Jump to content

kristivi

Nariai
 • Pranešimai

  46
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

kristivi paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 13

kristivi paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kristivi

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kristivi

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Nusiraminimui -2018 metais modernizavimui skirta 30 milijonų eurų, o smulkiems 4 milijonai.
 2. kristivi

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Surenki modernizavimo programoje minimalų balų skaičių ir gauna visi paramas, nes skiriama daugiau pinigų, nei yra norinčių. O smulkių ūkių programoje pinigų skiria, tik dėl vaizdo. Paraiškų pateikta dvigubai daugiau, nei skiriama lėšų. Kitais metais turėtų būti geresnė situacija, nes bus rinkimai. Smulkių daug- reikės dabartiniai valdžiai balsų.
 3. kristivi

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Stambieji valdžioj, tai remia, tik save. Stambieji gauna visi paramas per modernizavimą, kurie, tik pateikia paraiškas. O smulkių rėmimą matėme pernai, kur paraiškų pateikta dvigubai daugiau, nei skirta lėšų. Pateikta apie 700 paraiškų, o paramą gavo tik 400.
 4. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  2019 metais nuo kovo iki birželio rinks paraiškas, gal jau žinoma, kiek bus skiriama lėšų? Ar tik pakrapins dėl akių, kaip šiemet?
 5. kristivi

  Nuosavos žemės mokestis

  Valstiečiams pareina galas su tokiais jų fintais. Profesonalai puikiai sugeba, tik pakelti du ar tris kartus mokesčius. Labai jiems ačiū- lekiu į paštą, kol neuždarė, susimokėti.
 6. kristivi

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Gavo nurodymą savivalda iš dabartinės valdžios ir padidino kiek kokiai savivaldai atrodė. Vienai savivaldai užteko 50 proc., kitai dvigubai, o kitai pasirodė, kad ir trigubai nepakenks.
 7. kristivi

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  O kuo čia nervinatės, juk patys išsirinkome valstiečių valdžią ir pirmyn su daina į banką mokesčių mokėt. Koks čia skirtumas ar dvigubai, ar trigubai padidėjo mokestis ..
 8. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Čia pagal tavo logiką, Lietuvoje galėtų būti vienas stambus ūkis ir visus pinigus nukreipti jo rėmimui. Jei ir surinktų visi smulkieji po 100 balų pinigų daugiau neatsiras, nes smulkiems remti, šiuo metu stambieji esantys valdžioje neskiria pinigų, o visus pinigus nukreipia į programas susijusias su stambių ūkių rėmimu, nes valdžioje yra stambieji. Smulkiems ši valdžia yra ypač neparanki.
 9. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  o ko Jūs tikitės, kai valdžioje, tik stambieji. ES lėšų skiria pakankamai, ir leidžia pačiai šaliai skirti papildomą finansavimą remti smulkiuosius, tik nenumatė, kad esantys stambieji LT valdžioje yra nepasotinami ir finansuoja stambiuosius.
 10. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Taip galėtum ir neimti ES paramos, jei buvai prieš ES ir Nato, tai būtų sąžininga. Jei diskutuoti į temą, dabartinės valdžios vyrai (stambieji) ima ES paramą, prisitaiko sau palankius įstatymus taip, kad patys jau net neapžioja visų paramų, o smulkiesiems lėšų skiria, tik dėl vaizdo. Tai matosi iš šių metų rinktų paraiškų, pagal programą smulkiems ūkiams, kur paraiškų beveik dvigubai daugiau, nei skirta pinigų. O programos skirtos stambiems ūkiams, ten pinigų skiriama dvigubai daugiau, nei paraiškų. Tai ir pasidarykite išvadas.
 11. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  tegul pamokslautojas pasižiūri, kiek šiemet smulkių liko užborto. O jų liko beveik pusė, tai reiškia, kad pinigai nukreipti stambiems, tai yra modernizavimui, nes modernizavime liko perteklinių pinigų. Tai, vat taip ir rememi smulkieji..
 12. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Vakar per LRT nugirdau, kad valstiečių lyderis labai priešinosi dėl įstojimo į ES, NATO ir t.t.. O dabar yra daugiausiai imantis ES pinigų, kurių net visų nepavykstą apžioti, kurių labai trūkstą Smulkiesiems ūkiams. Matyt tikslas yra labai paprastas, smulkius sužlugdyti ir periimti tuos kelis turimus hektarus. Nes kova rinkoje tampa labai iškraipyta, didieji paramų sau pasiskiria pakankamai, o Smulkiems, tik dėl vaizdo.
 13. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tu teisus, bet prieš du metus, kaip rašė ankstesniame poste, gaudavo visi Smulkieji, kurie pateikdavo paraišką ir surinkdavo minimalų 35 balų ribą. O dabar gauna visi stambieji surinkę minimalų balų ribą ir net lieka perteklius, nes valdžios vyrai yra stambieji. Ar tu sau nepasiskirtum pakankamai lėšų būdsmas valdžioje?
 14. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  ES pinigų skyrė pakankamai, tik nenumatė, kad mūsų dabartinė valdžia yra grobuoniška ir praktiškai visas lėšas išsidalino tarpusavyje. Pagrinde valdžios atstovai yra buvusių kolūkio pirmininkų palikuonys ir t.t.. Pasižiūrėjus tiesioginių išmokų didžiausius deklaruotojus, tai buvusių pirmininkų palikonys. Jie susigrobė ne tik šio periodo paramą, bet jau priiminėja sau palankius įstatymus 2021-2027 m. paramai. Smulkius ūkininkus kaltindami, kad jie sofos ūkininkai ir, kad jie visą paramą tik pravalgo ir jokios naudos nėra.
 15. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveikinu..
×