Jump to content

Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?


stauga

Recommended Posts

prieš 25 minutes , ūkininkas pranešimas:

Ar tik dabar supratai kad ak didžiausia sukčių kontora. Aš asmeniškai su jais visus reikalus baigiau prieš 7_8 metus. Kai paaiškėjo išsi........ja visais kampais. Pas mus Jurbarke ak vadybininkas pats stambus ūkininkas bet sažinės nulis ūkininkų atvėju. Iš ak imdavau praktiškai visa chemija ir trąšas tai jis sakydavo aš tau geriausia kaina padarysiu, bet kai pakalbėjau su kaimynu jis iš to pačio ak imdavo tik per Raseinių vadybininke tai kainos būdavo žemesnės ir dar atveždavo chemija į namus. Nuo to laiko draugystės ir baigėsi su ak. Apie sukčiavimus Raseinių elevatoriuje jau nesykį rašiau tad nesikartosiu.

nu nežinau... veža tą chemija ak į namus. kartais pas juos kainos mažesnės, kartais pas kitus. pirkdamas didesni kiekį prasiskambinu ir išsiaiškinu kas po kiek kur. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Zilvis55 pranešimas:

nu nežinau... veža tą chemija ak į namus. kartais pas juos kainos mažesnės, kartais pas kitus. pirkdamas didesni kiekį prasiskambinu ir išsiaiškinu kas po kiek kur. 

Kiek pastebiu skirtinguose regionuose skirtinga situacija ir labai daug tam įtakos turi skirtinga vadyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-29 at 08:44, Karsonas pranešimas:

Rinkos kaina - sutarties kaina = bauda

idomiu dalyku kartais prisiklausai .suptylybiu visu nežinau bet yra toks dalykas kaip teismu praktika ir anot nepigiausio advokato jei sutartyje yra aptartos netesybos tai jos ir yra aptarta bauda už sutarties nevykdyma. visos kitos išplaukiančios iš sutarties sąlygu netesyboms nepriskiriamos -negali būti baudžiamas ukininkas du kartus .Teismo papildomomis išlaidomis gali būti pripažintos tik papildomos išieškojimo išlaidos jeigu ukininkas nevykdo ir neapmoka netesybu.Žyminis mokestis tik apie 50euru.galima bandyti aiškintis visus sutarties niuansus teisme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , tirexs pranešimas:

Žvalguva nieko neperkelia ir nelabai tu derybų siūlo... Iš patirties...

iš kur tokios žinios??.. aš užvakar su vadyba žvalguvos bendravau, tai sakė neprivežtą kiekį perkelia kitiem metams su atvira kaina. Net nebauduoja. Bet čia gal kokiem vip'inam klientam, paprastam mirtingam žmogeliui kitaip..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas buvo susidūre su tokia situacija. Buvo planuota padaryt sutartį  200t , vadybininkas padarė sutartį , bet aš taip ir  nepasirašiau , bet  išvežęs esu jiems pačioj pradžioj 90t , už dvi mašinas sumokėjo , o už trečią sako sumokės tada , kai pasirašysiu sutartį,  likutį siūlo perkelt kitiems metams?( ir nori kažkodėl i kiemą atvažiuot pasirašyt ).  Sutartis nėra jokia pasirašyta. Sąskaita jie atsiunte , kurie turėjo būt išmokėta prieš 1 mėn. Ką pasiūlytumėt daryt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Tom. pranešimas:

Gal kas buvo susidūre su tokia situacija. Buvo planuota padaryt sutartį  200t , vadybininkas padarė sutartį , bet aš taip ir  nepasirašiau , bet  išvežęs esu jiems pačioj pradžioj 90t , už dvi mašinas sumokėjo , o už trečią sako sumokės tada , kai pasirašysiu sutartį,  likutį siūlo perkelt kitiems metams?( ir nori kažkodėl i kiemą atvažiuot pasirašyt ).  Sutartis nėra jokia pasirašyta. Sąskaita jie atsiunte , kurie turėjo būt išmokėta prieš 1 mėn. Ką pasiūlytumėt daryt?

laikytis zodzio. dabar nori rast budu kaip vadybininka isdurti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Tom. pranešimas:

Gal kas buvo susidūre su tokia situacija. Buvo planuota padaryt sutartį  200t , vadybininkas padarė sutartį , bet aš taip ir  nepasirašiau , bet  išvežęs esu jiems pačioj pradžioj 90t , už dvi mašinas sumokėjo , o už trečią sako sumokės tada , kai pasirašysiu sutartį,  likutį siūlo perkelt kitiems metams?( ir nori kažkodėl i kiemą atvažiuot pasirašyt ).  Sutartis nėra jokia pasirašyta. Sąskaita jie atsiunte , kurie turėjo būt išmokėta prieš 1 mėn. Ką pasiūlytumėt daryt?

ka daryt,? reikejo nevest isvis tada galejai ir daryt, o kai jau  90 nuveziai, buk malonus nebuk svolacius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , u.k aurimas pranešimas:

ka daryt,? reikejo nevest isvis tada galejai ir daryt, o kai jau  90 nuveziai, buk malonus nebuk svolacius.

