Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

tas karstas kraujas :D as tai armeduvos paslaugom naudojuosi kazkaip ne karto nepavede ir kontaktus duoda kas toki daikta turi kazkaip nesigincyja ir nesiulo ko nereikia, pataria protingai, agropara tai jo ten gerulis kai ir sienapjove ziurejau tai sako imt tokia, paskui sako kitai akcija :D krc metosi, dar patirties truksta ir matyt nenusviles ne karto nebuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zadu pirkt kuhn sienapjove ant komercinio parasiau 3.11 plocio jos sine twirtinama kaip visu nzn net kaip pasakayt uzlenkiama y virsu o db ziuriu yra naujoviskos siene yra pritwirtinta su tokia rankove prie sienes vidurio kazin kuris geresnis?

su centriniu prikabinimu manu tikrai geresne, bet ir brangesne....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias variantas tai centrinis pakabinimas plius atsukama i gala, as masciau pirkdamas samasz savo bet kaina tai nieko 4-5tukst brangesne, bet svoris tai vapse ant 300 daugiau, tai ziurejau kad man ja kelnoti butu per sunku. Centrinis geriau kopijuoja, mazesne rizika sulauzyti sienapjove, bet ziurint kokie pas pacio laukai, jei lygus ar kalvoti bet be ravu ir akmenu tai paprasto tipo per akis, vat jei jau ravai tai centrine geriau, bet manau visi supranta kad ravams skirtos yra atskiros sienapjoves

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

gera ši kuhn šienapjovė, su uošviu 3 metus (per metus nupjaudami apie 150ha o gal ir daugiau su visokiom išėdom) zulinom tokią,tai tik peiliukus pakeitėm, o kiek ji buvo atlaužta į akmenis įvarius, kelmus, niekas nesulūžo, atsilaužia, pasikeli, gazo ir per stabdžius ir vėl ji į savo vietą :lol: vienu žodžiu gerą daiktą nupirkai, o mes ją pardavėm ir nusipirkom "KUHN" GMD 800 GII" 3.11m - bet vis tiek kuhn :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia gal nelabai ton pusėn pakomentuosiu, tačiau niekaip nesuprantu kodėl būtent tas užsienietiškas (vakarietiškas Kuhnu's, Claasu's, Kronu's..) šienapjoves taip labai visi vertina.Tiesa aš ir pats Claas'ą turėjau ir nesiskundžiau labai jo darbu, (tačiau jau pakankamai daug metų be darbo sėdi- sugedo) na o dabar, jau kokius šešis metus pagal paramą nusipirkęs Samasz'u dirbu,ir jokių problemų- kliūčiai esant atsilaužia saugiklis, viskas patikimai, gerai veikia.Didžiausia problema tikriausiai ir bus, kaip tamsta sakė- peiliukus keist, o šiaip nė nežinau ko dar geriau galima norėt iš šienapjovės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia gal nelabai ton pusėn pakomentuosiu, tačiau niekaip nesuprantu kodėl būtent tas užsienietiškas (vakarietiškas Kuhnu's, Claasu's, Kronu's..) šienapjoves taip labai visi vertina.Tiesa aš ir pats Claas'ą turėjau ir nesiskundžiau labai jo darbu, (tačiau jau pakankamai daug metų be darbo sėdi- sugedo) na o dabar, jau kokius šešis metus pagal paramą nusipirkęs Samasz'u dirbu,ir jokių problemų- kliūčiai esant atsilaužia saugiklis, viskas patikimai, gerai veikia.Didžiausia problema tikriausiai ir bus, kaip tamsta sakė- peiliukus keist, o šiaip nė nežinau ko dar geriau galima norėt iš šienapjovės. :)

Samaz sienapjoves pripazintos (skaiciau kazkokem zurnale mano ukis berods ar kuriam) kaip patvariausios. Agro vizijoje kai buvo tai liuks, geriau samaz pirkciau nei uz ta varda labai jau islepinta Krone ar pns. :)

Beja, kodėl rinkotes Kuhn jus, o ne koke krone, ar samaz, ar class?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As rinkausi tarp kuhn ir krone. Issirinkau kuhn del to, kad komplektacija geresne uz krone AM serija. Ir kaina mazesne pasiule. Lytagroj i derybas net nesileido.

