Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
prieš valandą, MV ūkis pranešimas:

Įdomu nuo ko tas brudas? Talpa lyg ir nauja plastikinė, užvežė kažkas ar čia naturaliai taip gali būt? Įdomus koks vaizdelis mano metalinėj bačkoj tada :D gerai kad filtrai sudėti

kolonele su filtru? kokia gal turi nuoroda? reikia isigyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, MV ūkis pranešimas:

Įdomu nuo ko tas brudas? Talpa lyg ir nauja plastikinė, užvežė kažkas ar čia naturaliai taip gali būt? Įdomus koks vaizdelis mano metalinėj bačkoj tada :D gerai kad filtrai sudėti

Nezinau, kuras is benzoveziu, tai is ten ir atsiranda matyt. Sietelis ant slanges yra, pries siurbli irgi stovi filtras 30 mikronu , tai i baka gal neprivaro. Tik dabar suku galva ar kazkaip bandyt plaut ar palikt kaip yra ir pripildyt zieminio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , wildfire pranešimas:

Nezinau, kuras is benzoveziu, tai is ten ir atsiranda matyt. Sietelis ant slanges yra, pries siurbli irgi stovi filtras 30 mikronu , tai i baka gal neprivaro. Tik dabar suku galva ar kazkaip bandyt plaut ar palikt kaip yra ir pripildyt zieminio.

tai bent padaryk taip kad tas sietelus ne paciam dugne guletu o 5 cm auksciau. ir busi ramus dar 50 metu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, MV ūkis pranešimas:

Įdomu nuo ko tas brudas? Talpa lyg ir nauja plastikinė, užvežė kažkas ar čia naturaliai taip gali būt? Įdomus koks vaizdelis mano metalinėj bačkoj tada :D gerai kad filtrai sudėti

Laikyk ziemini ir tokiu dalyku nebus. Cia ilgiau laikant vasarini dyzeli, RRME kuris imaisomas i vasarini dyzelina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...