Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš 4 minutes , Vilius pranešimas:

Ankstyva sėja nevienodas sniego storis nes landšaftas kalvotas.... bet esmė per anksti lindom.... būčiau sėjas po rugsėjo 15-20 apie 10t galvočiau derliaus dabar jau ne....

Kur pabaigiau rugsėjo 15d beveik idealu jokių pašutimų

Ir kodėl tik 10?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Vilius pranešimas:

Ankstyva sėja nevienodas sniego storis nes landšaftas kalvotas.... bet esmė per anksti lindom.... būčiau sėjas po rugsėjo 15-20 apie 10t galvočiau derliaus dabar jau ne....

Kur pabaigiau rugsėjo 15d beveik idealu jokių pašutimų.

Buvo tokie iš rudens

Buvo tokie iš rudens. Neatlaikė pelėsio

20201008_163522.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , ist17 pranešimas:

O gal atskleistum, ką darei jiems iki šiol? Nes čia gi ne grožio forumas :D;) 

Is rudens po 300kg ha npk daviau, kovo pabaigoje 150kg sulfato su 120kg salietros ir pries gera savaite dar salietros po 220kg daviau, dabar laukiu silumos ir purksiu mikroelementais, amino rugstim, stabilan ir herbicidais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau reikia to ar ne,bet išsakysiu savo nuomonę.Forumas turėtų būti patirties,žinių dalijimosi šaltiniu,o ne vieta pasirodyti protingesniu vienam už kitą.Kaip kažkas sakė mes konkurentai,na jeigu taip,tada sutinku,reikia stengtis api...t vienas kitą.Gal to tikrai reikia,nes daugumai vis mažai.Tai lietuviškas bruožas,ir to neišmesi iš konteksto.Kažkam gal reklama,tas ir suprantama.Bet turi būti ir paprastas,nuoširdus bendravimas,ar aš jau visiškai nusikalbu?Gali būti ir taip,nesiginčiju.Kartais pabandai kažko paklausti,nes pats nežinai atsakymo i tai,nors atmušęs krumplius tame reikale 30 metų,bet pasirodo kad tu durnas,senas,tavo sąnariai girgžda ir ne tau čia vieta.Sutinku ir su tuo,mat ji šunys.Bet man kad ir senam,žemdirbystėj daug klausimų kyla,ir noris išgirsti kitų nuomonę,nuoširdžią,be reklamų ir be kitų laikymo durnais.Pvz.Vienas kolega dėsto,kad jo ūkis sėklininkystės,bet vasarinių kultūrų nesėju...Na gal mes jau tiek ir pažengėm,nežinau,bet man tokios sėklos(sertifikuotos) nereik.Teisingas buvo Bulvinyko pasakymas,vienas sėja tuo būdu dvi dienas,o kitas dar tik šiemet pradės,bet jau abu viską žino.Atminkit,taip nebūna.Daugiau tingiu rašyti,o jei netinka,baninkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastai kuo aukštesnės klasės tuo daugiau ir tonų, skiriasi saiko svoris. Tai sumoje gaunasi nebe keletas eurų. Agronomas, bent aš daug ką nutyliu tik dėl to, kad pastoviai reikia apsiginti. Jei užtektų tiesiog pasakyti kas kaip ir kada - būtų galima ir atviresniam būti.

O dabar jokio noro ant visos šalies būti skalbiamu, tai ir nedarai nieko, ir neaugini nieko.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, agronoms pranešimas:

Nežinau reikia to ar ne,bet išsakysiu savo nuomonę.Forumas turėtų būti patirties,žinių dalijimosi šaltiniu,o ne vieta pasirodyti protingesniu vienam už kitą.Kaip kažkas sakė mes konkurentai,na jeigu taip,tada sutinku,reikia stengtis api...t vienas kitą.Gal to tikrai reikia,nes daugumai vis mažai.Tai lietuviškas bruožas,ir to neišmesi iš konteksto.Kažkam gal reklama,tas ir suprantama.Bet turi būti ir paprastas,nuoširdus bendravimas,ar aš jau visiškai nusikalbu?Gali būti ir taip,nesiginčiju.Kartais pabandai kažko paklausti,nes pats nežinai atsakymo i tai,nors atmušęs krumplius tame reikale 30 metų,bet pasirodo kad tu durnas,senas,tavo sąnariai girgžda ir ne tau čia vieta.Sutinku ir su tuo,mat ji šunys.Bet man kad ir senam,žemdirbystėj daug klausimų kyla,ir noris išgirsti kitų nuomonę,nuoširdžią,be reklamų ir be kitų laikymo durnais.Pvz.Vienas kolega dėsto,kad jo ūkis sėklininkystės,bet vasarinių kultūrų nesėju...Na gal mes jau tiek ir pažengėm,nežinau,bet man tokios sėklos(sertifikuotos) nereik.Teisingas buvo Bulvinyko pasakymas,vienas sėja tuo būdu dvi dienas,o kitas dar tik šiemet pradės,bet jau abu viską žino.Atminkit,taip nebūna.Daugiau tingiu rašyti,o jei netinka,baninkit.

Uj, kiek lengvai maskuotų žinučių konkretiems adresatams :D

Visgi noriu biški paoponuoti. Tas, kuris kažką daro dvi dienas tai ko ne darai tu, yra dviem dienom labiau tuo klausimu patyręs nei tu. Ir nėra įžeidimas nei tamstos amžiui nei sukauptai patirčiai. Tiesiog priimk tai. 

O šeip jo, galima gi gražiai bendrauti. Tik dažniau švaistytis apie ne mokėjimus skaičiuoti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...