Tikiu, kad ir samasz geros, taciau del karcios patirties su lenkiska technika nenorejau i ta pacia bala ilipti. :) zinau, kad dali pinigu suvalgo vardas, taciau to vardo kaina ne pati uzaugo. Manau, kad geras vardas ir kokybe tikrai pakelia technikos kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Samaz nuvertina todėl, kad jis Lenkų tvarinys, butu kokių Vokiečių gaminys tai visai kitaip į jį žiūrėtų. O niekas nesižvalgo y Fella šienapjoves? Gal kas turite kieme nauja nusipirke? Ar bent kas domėjosi jos kainomis? Patys turime fella būgnine su ja pjovėm 12sezonu ir po 50-70ha kiekvienais metais ir dar pjauti žadam nors jai ir reikia remonto, bet esam ja visiškai patenkinti, manau kita šienapjovė ir bus fella :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Samasz eras daiktas todel ir pirkau, visi skundziasi lenku technika nes perka neis tu kurie tiesiai is gamyklos ima, o is tu kurie ima ten aikstelese, o jos daznai buna surenkamos ne gamyklos tgai ir kokybe skiriasi, cia ipatingai tom senosioms bugninems Z-..., sakiau kad turejes ta z-178 kiek pamenu ja turim ir siemet dar pardaviau uz 600lt veikiancia, paskui samasz 2,10 iki siolei tarnauja, db 3,0m tarnaus ir galvos nesukiu, kazkip brandu vaikytis sitoj vietoje nematau reikalo, galiu pasakyti kad net lely lusta net tris kartus per sezona budama nauja :) ner stebuklu, yra tik tarpine tarp vairo ir sedynes, jei ji sudilusi lus betkokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir aš dar z-178... :) pirmus 4 metus vargo nemačiau. o paskutiniai du metai tai.... tragedija... :) viskas byreti pradėjo... Diržų apsauginis dangtis vis nulūžta. privirinu, tai kitoj vietoj laikiklis atitrūksta, po to diskas vis nukrenta kas kokie 3-4 ha šienavimo. nutrūksta 4 varžtai ir vėl ardykis ją visą.... brezento rėmas byra į gabalus... suvirinu, tai kitoj vietoj nukrenta. radau jau rulone vieną tą strypą. :) keista, kad smulkinimo peilių nesulaužė. brezentas jau sudraskytas peilių galutinai. tik brezentą nusiėmiau, iškart langą galinį išbildino akmuo. :D paskutinis gedimas buvo rudenį, kai nuganytą ganyklą šienavau... nulūžo tas trikampis toks metalinis, kuris laiko šienapjovę pakėlus. Vienu žodžiu pavargo jau ji kapitaliai. susivirinsiu dabar pavasarį aš ją visą... ir bus apipjaustinėti ganyklom, kad el tinklą į ilgą žolę nestatyti.

Todėl ir sakau, kad atsikandau lenkiškų, nes daug nervų pastaruoju metu suėdė. :) Grėblį naują Sipma ZK3200 turiu, tai po pirmo sezono jau matau, kad ilgai netarnaus. reikės dar kol garantinis yra kviesti lytagrą, tegul tvarko aukščio reguliavimo mechanizmą. Prieš sezoną viskas veikė. sezono metu net neliečiau jo. pabaigoje sezono paprašė kaimynas šiaudus sugrėbti. tai galvoju, kadangi ant ražienos jie guli, tai pasikelsiu šiek tiek. ir ką jūs manot.... neveikia, nesikelia, prasisuka kažkas ir viskas (aš net naują ją kai gavau, sutepiau iškart ir sezono metu tepiau). taip kad sakau. geriau brangiau mokėsiu, toliau važiuosiu. :) O tarpinė aš tikrai nebloga esu. :) nei sudilęs, nei paskilinėjęs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...