Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Yra daug gerų pasirinkimų tarp šienapjovių,nes jas ne taip ir sunkiai gamina,jų yra daug įvairių firmų gamybos.Aišku yra geresnių kaip antai claas ,krone ,ar kuhn į kurias aš tau tikrai patariu atkreipt dėmesį,o ypač peržvelk claas šienapjovių serijas,nes claas -patikima pašarų ruošimo technikos firma,jos ne itin dažnai genda,bet pažvelkime į kitą pusę ,kad kai jos sugenda taisymas nėra labai pigus ir gali priversti pakrapštyti piniginę.Žodžiu tau spręsti ko reikia tavo ūkiui. :icon-wink:

buvau susidomejes clas sienapjove, tj kai paskaicevau remonta , tj gavos 2 trecdaliai naujos class.ir susidomejimas kaip mat isgaravo. :lol: kaimyns turi krone ant kiemo paskerdes, pabiro sina ir kad ja pakelt kainuoja panasiai kaip ir class pakelimas. rasciau ir apie rulinius presus ka pasakyt, o ka jau kalbet apie kitkinius :icon-rolleyes:

P.S. ce klausimas tarp kitko :) gal tu kazkuo susijes su class kad jau taip giri?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra daug gerų pasirinkimų tarp šienapjovių,nes jas ne taip ir sunkiai gamina,jų yra daug įvairių firmų gamybos.Aišku yra geresnių kaip antai claas ,krone ,ar kuhn į kurias aš tau tikrai patariu atkreipt dėmesį,o ypač peržvelk claas šienapjovių serijas,nes claas -patikima pašarų ruošimo technikos firma,jos ne itin dažnai genda,bet pažvelkime į kitą pusę ,kad kai jos sugenda taisymas nėra labai pigus ir gali priversti pakrapštyti piniginę.Žodžiu tau spręsti ko reikia tavo ūkiui. :icon-wink:

buvau susidomejes clas sienapjove, tj kai paskaicevau remonta , tj gavos 2 trecdaliai naujos class.ir susidomejimas kaip mat isgaravo. :lol: kaimyns turi krone ant kiemo paskerdes, pabiro sina ir kad ja pakelt kainuoja panasiai kaip ir class pakelimas. rasciau ir apie rulinius presus ka pasakyt, o ka jau kalbet apie kitkinius :icon-rolleyes:

P.S. ce klausimas tarp kitko :) gal tu kazkuo susijes su class kad jau taip giri?

Ne ,aš su claas niekuo nesusijęs,bet turiu pats šienapjovę,turėjau ir presą-viskas puikiai dirba todėl ir giriu.Ir taip girdėjau kalbų,kad kas turi claasus tai nesiskundžia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra daug gerų pasirinkimų tarp šienapjovių,nes jas ne taip ir sunkiai gamina,jų yra daug įvairių firmų gamybos.Aišku yra geresnių kaip antai claas ,krone ,ar kuhn į kurias aš tau tikrai patariu atkreipt dėmesį,o ypač peržvelk claas šienapjovių serijas,nes claas -patikima pašarų ruošimo technikos firma,jos ne itin dažnai genda,bet pažvelkime į kitą pusę ,kad kai jos sugenda taisymas nėra labai pigus ir gali priversti pakrapštyti piniginę.Žodžiu tau spręsti ko reikia tavo ūkiui. :icon-wink:

buvau susidomejes clas sienapjove, tj kai paskaicevau remonta , tj gavos 2 trecdaliai naujos class.ir susidomejimas kaip mat isgaravo. :lol: kaimyns turi krone ant kiemo paskerdes, pabiro sina ir kad ja pakelt kainuoja panasiai kaip ir class pakelimas. rasciau ir apie rulinius presus ka pasakyt, o ka jau kalbet apie kitkinius :icon-rolleyes:

P.S. ce klausimas tarp kitko :) gal tu kazkuo susijes su class kad jau taip giri?

Ne ,aš su claas niekuo nesusijęs,bet turiu pats šienapjovę,turėjau ir presą-viskas puikiai dirba todėl ir giriu.Ir taip girdėjau kalbų,kad kas turi claasus tai nesiskundžia. :)

na as kitokiu kalbu esu girdejes, bet kiekvienam savo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na neaisku kas ten pabiro toj sinoj nes tie dantraciai orginalus nera jau gal ir brangus kaina apie 500-600lt, na sakykim guolis irgi gal kokius 500-600 lt orginalus apie krone kalbu, tai kas galejo tiek pabirt toj sinoj kad kainuoja taisymas du trecdaliai sienapjoves naujos kai nauja sienapjove kainuoja 20-25 tukst?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na neaisku kas ten pabiro toj sinoj nes tie dantraciai orginalus nera jau gal ir brangus kaina apie 500-600lt, na sakykim guolis irgi gal kokius 500-600 lt orginalus apie krone kalbu, tai kas galejo tiek pabirt toj sinoj kad kainuoja taisymas du trecdaliai sienapjoves naujos kai nauja sienapjove kainuoja 20-25 tukst?

reikejo visu dantraciu trimetrei kai skaicevau mazieji kainavo 790lt uz vieneta be pvm, o didieji 920lt uz viena be pvm, plius guoliai, beto disku poros reikejo ir dar velnes zn kas but islinde.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ko taip ziauriaisudrozet sienapjove kad reikejo visus dantracius keisti..draugui buvo i akmeni ivazevo tai du ar tris dantracius keite ir guoli viena lygtai ..tai uz dantracius mokejo po 500-600lt..aisku jei darant samadielkinus tai po kokius 200-300lt uz dantrati moketum..beje lyg visa siene trimetre kainuoja nauja apie 10000lt jei neklystu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ko taip ziauriaisudrozet sienapjove kad reikejo visus dantracius keisti..draugui buvo i akmeni ivazevo tai du ar tris dantracius keite ir guoli viena lygtai ..tai uz dantracius mokejo po 500-600lt..aisku jei darant samadielkinus tai po kokius 200-300lt uz dantrati moketum..beje lyg visa siene trimetre kainuoja nauja apie 10000lt jei neklystu..

as nezinau kas pries tai su ja buvo pjoves bet kai atidarem tj nebuvo sveiko dantracio visi su bent vienu nutrupintu danciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg ir pastebejau kazka rasant apie WELGER sienapjoves su sraigtiniais diskais, bet jau nebepamenu kur. Padekit rasti.

