Jump to content

Tom.

Nariai
 • Pranešimai

  101
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Tom.

Miestas

 • miestas
  Kaimas

Paskutiniai lankytojai

753 profilio peržiūros
 1. Tom.

  welger presai

  Kokioj būtent dėžėje? Ką užkirto? Detaliau gali?
 2. Tom.

  Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?

  Esmė tame, kad iš aplinkinių ūkiu girdėjau ,kad pradėjo patys gudraut , atveža sutartį , žmogus pasirašo, o ten žodžiu taip kad gauni bauda už nedavežta kiekį ir tuo pačiu fiksuoji kaina tokia pat , kaip sutartį su tu pačiu kiekiu.
 3. Tom.

  Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?

  Gal kas buvo susidūre su tokia situacija. Buvo planuota padaryt sutartį 200t , vadybininkas padarė sutartį , bet aš taip ir nepasirašiau , bet išvežęs esu jiems pačioj pradžioj 90t , už dvi mašinas sumokėjo , o už trečią sako sumokės tada , kai pasirašysiu sutartį, likutį siūlo perkelt kitiems metams?( ir nori kažkodėl i kiemą atvažiuot pasirašyt ). Sutartis nėra jokia pasirašyta. Sąskaita jie atsiunte , kurie turėjo būt išmokėta prieš 1 mėn. Ką pasiūlytumėt daryt?
 4. Tom.

  KVIETRUGIAI

  stebuklų nebus , sėk i vidų kvietrugius , kol dar laiko yra.
 5. Tom.

  GEDIMAI

  Na, bent svarbiausiai ,kad viskas susitvarkytų jei jau taip gavos :))
 6. Tom.

  GEDIMAI

  Mes ta el. pompa irgi buvom keite, tiesiog labai menkai kura pompuodavo , kai pakeitėm kuriam laikui pasitaisė, filtrus irgi dažnai keisdavom , o pagrindinė bėda buvo laiduose, fiškėj prie siurblio nebubo gero kontakto, gale į kabina irgi kur dvi fiškės pareina į pagrindinį kompa irgi pažiūrėt reikia (aišku gal pas tave kitaip). , (pas mus prie sunkaus darbo sveikatos nebelikdavo , jei sustodavai,arba taip staigiai pora syk pagazuoji , vėl jėga atsirasdavo). O iškart griebt siurblį tvarkyt, tai beprasmiška , tvarkymas nepigus
 7. Tom.

  GEDIMAI

  CLAAS turėjom ,tai ir apsukos nepakildavo, pasijungėm kura i š kanistro užsivezdavo ,bet traukos nebūdavo, tai Konekesko siūlė siurblį tvarkyt 2k eu ir tai 50/50 ar susitvarkys , tai netvarkėm , po kurio laiko radom bėda, fiškė kur siurblį jungdavos ,tai kontakto gero nebuvo ir kur filtrai sukasi tuose vamzdeliuose, kur iš bako eina , gumini salnika radom ,tai po tų darbų ir traktorius atsigavo. Ar kuro pompa suveikia gerai ? ar elektrinis ar mechaninis? Gal tiesiog nepaduoda pakankamai kuro, dirbant sunkesnį darbą?
 8. Tom.

  MASSEY FERGUSSON

  Pas mane 7726 dyna vt 1,5m 800m.h su el. porom bėdų dar nebuvo , šį rudenį vienai porai baltas salnikas prapute, pirkt nėra , laikina idėjau paprasta guminį , kolkas jau dvi savaites laiko , jei nelaikys - mastau iš priekinės poros išimt. Kuro klaida 1381-18 mėto ( į ewa pasiskambinus liepė kuro filtrą pasikeist) , gal kas susidūrę esat su tuom?
 9. Tom.

  žiemkenčių buklė

  Kokia didžiausia trašų norma galima įterpt kartu sėkla, kad nenudegintu?
 10. Tom.

  zieminis rapsas

  poryt bandysiu sėt
 11. Tom.

  kultivatorius

  Kai pradėjo prekiaut šiais padargais ,tai 8m atidavė už 21,5k tik tiek, kad vietoj voliuku lyginimo lenta
 12. Tom.

  Zymeto Kuro Kaina

  Gali būt, gal jau viskas pasikeitė, bet kaimynui pavasarį veže gotartas 1kub, tai sako skaičiukas sukas o kuras nebėga :)) , tai žmogų privertė ir kolonėle nusipirkt..
 13. Tom.

  Zymeto Kuro Kaina

  Kolonėlė su skaičiuku? Tad tik gali patikrint sau, ar netrūksta. Mes taip darom, nieko nesakom kad ten trūko, duodam kanistra pradžiai 20l pripilt ir žiūrim skaičiuka, aišku jie mėgsta kartu su kuru ir ora leist , kartais visas sekcijas patikrinu, ir viena žmogų palieu virųuj, kad į kitą sekciją neleistu. Bet dažniausiai jie žaidžia šlangom , tuščia ar pilna.
 14. Tom.

  Zymeto Kuro Kaina

  Nepasakysiu žinok, jau 1,5m nebeperkam iš jų. Kokybė gera tik žieminės, o vasarinėj labai daug jau rapso privaro, tai jaučiasi kombaino filtruose, kas metus reikėjo keist ,pradėjom kita kura pilt tai tfu tfu kolkas viskas tvarkoj. o prigautas tame, kad kuras nebėga ,o skaičiukai sukasi. Taip jei 1 kub imi tai apie 40-50 l trūkdavo. O kai 5 kub, tai visaip nuo 40 iki 200l. Beto kai jau duodi pizdi kad trūksta , jau kitą kart bijo vogt. Aišku galit nepasakot, kad tas 40 l nuo oro , kuro temperatūros priklauso. Bet, kai kita firma veža ir litras i litrrą atitinka,tai tad nebeturiu ką ir bepasakyt. Ir beto iš kur Gotarto vairuotojai ,turi kuro pardavimui?
×