ir 2 kg BRATAN FOLIAR 18-18-18 + 3MgO + mikro pridėjau. Prieš purškimą lapai buvo švarūs, purškiau profilaktiškai. Agronomai rėkia jog negalėjau padegint niekaip, tipo buvo ligų, o fungicidas jas tik paryškino. Aš galvoju jog padeginta.

Taip paryškintos ligos ir dar kažkiek fiziologinių dėmių yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...