Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

pavydžiu juodai jurbarkiečiams,tauragiškiams,šilutiškiams ir visiwms kitiems prie nemuno gyvenantiems tiek darmu trašu pro šalį plaukia nuo kitu lauku o jie dar dairosi kur kaso salietros nusipirkti - netvarka.:obscene-drinkingbuddies:

Su sniegu šlapdriba per 1,5mėn visai neblogai pas.mus TIK 10mm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , agronoms pranešimas:

Na nenorėjau,bet negaliu,nepykit.Žemė kvepia,viskas kaip ir ok,o kviečiai nekas.Kame fėleris?

Ankstyva sėja nevienodas sniego storis nes landšaftas kalvotas.... bet esmė per anksti lindom.... būčiau sėjas po rugsėjo 15-20 apie 10t galvočiau derliaus dabar jau ne....

Kur pabaigiau rugsėjo 15d beveik idealu jokių pašutimų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Vilius pranešimas:

Nežinant kokie pas tamsta kviečiai nieko pasakyt negaliu.... pas mane yra praretėjusiu pašutusiu tai šiemet minimaliai. Pirma doze riebiau o antra bus tik dėl kokybės

Skirtingi laukai, po pupu, rapsu, atsėliuoti. Pardaviau jau po toną - e ir 2 klasė 5 eur. skirtumas. Tai mąstau, ar man ar jiems tos kokybės labiau reikia. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , ist17 pranešimas:

Čia kuo remiantis? Noru, logika, galimybėmis? :twocents-02cents: Man tai, kol kas, atrodo, jog nuo lauko būklės tręšiu. Tarsi krautuvėlės pardavėjas aptarnauju klientus.

Man 4t užtenka užaugint tokiose žemėse ir techniką tobulint reikia tada galima bus ir daugiau tikėtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Vilius pranešimas:

Ankstyva sėja nevienodas sniego storis nes landšaftas kalvotas.... bet esmė per anksti lindom.... būčiau sėjas po rugsėjo 15-20 apie 10t galvočiau derliaus dabar jau ne....

Kur pabaigiau rugsėjo 15d beveik idealu jokių pašutimų

Tie pašutimai dar bando atsigauti. O kažkas sakė kad kviečiai jau nebesikrumyja.

CD4E9E27-5550-4069-AF01-B426CB99962D.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...