Jump to content

Arunas7

Nariai
 • Pranešimai

  631
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Arunas7 pasiekimai

Patyręs dalyvis

Patyręs dalyvis (4/5)

0

Reputacija

 1. Nežinau kokia veisle auginimui pasirinkti.Esu tik girdejes iš kalbu, pats dar neauginu mesinių.Šarole gerai auga bet bijau kad sunkiai gimdo. Angusai lengvai gimdo patys nereikia tampyti, taciau prastai auga. Aubrakų bijau kad gali buti pikti, bet esu mates kaip jie gerai nueda ganyklas.Gal kas nors patars , duos gera minti ką pasirinkti.
 2. Sveiki. Kokia jusų nuomone kaip skiriasi mėsinių galvijų augimas grynaveislių ir mišrūnų (pieninis ir mėsinis mišrūnas).Tikiu kad grynaveislio gyv. mesines savybes geresnės. Bet ar ju augimo greiciai skiriasi. Kaip manot gal mišrūnai lengviau veršiuojasi Pvz. šarole veislė.
 3. Partarkit kaip teisiskai sutvarkyti stai tokia situacija.Nupirkau karvide sena kolukio laiku nugriuvusiu stogu.Dabar sis pastatas priklauso man ir dar dviem zmonems. Reikia deti stogą.tačiau pastatas nera teisiskai atskirtas. Dokumentai yra kad pastatas priklauso vienodai visiems trims.dabar stoga as vienas desiu kitiems dviem šeimininkams tas neidomu.Galvoju jei as savo dali uzsidesiu (kiek man priklauso procentu) ar po to nebus problemu,nes pastato mes nesame atsidalije.Patarkit kai ta atidalijima teisiskai padaryti pas kokius valdininkus eiti.
 4. toli gražu ne, kol neįvirini disko su tinkančiomm skylėm Rimtas pasiulymas as pats gaz-66 uzdejes ant t-40 ilipt gerai bet zemokas yra tokie zil- 131 nu va pats tas zadu pritaikyti tai yra ivirinti metalo laksta i zilinius obudus O kaip jus ivirinat kad viskas centre gautusi.kad ratas tiesiai suktusi arba nevaziuotum kaip per duobes
 5. o pusantrinio ratlankio varzu skyles ar tinka ant belaruso
 6. Reikia sumažinti iš aukšcio traktoriu nes neivažiuoju i fermą.Gal kas žino kas gamina mtz ratlankius.kad tokie ratai sumažinti yra tai esu mates.Tik va nezinau ar jie yra pirktiniai ar savos gamybos.
 7. Arunas7

  Elho Vyniotuvas

  Nusipirksi kaip paminklą.Jokių šansų belarusas preso ir vyniotuvo nepasuks. patempti aisku patems.bet kartu presuoti ir vynioti niekaip.vien presuojant traktorius seina juodais dūmais o dar prikabink vyniotuva net vien tik tuščia tempti ir viskas prades eiti juodais dūmais vanduo virti.As prie mtz 50 buvau prikabines presa.variklis naujas nuo kolukio laikų.per vasara taip pavariau tepalo spaudimas per dvi padalas nukrito ir uzdroziau belarusą.
 8. Arunas7

  Už kiek perkate žemę?

  Pasakykit ar teisingai pasielge žemetvarka.Gavau laiška iš žemetvarkos kad kaimynas parduoda žeme ir as esu vienas is pratendentų turintis pirmumo teise pirkti zeme.Padaviau prašyma.Po 15 d. gavau atsakymą laišku kad esu vienintelis pirkejas ir esu irašytas i kažkokią pažymą.Po kelių dienų atsirado kitas kaimynas norintis pirkti ta pacia žemę.Tai jis nuėjo i žemėtvarka pasakė kad atseit jis pasiūlymo pirkti žemės laišu anksciau negavo.(nors laiskai siunciami registruoti).Žemėtvarka dabar vėl išnaujo antrą kartą paskelbė procedūras ir vel isnaujo išsiuntinejo aplinkiniams kaimynams laiškus apie žemės pardavimą.
 9. Patarkit kas nors, kodel vyniojant rulona plevele gaunassi oro pusles.Galima plevele ir labiau tempti ir laisviau leisti vis viena plevele eina bangota jau nuo pat itempimo volelių.Dejau ir 50 ir 75cm. plocio visviena tas pats.Ziuriu kitu apvynioti rulonai kaip nulieti.Mano visi isilgai bangoti.
 10. Dabar lenkisku krautuvu labai daug visokiausiais pavadinimais. Is praktikos patarkit kurie minksciausi, kurie kietesni geresni.
 11. blogai kad niekur nebera pirkti disko su spyruoklemis.visi su gumoms.tie su gumoms blogai padatyri nes ten demferio jega remiasi i kniedes.
 12. o tai tie diskai kur nuotraukose tinka belarusui ?.
 13. Sake atves i parduotuve naujai gaminamus diskus.tai yra bus keramikinis bet nebus nei spyruokliu nei gumu.Bus paprastas tik keramikinis.Idomu kaip toks turetu laikyti.
 14. bugniniui nereikia, pas juos žole pasiskirsto tolygiai per visa rulono ploti.Diržiniam kaip bevaziuosi , vienas galas minkstas išeina visvien.
 15. siam presui reikia greblio dvieju rotoriu grebiancio i centra.
×
×
 • Create New...