Esmė tame, kad iš aplinkinių ūkiu girdėjau ,kad pradėjo patys gudraut , atveža sutartį , žmogus pasirašo, o ten žodžiu taip kad gauni bauda už nedavežta kiekį ir  tuo pačiu fiksuoji kaina tokia pat , kaip sutartį su tu pačiu kiekiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Tom. pranešimas:

Esmė tame, kad iš aplinkinių ūkiu girdėjau ,kad pradėjo patys gudraut , atveža sutartį , žmogus pasirašo, o ten žodžiu taip kad gauni bauda už nedavežta kiekį ir  tuo pačiu fiksuoji kaina tokia pat , kaip sutartį su tu pačiu kiekiu.

nu tai nesirasai tokios sutarties, rasaisi ta ka sutarei, paprasta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, u.k aurimas pranešimas:

ka daryt,? reikejo nevest isvis tada galejai ir daryt, o kai jau  90 nuveziai, buk malonus nebuk svolacius.

Nenusišnekek, tegul supirkėjas sudaro tiem atvežtiem devym tonų sutartį už tos dienos kainą kada vežti grūdai ir fsio, kam dar tie likusieji 110 t???? Žulikų pilna Lietuva. Tik spėk dairytis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Tom. pranešimas:

Gal kas buvo susidūre su tokia situacija. Buvo planuota padaryt sutartį  200t , vadybininkas padarė sutartį , bet aš taip ir  nepasirašiau , bet  išvežęs esu jiems pačioj pradžioj 90t , už dvi mašinas sumokėjo , o už trečią sako sumokės tada , kai pasirašysiu sutartį,  likutį siūlo perkelt kitiems metams?( ir nori kažkodėl i kiemą atvažiuot pasirašyt ).  Sutartis nėra jokia pasirašyta. Sąskaita jie atsiunte , kurie turėjo būt išmokėta prieš 1 mėn. Ką pasiūlytumėt daryt?

Siusk velniop, paraso nera, sutartis negalioja. Uz ta kieki pasirasai ir visi pinigai privalo buti sumoketi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinot žodinė sutartis galioja tik tol kol rinkoje niekas stipriai nesikeičia. O kaip prasideda dideli svyravimai visada tiek viena tiek kita pusė sugalvos kaip sugudraut. Tai kodėl ūkininkas turi būti tas kuris visada turi nusilest? Šiaip patys kalti, kad nesugebėjo per tiek laiko atsiųsti sutarties pasirašyt, matyt galvojo, gal dar pakris, o kai pradėsi vežti sakys - "krito kainos biržoje... valdžia spaudžia daugiau neduoda..."

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Tom. pranešimas:

Esmė tame, kad iš aplinkinių ūkiu girdėjau ,kad pradėjo patys gudraut , atveža sutartį , žmogus pasirašo, o ten žodžiu taip kad gauni bauda už nedavežta kiekį ir  tuo pačiu fiksuoji kaina tokia pat , kaip sutartį su tu pačiu kiekiu.

idomu kokios cia firmos vadybininkas toks zioplas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Apie zvalguva 100 proc., informacija. Uz nedavezta tona skaiciuoja 30 euru plus pvm. Jei nori kitamet atiduot tai plus 8 proc., palukanu. Jei nenori pinigais o grudais kitamet atiduot, tada tona grudu 170 ivertina ir kitamet nuo 170 minus 36.30 ir dar palukanu 8 proc. Siemet ir as turejau nedaveztu, atsiskaiciau su gerbiamaisiais pries tai paklauses ka jie kitamet darys, bet is to ka pasake, supratau, kad sunkūs metai ne tik ukininkui. Pakankamai garbingai manau pasielge jei ne vienas bet- veza sutarti, sako nera jokiu palukanu, sakau palikit paskaitysiu. Ziuriu yra ir atvaziavusiam vadybininkui i sutarties punkta rodau. Tasai sako oba, neisiskaiciau, ir po pusvalandzio nuvykes pas kita ukininka su tokia pat sutartimi pragysta- nera cia jokiu palukanu☺

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...