Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

1.35 jai kalbi apie lenkiska rotacine, 1.65 jau sunkoka jam bus sukt vien kad darbinis yra priklausomas tai kelia keblumu su isukimu disku

tai sakai imt 1,35 lenkiska rotacine bet daug sako kad lengvai suka nekiek nesunki 1,65 bet as noriu tikslai zinot nes jei tikrai 1,65 per sunki tai kur tad desiu reiks i patvory mest jei nepaves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirk is turginiu geriau neispesi kaikurie ir i namus atveza, su 1.65 esu pjoves su pupsu ir tikrai su 1.35 greiciau nupjautum nei su 1.65 ir netoks lauzimas yra ir traktoriukui ne toks peilis,lipi i kalna dumais apsypila su 1.65 automatiskai apsukos krenta,pradeda kapot zole tada nervai ima :D jau bandytas reikalas,na bet spresti tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Įtariu, kad tau reikia šitokio daikto http://www.laumetris.lt/zoles-smulkintuvas.html

Tik kad dėvėti tokie dažniausiai būna nudėvėti...

Naujas lenkiškas niekuo ne geresnis už naudotą vakarietišką.

Vat būtent tokio daikto ir reikia.:) Tik kiek žėjau,dėvėtų kaipir nelabai pasiūlos yra. Kažin kiek naujas toks dalykas kainuotų, gal netyčia esi pirkęs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įtariu, kad tau reikia šitokio daikto http://www.laumetris.lt/zoles-smulkintuvas.html

Tik kad dėvėti tokie dažniausiai būna nudėvėti...

Naujas lenkiškas niekuo ne geresnis už naudotą vakarietišką.

Vat būtent tokio daikto ir reikia.:) Tik kiek žėjau,dėvėtų kaipir nelabai pasiūlos yra. Kažin kiek naujas toks dalykas kainuotų, gal netyčia esi pirkęs?

Kaip tik po ranka Laumetrio bukletas su kainom, tai tu smulkintuvu kur šone traktoriaus smulkina kaina prasideda nuo 12000, o tu kur tik paskui traktoriu nuo 8600, o tie kur kur galima toliau nuo traktoriaus smulkint kainos nuo 31000, visur dar +pvm.

Aš jau daug metu naudoju lenkiška (ta pigia) bugnine šienapjove, reikalui esant nukerta net krumus iki kokiu 4 cm storio, pigu, paprasta ir jokiu problemu, žinoma galetu but truputi platesne. Kadangi agregatas pigus todel nesuku galvos del to, kad suges ar panašiai, bet kada galima paimti kita, nauja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įtariu, kad tau reikia šitokio daikto http://www.laumetris.lt/zoles-smulkintuvas.html

Tik kad dėvėti tokie dažniausiai būna nudėvėti...

Naujas lenkiškas niekuo ne geresnis už naudotą vakarietišką.

Vat būtent tokio daikto ir reikia.:) Tik kiek žėjau,dėvėtų kaipir nelabai pasiūlos yra. Kažin kiek naujas toks dalykas kainuotų, gal netyčia esi pirkęs?

Kaip tik po ranka Laumetrio bukletas su kainom, tai tu smulkintuvu kur šone traktoriaus smulkina kaina prasideda nuo 12000, o tu kur tik paskui traktoriu nuo 8600, o tie kur kur galima toliau nuo traktoriaus smulkint kainos nuo 31000, visur dar +pvm.

Aš jau daug metu naudoju lenkiška (ta pigia) bugnine šienapjove, reikalui esant nukerta net krumus iki kokiu 4 cm storio, pigu, paprasta ir jokiu problemu, žinoma galetu but truputi platesne. Kadangi agregatas pigus todel nesuku galvos del to, kad suges ar panašiai, bet kada galima paimti kita, nauja.

Nu jo, nepigus daiktas, nepigus... Buvo ir man minčių, pirkt ta būgninę pigią, bet kažkaip pagalvojau,kad gali nelaikyt, nes ten gi visokio velnio būna ir karkliukų, ir kiečių visokių ir t.t. Bet va jeigu kolega naudoja ir jokių bėdų, tai ko gero reiks ir man ties lenkiška būgnine apsistot.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...