Arba jei yra daugiau dirbanciu tokiomis, parasykit, kaip sekasi: kuo jos blogos, kuo geros? As ja tokia jau turiu 2.4 m plocio, bet dar rimtai nesienavau. Isigyjau sena, nes manau, kad nebutinai senas daiktas yra blogas, jei tik nesudroztas, ir man jos konstrukcija pasirode patikima. Matosi, kad daug dirbusi, bet nesudrozta. Mano patirtis tik su 3-ju tipu bugninem naujom sienapjovem.

Buciau dekingas, jei kas atsakytu.

Is anksto dekoju. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Lyg ir pastebejau kazka rasant apie WELGER sienapjoves su sraigtiniais diskais, bet jau nebepamenu kur. Padekit rasti.

Arba jei yra daugiau dirbanciu tokiomis, parasykit, kaip sekasi: kuo jos blogos, kuo geros? As ja tokia jau turiu 2.4 m plocio, bet dar rimtai nesienavau. Isigyjau sena, nes manau, kad nebutinai senas daiktas yra blogas, jei tik nesudroztas, ir man jos konstrukcija pasirode patikima. Matosi, kad daug dirbusi, bet nesudrozta. Mano patirtis tik su 3-ju tipu bugninem naujom sienapjovem.

Buciau dekingas, jei kas atsakytu.

Is anksto dekoju. :)

Tai nieks neturi jokiu patarimu? Ar cia dauguma tik naujos technikos prekybos agentai? :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio patarimo dar reikia jei JAU nusipirkai ? Asmeniskai nesu mates welger sienapjoves gyvai, gal kad lely nupirko ir arba nebegamina arba perklijavo lipdukus Tau telieka palinket gero darbo su ja

Taip, Welger sienapjoves dabar yra Lely, tik jau labiau patobulintos. Bet disku pavaros konstrukcija (6-kampiu velenu) isliko ta pati. Tai gal apie Lely galima kokiu nors atsiliepimu suzinoti? :eusa-doh:

Aciu bent uz palinkejimus ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
kokio pločio jos? koks belarus? svarbiausia kad arklių užtektų dirbti.

ant galo desiu z-1,85 ant priekio z-165 Abi lenkiskos, tos kur pilni turgai.Ant traktoriaus mtz-50.Del pajegumo tai tam traktoriui kaip tik bus.Tik va noreciau kazkur pamatyti nuotraukų.Pilnai tikiu kad tokiu agregatų lietuvoj turetų buti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokio pločio jos? koks belarus? svarbiausia kad arklių užtektų dirbti.

ant galo desiu z-1,85 ant priekio z-165 Abi lenkiskos, tos kur pilni turgai.Ant traktoriaus mtz-50.Del pajegumo tai tam traktoriui kaip tik bus.Tik va noreciau kazkur pamatyti nuotraukų.Pilnai tikiu kad tokiu agregatų lietuvoj turetų buti.

kiek cia ha zadat pjauti kad tokiu darbiniu plociu reikia? su 3m pakabinama sienapjove per valanda galima nupjauti apie 2-3 ha. manau betikslis vargas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir įdomi Jūsų mintis, Arūnai. Ko jūs tikitės iš šių šienapjovių konstrukcijų? plotą didesni nupjauti, laiką sutaupyti? :)

Man jau atsibodo su ta viena 1,80m sienapjove visa vasara lakstyti.Tikrai laisvai padarysiu dar vieną ant priekio .Turiu detales kurios reikalingos darbiniui išvesti į priekį.Dar kai kuriu daliu turiu belieka.padaryti tik pakabą ant priekio.po 2men. Bus įdeta nuotrauka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas ant beloruso esate uzsideje frontalilę šienapjovę.Sį pavasarį desiu vieną lenkiską ant priekio (perdarytą) kitą ant galo.Arba gal internete esate kur matę tokią sistemą.

Turejau priekinę būgninę šienapjovę ant kompaktinio traktoriaus su atvestu iš galo velenu. Labai greit atsisakiau ir įsigijau šoninę.

Priežastys:

1/ Velenas po traktorium greit prisivynioja žolių tiek, kad stabdo variklį joms besitrinant į karterį. Reikia, kad - arba velenas būtų nesisukančiame vamzdyje, arba būtinas šienapjovės gaubtas (tentinis). Nesu tikras, ar pastarasis sprendimas padeda.

2/ Jeigu šienaujami laukai lygūs kaip stalas, tada gerai. Bet jeigu kalvoti, su įdubom, tuomet įduboj, dar nepradėjus kilti į kalvą, priekinė šienapjovė "pjaunasi" po velėna, kitaip sakant rausia žemę. Todėl serijinės pr. šienapjovės turi "plaukiojančią" pakabą. Ją savo jėgomis perdaug sudėtinga pagaminti. Išeitis - rėmas su 4 ratukais plius teleskopinė/spyruoklinė viršutinė trauklė.

Sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...