Jump to content

PostFactum

Nariai
 • Pranešimai

  369
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie PostFactum

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PostFactum

  Sampo kombainai

  Sampo 310 360 410 460 gal kas keitėt grandinę, kuri suka elevatorių? Nuo ko tinka? Prie to paties ir pačios elevatorių grandinės nuo ko pritaikomos?
 2. PostFactum

  Pluoštinės kanapės

  kanapių derlius nuimamas kokiu mėnesiu vėliau nei javų... tik dėl to, kad nespėsi jau pasėt po kanapių...
 3. PostFactum

  Pluoštinės kanapės

  pasėt paprasta. Ką darei su tais dviem ha, čia visiems įdomu. Kolkas tu čia daugiausia patirties turi, taip, kad nesikuklink ir pasakok, kaip pačiam sekėsi...
 4. buvo čia neseniai skelbimas po 3 lt/kg pardavinėjo
 5. Ta ražiena po kūlimo nė kart nė kuo nedirbta? Ar nebūtų geriau sulėkščiuot dabar nei pavasarį?
 6. Jeigu bus orai kaip šiemet, tai po juodo pūdymo, perdžiūvusioj dirvoj gali niekas nesudygti. jeigu padaryti atvirkščiai? pavasarį pasėti, o tada jau kiek laiko liks iki žieminių sėjos padaryti juodą pūdymą... pavasarį pasėjus ir daugiau žalios mąsės užaugs. tiesa, mano pamąstymai čia daugiau teoriniai, nes dar tik planuoju ateinančiais metais sideracinį pūdymą taikyt.
 7. Variantas galimas, bet jei šiemet taip būtum padaręs tai vargu ar būtų sudygę... Kaip suprantu, apie tokį variantą galvoji, nes nori piktžolių pamažint. aš būčiau linkęs daryt taip, kad pavasarį palaukt kol subujos piktžolės visokios, tada glifosato, kai viskas sudžius, tada įdirbt ir pasėt garstyčias, čia gal net ir iki birželio pasėtum. Šiaip pritariu Zoidbergui.
 8. PostFactum

  Česnaku auginimas

  Aš manau, kad nėr ko česnakus sodinti spalio mėnesį.
 9. Gal kalbi apie tą zetor kurį parduoda margučiai? Jei atmintis neapgauna tai jau porą metų tas skelbimas kabo. pasidomėk koks to zetor maksimalus greitis, nemaža tikimybė, kad greitis bus iki 30 km/h čia pliusas t-40, o dar tas dalykas kad t-40 priekinis tiltas amortizuoja tai transporte didelis privalumas. ir dar t-40 jei kas suges visada rasi su kuo pasikonsultuot dėl remonto. Ką su juo ruošiesi tampyti ir kodėl nežiūri į mtz?
 10. noriu apsodint šlaitą mišku, šlaitas toks kad traktorium važiuojant baisu kad neapvirst. Klausimas: medelių eiles orientuot į kalną ar skersai šlaito? Kodėl?
 11. 70-90 tūkstančių be pvm
 12. PostFactum

  SEJOMAINA

  po žieminių kviečių vasariniai nėra blogai, na bent jau tikrai geriau nei žieminiai po vasarinių, po žieminių galima dar tarpinę kultūrą pasėt, pvz garstyčias kokias, paskui užart. manau, kad žirniai ne tik, o net kas tris metus.
 13. PostFactum

  pjuklai

  turiu tokį klausimą, gal labiau patyrę turės atsakymą: kodėl lafetas dyla netolygiai? vienas šonas labiau nudyla ir pradeda traukt į šoną pjaunant. skirtumas apie milimetrą susidaro. Gal aš kažką ne taip darau, o gal normalu, kad porą kart per sezoną reikia su dilde sulygint plokštes...
 14. PostFactum

  Žoliapjovės, krūmapjovės

  gal kas naudojat tri-cut sistemą? Kaip įspūdžiai? ar ilgai atlaiko tie plastikiniai peiliukai ir kiek jie kainuoja? Atrodo šitaip http://www.husqvarna.com/lt/landscape-a ... -44-93-01/ Radau, kad tgp parduoda už 150
 15. klausimas tiems, kas jau anksčiau teikėte paraiškas pagal šią priemonę. pirmą pingų dalį gavot berods tais pačiais metais, kai teikėt paraiškas, o kaip su antrų metų išmoka ar ją gavot ,metų pradžioje, vidury ar gale?
×
×
 • Create New...