Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Kolkas prie LTZ-55A. Pievos lygumose, tai manau, kad patemps. Galėčiau ir platesnę pirkti, bet dar pora metų galingesnis traktorius nesišviečia. Manote patemps?

Tokio traktoriaus neturejes, tad negaliu komentuot. Turiu MTZ 82.1 ir JF-STOLL be plausintuvo 2,80 uzgriebio, tai tempia nedejuodamas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką aš veiksiu su 2,8 ir savo traktoriumi? :) nepatemps. Padus mano pupvežis. Aišku nagai niežti. Bet traktorių iki 100AG niekas nenuomoja. :)

pas mane su mtz 82 maza kabina tampo 3.20 sienapjove ir sake kad jokios problemos, tai manau, kad ir tu vilksi. nera jos tokios sunkios. Pagrinde tai tas reduktorius sveria, kuris stovi uz traktoriaus, o pati siene tai nesunki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką aš veiksiu su 2,8 ir savo traktoriumi? :) nepatemps. Padus mano pupvežis. Aišku nagai niežti. Bet traktorių iki 100AG niekas nenuomoja. :)

pas mane su mtz 82 maza kabina tampo 3.20 sienapjove ir sake kad jokios problemos, tai manau, kad ir tu vilksi. nera jos tokios sunkios. Pagrinde tai tas reduktorius sveria, kuris stovi uz traktoriaus, o pati siene tai nesunki.

Pupvezis tikrai 3.20 netemptu. Rimtoj zolej ir MTZ 82 turi ka veikti.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką aš veiksiu su 2,8 ir savo traktoriumi? :) nepatemps. Padus mano pupvežis. Aišku nagai niežti. Bet traktorių iki 100AG niekas nenuomoja. :)

pas mane su mtz 82 maza kabina tampo 3.20 sienapjove ir sake kad jokios problemos, tai manau, kad ir tu vilksi. nera jos tokios sunkios. Pagrinde tai tas reduktorius sveria, kuris stovi uz traktoriaus, o pati siene tai nesunki.

Pupvezis tikrai 3.20 netemptu. Rimtoj zolej ir MTZ 82 turi ka veikti.....

sakyciau geriau platesne ir leciau vaziuoti nej lekti su siauresne. svarbu kad padedant ant zemes neverstu traktoriaus. as sakyciau imti 2.80m matau vistiek planuose yra ir rimtesnis traktorius..:) nemanau, kad spes sudeveti greitai sienapjove.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2,80 plocio sienapjove prie 25km/h greicio biski i sona jau nesa traktoriu

Pas mane nera tokiu dideliu ir "asfaltuotu" lauku, kad galeciau 25km/h sienaut, man ir 15km/h jau pakankamas greitis...

Jei planuoji 15km/h varyti, tai 2.80m tikrai per didele. ir tai jau laukai turi buti idealiai lygus. :D as galvojau tu kokius 7-9km/h vaziuosi, tada pavilksi platesne. taip pat, kad 25km/h pavilkti 2.80m sienapjove ir 100ag traktoriaus gali buti maza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar vienas is pliusu kiekvieno disko atskira apsauga. Taip atsitiko kad gavau nauja lauka, o ten lauko viduri apvalus stulpas kysojo. atsitrenkus uzgnybe viena diska ir nugriauze kelis dantis dantracio.

o ten kur buvo klausimas ar krone, ar kuhn tai abi sakyciau vienodai geros. tik ziureciau i sienapjoves svori, visas esancias apsaugas, disku skaiciu, taip pat kaip minejo ir ar greito keitimo peiliukai. nu ir galu gale i spalva. Siaip kuhn man graziau ziurisi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau uzduot klausima rotaciniu sienapjoviu turetojams. Ketvirti metai turiu sienapjove jf-stoll sb 2802 ir niekaip neissiaiskinu kame problema. Pirmas diskas nuo reduktoriaus nenoriai pjauna zole, nelabai nukerta, tiesiog lieka sliuze. Ar cia peiliuku astrumas itakoja, ar zoles tankumas, ar dar kas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku imk kardaniniu perdavimu, zymiai patikimiau, su tais dirzais tai cirku buna.

Jei nori turiu POTTINGER NOVA CAT 250.

Jei man siūlote, tai dėkui, bet ne. :) Privalau pirkti naują techniką. Pagal "Pusiau natūrinis ūkininkavimas".

Jaučiu, kad užteks man ir trijų metų šios programos. O tai dar du metus negalėsiu jokiose programose dalyvauti. Vis turiu vilties, kad naujasis EU biudžetas dosnesnis ir smulkiems ūkiams. :) Iki to laiko dar EDV pasikelti suspėsiu ir jau padoresnius projektus teikti galėsiu.

O dabar praktiškai jau apsisprendžiau, kad imsiu Krone AM 243. Siaura, taip. bet užtat pavilksiu su savuoju. tuo labiau, kad tik 40 ha šienauti. :) O ir dėl serviso + dalių tiekimo masčiau. Lytagra praktiškai pašonėje, o kitos firmos tolokai randasi. Jei kokių dalių prireiks, tai tą pačią dieną susitvarkyti galėsiu. :) Manau, kad tai irgi vienas iš faktorių perkant ŽŪ techniką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

traktorius belarus 820 gale 420 padangos uzdetos paplatintas, pjaudavau su samasz 2,1+plausintuve vargo nemaciau, dabar ziuriu diskine iki 3,0m. Tad kokia patartumete isigyti? Laukai kalnuoti bet aplyginti, nera ravu ar akmenu. Ka patartumete is siu modeliu?

Exact 2,85m su centriniu pakabimu -18900lt + PVM

Pronar 2,90m su centriniu - 18500lt + PVM

Samasz 3,0m be centrinio pakabinimo - 18000lt su PVM

Nespjaunu ir i kitas, bet moketi per 30000+PVM nesiruosiu, nes pjaunu neipatingai daug, o ir pjaunu su protu. Kolkas nei samasz neluzo nei anksciau tureta lenkiska 1,85 m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktorius belarus 820 gale 420 padangos uzdetos paplatintas, pjaudavau su samasz 2,1+plausintuve vargo nemaciau, dabar ziuriu diskine iki 3,0m. Tad kokia patartumete isigyti? Laukai kalnuoti bet aplyginti, nera ravu ar akmenu. Ka patartumete is siu modeliu?

Exact 2,85m su centriniu pakabimu -18900lt + PVM

Pronar 2,90m su centriniu - 18500lt + PVM

Samasz 3,0m be centrinio pakabinimo - 18000lt su PVM

Nespjaunu ir i kitas, bet moketi per 30000+PVM nesiruosiu, nes pjaunu neipatingai daug, o ir pjaunu su protu. Kolkas nei samasz neluzo nei anksciau tureta lenkiska 1,85 m.

Kai už tokias sumas žiūri, tai kodel 2,8m Krones iš Lytagros neimi? taigi iki tverų nuvažiuoti keli kilometrai (18km.) tau tėra. O 2,8m iki 19-20 tūkst.lt gražiai pakalbėjęs nusiderėtum. Ir detalių nereikėtų po visą lietuvą lakstyti ieškoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...