Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Bet paskaičiuokim ta pigu taisyma ir prastovas tai jeigu didesni plotai tai geriau jau žinoma marke kuria viena syki persiziursi ir sezona nagų nekiši nors jau 7 sezonas pjaunam su kuhn ir nagų nekišam nu kiekvienam savas paskaiciavimas

Norėjau paklausti, kokį KUHN modelį turit? :) Jokių rimtesnių problemų neturėjot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane ir atvaziavo sienapjoive 3m. samasz :eusa-dance: turejes dvi lenkiskas pjoviau virs 15metu ir negedo tad pasitikesiu vel. Paskui ziuresiu reikes ant case kazkada sienapjoves bet dar negreit manau eisis zymiai greiciau persokus nuo 2,1m, pjaunant i metus apie 70ha

dabar kokybe skiriasi, del keliu tukstanciu buciau pirkes kuhn ar krone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinok kad tu keliu stuku neuztenka, krone 2,8 ant 6 beveik stuku skiriasi :eusa-naughty: geriau uz siuos litus plevele nusiperku, kazkodel man nera ne vienas lenkiskas daiktas luzes, pjausiu su protu ir laikys, o kokybe tai kaip loterija pas visus, man tie atlike pinigai naudingi kitam pirkiniui jei ne plevelei tai bus gyvuliam pervesti priekabai isigyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinok kad tu keliu stuku neuztenka, krone 2,8 ant 6 beveik stuku skiriasi :eusa-naughty: geriau uz siuos litus plevele nusiperku, kazkodel man nera ne vienas lenkiskas daiktas luzes, pjausiu su protu ir laikys, o kokybe tai kaip loterija pas visus, man tie atlike pinigai naudingi kitam pirkiniui jei ne plevelei tai bus gyvuliam pervesti priekabai isigyti

kaip kam, kam suda pirkti jei gali gera daikta, lenku metalai minksti kaip kose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei zmogus ne pjauna kitus tik savose pievose kur visalaik pjaudavo tai laikys bet kokia, ten jau nebus akmenu, nebent islys lols bienas kitas, cia kas pleciasi ir plotai vis kiti, tai reikia geresniu. Su kuhn pjaunu 3 sezonai, priekaistu neturiu, kiek jau buvau ivares i akmenis, kiek as ja atlenkiau tai jau nznau... Tai peiliukus pakeiciau ir viskas ir toliau zvimbi:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuhn 700? O tai pas tave nera dar greito peiliuku pakeitimo sistemos? Turiu omenyje, tokio rakto kaip L raide nebuvo prideto?:)

Ji 2006 metu tai dar tada kai pirkom mažai kas ta greita pakeitima turėjo na šiaip jau buvo dėl peiliuko kaltės kad šienapjoves lenta buvo neblogai papjove , nes matot kai pagauni akmeni ir stabdai ji vis dar sukasi ir tas peiliukas kliūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinok kad tu keliu stuku neuztenka, krone 2,8 ant 6 beveik stuku skiriasi :eusa-naughty: geriau uz siuos litus plevele nusiperku, kazkodel man nera ne vienas lenkiskas daiktas luzes, pjausiu su protu ir laikys, o kokybe tai kaip loterija pas visus, man tie atlike pinigai naudingi kitam pirkiniui jei ne plevelei tai bus gyvuliam pervesti priekabai isigyti

kaip kam, kam suda pirkti jei gali gera daikta, lenku metalai minksti kaip kose

joa matosi kad jau pas tave tik brandai :eusa-think: na zinai nesu didelis ukininkas kad pirkti ten aukstom kainom, man visad laike matyt su protu dirbu ne kaip kiti kurie skundziasi lenku gamybos technika :eusa-think: akmenu nera pas mane, ravu nepjaunu, kanalu taipogi, tam turiu sena neuzmusama dar 1,78m rotacine kuri tokius dalykus atlieka ir kazkaip keista kad lenkiska kose nelusta, kazin kodel??? :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinok kad tu keliu stuku neuztenka, krone 2,8 ant 6 beveik stuku skiriasi :eusa-naughty: geriau uz siuos litus plevele nusiperku, kazkodel man nera ne vienas lenkiskas daiktas luzes, pjausiu su protu ir laikys, o kokybe tai kaip loterija pas visus, man tie atlike pinigai naudingi kitam pirkiniui jei ne plevelei tai bus gyvuliam pervesti priekabai isigyti

kaip kam, kam suda pirkti jei gali gera daikta, lenku metalai minksti kaip kose

joa matosi kad jau pas tave tik brandai :eusa-think: na zinai nesu didelis ukininkas kad pirkti ten aukstom kainom, man visad laike matyt su protu dirbu ne kaip kiti kurie skundziasi lenku gamybos technika :eusa-think: akmenu nera pas mane, ravu nepjaunu, kanalu taipogi, tam turiu sena neuzmusama dar 1,78m rotacine kuri tokius dalykus atlieka ir kazkaip keista kad lenkiska kose nelusta, kazin kodel??? :eusa-doh:

ir nesu didelis ukininkas bet atsibodo virinti ir remontuoti, turiu krautuva metal fach, visas susisukes , ir tik nuo ruliu vezimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dievazi kaip tu krauni :D kad susuka, as turiu sipma lenkiska o pora minimum pazystami tuos metal tai vienam tik elektroninis tas vostuvas buvo parejes :D o kitiems ir man nieko, na nenoriu sakyti apie pacio matyt naginguma bet zodziu technikos nlb myli matau nesvarbu kokia bebutu, svori ant galo reikia deti patepti, jei metal technik turetum tai suprasciau nes ten metalas lievas, o su savo sipma meslidei visus blokus sukeliau nei luzo nei kas, gryztant prie temos apie sienapjoves negalima sakyti kad visa technika lenku meslas jei visos neisbandes, gerbiu pacio nuomone bet mano nuomone kitokia matyt man pavyksta geriau islaikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

metal fach geresnis tepamos ivores ir metalas riebesnis, technik lievesnis armeduvoj sake patys nepatariam nes ne vienam buve, o ant galo krauti svori butina jei nenori susukt visko i spirale :) bet cia prie krautuvu temos galima komentuoti, beje 3,2 metro traukia bielkis neseniai pakalbejau su vienu pakabinama pas ji sveria 720kg tik markes nepamenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...