Jump to content

kristivi

Nariai
 • Pranešimai

  92
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

kristivi paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 27

kristivi paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kristivi

Miestas

 • miestas
  taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Esmė visai kitur, Lietuvos žemės ūkį valdo stambieji ir nuo jų valios viskas priklauso. Modernizavimui skiriama 40-50 mln. eurų, o smulkiems, net mažiau kaip 10 mln. O smulkių ūkių yra šimtais kartų daugiau, tai ir pinigų turi skirti šimtus kartų daugiau. Paprasta aritmetika, o kiek balų kas rinks, tai jau ne esminis klausimas.
 2. Ir vėl centus skyrė, neverta ir paraiškos pildyti.
 3. Įstoti į veikiantį nelabai apsimokės, nes įstojimo mokestis, ne smulkiųjų kišenei. Ir vėl eilinį kartą uždirbs ne smulkusis, o organizatoriai, kooperatyvai ir t.t..
 4. dar niekas čia neaišku, nes nėra paskelbta, kiek skirs lėšų šiam etapui. O šiaip, 65 balus surinkt, tai jau nėra mažai..
 5. Kiek girdėjau nemaži įstojimo į kooperatyvą nario mokesčiai, įsipareigojimai ir t.t.. Kiek supratau smulkiam tapti kooperatyvo nariu- prabanga.
 6. Įdomu, kiek lėšų planuoja skirti?
 7. O, ką su 60 balų jau nesmulkusis?
 8. Tamstos geri sapnai, lyja lietus, gerai miegasi. Pinigų dadėti gali tik sau, o smulkiems dadės pažadų kupetą, kad remia smulkiuosius ir labai jais rūpinasi..
 9. https://www.15min.lt/m/id/verslas/finansai/r-karbauskio-seima-25-kartus-pasinaudojo-parama-uz-pirmus-hektarus-es-investuos-i-sunaus-projekta-662-1168954
 10. Aritmetika - nuo portalo reputacijos nepriklauso..
 11. Paskaitykite 15min.lt, rimtas straipsnis, kodėl smulkiems trūksta lėšų. Valdžios viršūnėlės viską sugriebia su kaupu..
 12. Ir vėl lėšų tik tiek skyrė smulkiems, kaip per pamaldas kunigas pakrapija. Pusė paraiškų eis į šiukšlyną. Valdžia giriasi, kad labai remia smulkius, bet jos darbai rodo visai kitą. Nebetikiu jais ir tegul eina pasakas sekti vaikams.
 13. 1280 paraiškų priimta. Eilinį kartą, valdžia smulkiems ragą įkalė.
 14. O ką kitai pusei daryt?
 15. Vakar dienai pateikta 1111- paraiškų. Manau, patrauks iki 200- 220 proc.. Paskutinė diena paprastai būna derlingiausia..
×
×
 • Create New...