Jump to content

kristivi

Nariai
 • Pranešimai

  85
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

kristivi paskutinį kartą gavo apdovanojimą Vasario 27

kristivi paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kristivi

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tamstos geri sapnai, lyja lietus, gerai miegasi. Pinigų dadėti gali tik sau, o smulkiems dadės pažadų kupetą, kad remia smulkiuosius ir labai jais rūpinasi..
 2. https://www.15min.lt/m/id/verslas/finansai/r-karbauskio-seima-25-kartus-pasinaudojo-parama-uz-pirmus-hektarus-es-investuos-i-sunaus-projekta-662-1168954
 3. Aritmetika - nuo portalo reputacijos nepriklauso..
 4. Paskaitykite 15min.lt, rimtas straipsnis, kodėl smulkiems trūksta lėšų. Valdžios viršūnėlės viską sugriebia su kaupu..
 5. Ir vėl lėšų tik tiek skyrė smulkiems, kaip per pamaldas kunigas pakrapija. Pusė paraiškų eis į šiukšlyną. Valdžia giriasi, kad labai remia smulkius, bet jos darbai rodo visai kitą. Nebetikiu jais ir tegul eina pasakas sekti vaikams.
 6. 1280 paraiškų priimta. Eilinį kartą, valdžia smulkiems ragą įkalė.
 7. O ką kitai pusei daryt?
 8. Vakar dienai pateikta 1111- paraiškų. Manau, patrauks iki 200- 220 proc.. Paskutinė diena paprastai būna derlingiausia..
 9. Skiria mizerį lėšų, prieš metus ar du, vienam šiltnamiui skyrė 10 mln. Valdžioje stambieji, reikia kantrybės, kol pasikeis..
 10. Jo, paskutinę dieną dar suneš apie 500
 11. Pirmyn, prasideda, kas daugiau..
 12. kristivi

  Deklaravimas

  Nėra čia kuo džiaugtis, po nuganymo galėsite tuos stagarus šienauti. Susmulkinsite gausite sankcijas. Nėra kuo čia stebėtis, kiekvieną pavasarį cirkai vyksta..
 13. kristivi

  Deklaravimas

  Seniai tas yra, jei nori gauti papildomai kuro. ES yra aiškiai pasakiusi - tiesioginės išmokos prie gamybos negali būti pririšamas.
×
×
 • Create New...