Jump to content

kristivi

Nariai
 • Pranešimai

  39
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

kristivi paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 13

kristivi paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kristivi

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  taurage

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Čia pagal tavo logiką, Lietuvoje galėtų būti vienas stambus ūkis ir visus pinigus nukreipti jo rėmimui. Jei ir surinktų visi smulkieji po 100 balų pinigų daugiau neatsiras, nes smulkiems remti, šiuo metu stambieji esantys valdžioje neskiria pinigų, o visus pinigus nukreipia į programas susijusias su stambių ūkių rėmimu, nes valdžioje yra stambieji. Smulkiems ši valdžia yra ypač neparanki.
 2. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  o ko Jūs tikitės, kai valdžioje, tik stambieji. ES lėšų skiria pakankamai, ir leidžia pačiai šaliai skirti papildomą finansavimą remti smulkiuosius, tik nenumatė, kad esantys stambieji LT valdžioje yra nepasotinami ir finansuoja stambiuosius.
 3. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Taip galėtum ir neimti ES paramos, jei buvai prieš ES ir Nato, tai būtų sąžininga. Jei diskutuoti į temą, dabartinės valdžios vyrai (stambieji) ima ES paramą, prisitaiko sau palankius įstatymus taip, kad patys jau net neapžioja visų paramų, o smulkiesiems lėšų skiria, tik dėl vaizdo. Tai matosi iš šių metų rinktų paraiškų, pagal programą smulkiems ūkiams, kur paraiškų beveik dvigubai daugiau, nei skirta pinigų. O programos skirtos stambiems ūkiams, ten pinigų skiriama dvigubai daugiau, nei paraiškų. Tai ir pasidarykite išvadas.
 4. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  tegul pamokslautojas pasižiūri, kiek šiemet smulkių liko užborto. O jų liko beveik pusė, tai reiškia, kad pinigai nukreipti stambiems, tai yra modernizavimui, nes modernizavime liko perteklinių pinigų. Tai, vat taip ir rememi smulkieji..
 5. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Vakar per LRT nugirdau, kad valstiečių lyderis labai priešinosi dėl įstojimo į ES, NATO ir t.t.. O dabar yra daugiausiai imantis ES pinigų, kurių net visų nepavykstą apžioti, kurių labai trūkstą Smulkiesiems ūkiams. Matyt tikslas yra labai paprastas, smulkius sužlugdyti ir periimti tuos kelis turimus hektarus. Nes kova rinkoje tampa labai iškraipyta, didieji paramų sau pasiskiria pakankamai, o Smulkiems, tik dėl vaizdo.
 6. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tu teisus, bet prieš du metus, kaip rašė ankstesniame poste, gaudavo visi Smulkieji, kurie pateikdavo paraišką ir surinkdavo minimalų 35 balų ribą. O dabar gauna visi stambieji surinkę minimalų balų ribą ir net lieka perteklius, nes valdžios vyrai yra stambieji. Ar tu sau nepasiskirtum pakankamai lėšų būdsmas valdžioje?
 7. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  ES pinigų skyrė pakankamai, tik nenumatė, kad mūsų dabartinė valdžia yra grobuoniška ir praktiškai visas lėšas išsidalino tarpusavyje. Pagrinde valdžios atstovai yra buvusių kolūkio pirmininkų palikuonys ir t.t.. Pasižiūrėjus tiesioginių išmokų didžiausius deklaruotojus, tai buvusių pirmininkų palikonys. Jie susigrobė ne tik šio periodo paramą, bet jau priiminėja sau palankius įstatymus 2021-2027 m. paramai. Smulkius ūkininkus kaltindami, kad jie sofos ūkininkai ir, kad jie visą paramą tik pravalgo ir jokios naudos nėra.
 8. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Sveikinu..
 9. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Šiandiena straipnį teko perskaityti valstietis.lt, kaip Jurbarko valdžia pritaikė 50 proc. lengvatą žemės mokesčiui. Tai jau net juokas nebeima, o tiesiog įžūliai, grobuoniškai ir t.t.. diskriminuoja. Šią 50 proc. lengvatą Jurbarko valdžia pritaikė, tik stambiems ūkiams, kad smulkieji sofos ūkininkai ir t.t.. Tai apie smulkių ūkių paramą galite tik pasapnuoti.
 10. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Šiandiena NMA skelbia, perdirbėjai gaus paramą visi iki vieno, nes lėšų buvo skirta dvigubai daugiau, nei pateikta paraiškų. Visiems skiria tiek, kiek reikia ir daugiau. O Smulkiems skiria dvigubai mažiau. Tai va, kaip ši grobuoniška valdžia remia smulkiuosius. Laikas daryti išvadas..
 11. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  teisingai, 15000 eur būtų didelė paspirtis, bet jų gauti neįmanoma. Numeta trupinius dėl akių, ir peškitės. O visą grietinėlę įsisavina dabartiniai seimo nariai ir kompanija. ES leidžia smukiuosius papildomai remti iki 30 ha per tiesiogines išmokas jas dvigubinti, bet mūsų išrinktieji, tai blokuoja, nes smulkių daug ir turintys didelius deklaruojamus plotus - nukentės.
 12. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Rinkimai kitais metais ir mes jau žinome už ką nebebalsuoti. Valstiečiai ir jų kompanija galės pailsėti po šios kadencijos. Manau kitoje kadencijoje, nauja valdžia sudarys komisiją, ištirti, kodėl nebuvo skirta pakankamai lėšų Smulkiems ūkiams ir kur dingo lėšos.
 13. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Kas mažiau 60 balų rinko - laisvi.. O taip reklamavo, kad teikite praiškas paramai. Praktiškai kas antra paraiška atmesta dėl lėšų. Va taip palaiko smulkius ūkius mūsų valdžia..
 14. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  ką smulkieji, beveik pusė į pavėsį. Numetė stambieji-seimūnai trupinėlius ir gana.
 15. kristivi

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  45, esmės balai nekeičia, jei ir visi rinktu po 100, pinigų nepadaugės.
×