Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

zinok gerai tu cia apie krone pasakei.... visai buvau pamirses :D reikes renaldui paskambinti ir pasiklausti kiek kainuoja pas ji. :eusa-clap:

Pagal jų kainoraštį, tai 2,4m - 18900+PVM. Bet derybos su Renaldu vyksta. :) Jau nuleido nemažai,bet gal dar numes bent pora šimtų. :D Ir kokią kepurę firminę pridės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambinau Renaldui tai 2,8 su paprastom apsaugom 20 plius PVM, o kita su sustresnem apsaugom tai 22 plius PVM ir nelabai norisi i derybas. Bet akis i aki kitaip su juo yra :) Ziuresiu ryt bandysiu palekt ir pabandysiu kazka suderint

Pranesk kiek nusideresi bent i asmenine zinute jei viesai skelbti nenoresi. :) nes uz 2,4m vistiek dar per daug mano manymu nori. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... kaip nervuoja tas faktas, kad pas mane traktorius per silpnas..... Dojus siulo Kuhn GMD 700 GII 2,8 m už 20700 Lt plius PVM, o Kuhn GMD 600 GII 2,4 m už 22700 Lt plius PVM. Jei tik traktoriu nuoma nebutu tokia brangi, tai imciau platesne....

O planuose yra kitas traktorius. Bet po poros metu tik... Nu naciort nervas ima!!! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... kaip nervuoja tas faktas, kad pas mane traktorius per silpnas..... Dojus siulo Kuhn GMD 700 GII 2,8 m už 20700 Lt plius PVM, o Kuhn GMD 600 GII 2,4 m už 22700 Lt plius PVM. Jei tik traktoriu nuoma nebutu tokia brangi, tai imciau platesne....

O planuose yra kitas traktorius. Bet po poros metu tik... Nu naciort nervas ima!!! :)

imk platesne.. matai kad praktiskai nera pasirinkimo!! :icon-wink: uzsimesi ant vienos puses galinio rato papildomai svoriu kad neverstu o vilksi leciau ir tikrai tuos keleta metu pratemsi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... kaip nervuoja tas faktas, kad pas mane traktorius per silpnas..... Dojus siulo Kuhn GMD 700 GII 2,8 m už 20700 Lt plius PVM, o Kuhn GMD 600 GII 2,4 m už 22700 Lt plius PVM. Jei tik traktoriu nuoma nebutu tokia brangi, tai imciau platesne....

O planuose yra kitas traktorius. Bet po poros metu tik... Nu naciort nervas ima!!! :)

imk platesne.. matai kad praktiskai nera pasirinkimo!! :icon-wink: uzsimesi ant vienos puses galinio rato papildomai svoriu kad neverstu o vilksi leciau ir tikrai tuos keleta metu pratemsi. :)

Abejoju, kad LTZ-55A (T-40 su didele kabina) darbinis velenas pasuks 2.8 plocio. Kokia darbinio veleno galia daugmaz? kokie 80% variklio galios. Tai butu apie 44AG. O 2,8m plocio reikia 50. Ar nesuesiu savo traktoriaus per tuos pora metu? Baigiu nagus nusiėsti. :))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie MTZ 50 kabinu 2,8 metro uzgriebio pjaunamaja, nei ant sono vercia, nei stena pjaudamas. Tik tiek kad jame hibridinis variklis surinktas, puse 50-imtinio, puse 80-imtinio.....

Tai galia neaisku kokia jame? :)

Ir mase MTZ didesne turbut. maniskio apie 2,6 T tiktai. O svoriu ieskojau jau seniau, bet niekur neradau. Maciau tik kad ant kitu uzdeti buna ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie MTZ 50 kabinu 2,8 metro uzgriebio pjaunamaja, nei ant sono vercia, nei stena pjaudamas. Tik tiek kad jame hibridinis variklis surinktas, puse 50-imtinio, puse 80-imtinio.....

Tai galia neaisku kokia jame? :)

Ir mase MTZ didesne turbut. maniskio apie 2,6 T tiktai. O svoriu ieskojau jau seniau, bet niekur neradau. Maciau tik kad ant kitu uzdeti buna ir viskas.

Sulauk pavasario, kai as savo sienapjove is garazo istrauksiu, atvaziuosi, prisikabinsi, isbandysi ir nuspresi kokia pirkt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie MTZ 50 kabinu 2,8 metro uzgriebio pjaunamaja, nei ant sono vercia, nei stena pjaudamas. Tik tiek kad jame hibridinis variklis surinktas, puse 50-imtinio, puse 80-imtinio.....

Tai galia neaisku kokia jame? :)

Ir mase MTZ didesne turbut. maniskio apie 2,6 T tiktai. O svoriu ieskojau jau seniau, bet niekur neradau. Maciau tik kad ant kitu uzdeti buna ir viskas.

Sulauk pavasario, kai as savo sienapjove is garazo istrauksiu, atvaziuosi, prisikabinsi, isbandysi ir nuspresi kokia pirkt :)

Pavasari jau sienauti reikes, o ne sienapjoves pirkti. :) Mano lenkiskai bugninei jau senai i pensija laikas, o pamainos jai dar nera. Reikes meginti tartis su pazistamu is gretimos gyvenvietes, kad leistu Krone AM283 pasimatuoti. Gal neapvirs keliant...? Dar del svoriu katik lytagroj pasnekejau, kad vienas svoris ratams - 200 lt/vnt. 40 kg. Kazin ar dvieju svoriu ant vieno rato priesingoj nei sienapjove pusej uztektu? :)

O rudi, beja. Kokia sienapjove turi? Ta prasme gamintojas kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm... kaip nervuoja tas faktas, kad pas mane traktorius per silpnas..... Dojus siulo Kuhn GMD 700 GII 2,8 m už 20700 Lt plius PVM, o Kuhn GMD 600 GII 2,4 m už 22700 Lt plius PVM. Jei tik traktoriu nuoma nebutu tokia brangi, tai imciau platesne....

O planuose yra kitas traktorius. Bet po poros metu tik... Nu naciort nervas ima!!! :)

imk siauresne arba laikysi kaip eksponata iki kito traktoriaus pirkimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...