Jump to content

stauga

Nariai
 • Pranešimai

  1.422
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie stauga

 • Gimtadienis 1982.03.20

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  zvejyba, automobiliai

Miestas

 • Miestas
  Kėdainių raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

stauga pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

5

Reputacija

 1. Prognozės nieko gero o tiek kviečiam tiek rapsams liko paskutinis tręšimas. Labai gaila kad net kritulių nėra bent Kėdainių raj. Dar drėgmės yra šaknų zonoje bet jau nebeilgai trauks.
 2. Na kolegos ar visą azotą jau supylėt žiemkenčiams??? :)
 3. Sveiki, kažkaip nustebau prisijungęs kai pamačiau kad prieš 12 metu sukurta mano tema plačiai diskutuojama ir dabar. Aš šiemet irgi kažkaip planuoju kas purkšti o ne laistyti na aišku atsižvelgsiu į situaciją su orais. Laukti dar šiek tiek galiu nes šiek tiek birių jau papyliau. Šalia viena bendrovė laistė kas prieš -6 šalna, tai dabar tie kviečiai kur buvo tokie silpnoki gražiai nurudavę, tai dar kažkaip baisu kas naudot lauksiu kol truputį bus šilčiau.
 4. stauga

  Skiltis chemijai

  Ar kas nors naudojate tokiais metais kaip šie skystose trašose KAS-32 azoto stabilizatorių Limus clear arba N-lock. Ar verta dėti kokie pastebėjimai tų kas naudojo.
 5. stauga

  Išmokos 2014-2020

  Negavau už žalinimą ir aš. Kiek teko girdėti ,kad už tarpinių kultūrų auginimą ariamoje žemėje išmokos bus mokamos nuo kovo 1 o žalinimas bus išmokėtas nuo balandžio iki birželio pabaigos.
 6. Jei dar nabandęs , pabandyk. Pats žiūrėdavau gana atsargiai bet dabar jau trečią sezoną naudosiu.
 7. Na aš lyg ir pažymėjau bet kaip suprantu ne viską. Nu jo 6000eur sutaupys :/
 8. Sveiki gal kam teko susidurti su tokia kaip mano bėda. Žodžiu 2015 deklaravau pasėlius pats, kaip ir priklauso sėjau ir žirnių bet deklaruodamas pasirodo neuždėjau varnelės, kad noriu dalyvauti azoto kaupiančių augalų programoje. Taigi NMA man pasakė taip kad jau pakeisti paraiškos duomenis yra per vėlu. Na gal kam yra buvo tokia situaciaja ir gal galite patarti kaip išspręsti šią problemą.
 9. stauga

  Išmokos 2014-2020

  Gal kas žino bendrą apytikslę sumą už 1 ha deklaruoto ploto išmokos sumą , su žalinimu bet ne jaunasis ūk.
 10. stauga

  Už kiek perkate žemę?

  Už kiek perkate žemę, pvz panevėžio ir kėdainių raj. esu gavęs pasiūlymą pirkti po 6000 eur/ha. Bet niekaip neišskaičiuoju naudos perkant už tokią kainą.
 11. Vsio tai buvo paskutinis mano projektas, reziume 2 patvirtinti 2 ne.
 12. Smulkiųjų ūkininkų eilė jau sudaryta, taip rašo NMA.lt
 13. Na ką aš galiu pasakyti 2011 pridaviau projektą, Makeliui(LŽŪKT) 9500lt sumokėjau, rezultatas atmetimas dėl lėšų trūkumo. Pridaviau dabar viską sudėjus ne tokia ir didelė suma gavosi bet vistiek pinigai ir su 50balų ko gero irgi jau galiu nebesitikėti paramos. Išvada ta kad ko gero daugiau jau nebebandysiu pasinaudoti ES fondais nes per daug brangiai kainuoja tiek popiereliai tiek po to įsipareigojimai.
 14. stauga

  žiemkenčių buklė

  Siūlyčiau ne arti o pabandyti skusti šitą lauką su normaliu noraginiu skutiku kuris turi geriausiu atveju metalini volą. Manau grumstėtumas tikrai nebūtų toks.
 15. stauga

  Herbicidai

  Aiškumėlis
×
×
 • Create New...