Jump to content

Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?


stauga

Recommended Posts

Kolegos ar bandete su supirkejais nutraukti isankstine grudu-rapsu supirkimo sutarti, jei taip tai pasidalinkite patirtimi.

O kas liepia jas pasirašinėti? Kita vertus,jei pasirašei,vadinasi užfiksuota kaina tenkina,padengia išlaidas i lieka kažkiek.dar vienas niuansas-planuoji minimalų derlių ir iš anksto parduodi tik kokį 1/3 jo,kitą trečdalį veži tiesiai iš lauko,o likusį gali ir palaikyti.Visų pinigų visvien neuždirbsi,o ir rizika visai nedidelė gaunasi.

Tai kokio velnio dabar "ant alksnio grūšių ieškoti" ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat cia netiesos daug gaunas su tom sutartym jei tarkim ir butu siemet mazesnes kainos negu kad fiksavom visvien firmos butu sumaste kaip nemoketi tos fiksuotos kainos , o dar ir ne visos firmeles su kuriom dirbu tesi savo duota zodi bet atsakomybes neprisiima tai gal ir mum reiktu susidaryti kokias su firmom bendradarbiavimo sutartis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas labai paprasta.Pasirašai išankstinę sutartį,supirkėjas tą pačią dieną įsipareigoja parduoti jūsų būsimą derlių,sumoka už tai užstatą.Jei nepristatot sutartį numatyto kiekio,supirkėjas trūkstamą kiekį kompensuoja vykdydamas papildomus pirkimus.Tik kaina jau ne 400,o 700 litų,šiuo metu.Tad visai natūralu ir teisinga,kad jei augintojas nevykdo sutarties,jam gresia ne tik 30% bauda nuo nepristatyto kiekio,bet dar ir reikalaujama padengti nuostolius.Šiuo atveju 300 litų už toną.

Kai pernai buvo atvirkščias variantas,kažkodėl nesigirdėjo,kad supirkėjai (jei tai ne koks patvorys) būtų išsisukinėję nuo atsakomybės.

O apie 60% daigumo sėklą jau visai kita kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar vienas dalykas jie mane kietai isdure dar pries naujus metus buvau uzsakes kvietuku seklos vis vaziavo vaziavo sekla pas mane ir galu gale paskambino vadybininke ir sako jei nori liko tik 60 proc daigumo sekla, tai kai bandau ta jiem priminti tai nulis emociju

Sukandęs dantis ivykdyk įsipareigojimus ir pasiūsk tą firmą kuo toliau,pageidautina,garsiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kartai struputi pikta del tokiu svaigimu, taigi ir tas pats supirkejas ne is "oro' ta kaina fiksuoja, jis irgi kazka tuo metu isipareigoja ta gruda parduoti.

Siaip normaliam pasaulyje yra toks dalykas kaip "grudu pristatymo uztikrinimo" (angl. clearing house, lietuviskai nera kaip isverst). O esme tokia sito viso riekalo, kad kai nori rasytis sutarti su supirkeju, clearing house'es uz labai nedidcka mokesti garantuo abiem pusems kad sandoris bus ivykdytas. t.y. tiek viena, tiek kita puse noredama fiksuoti ateities sandori turi padeti kazkoki tai % babkiu i saskaita, ,arba gauti banko garantijas, kad jis sugebes padengti isipareigojima pinigais.

va padarytu sitiap ir dingtu visos kalbos apie visokias nesamones, kaip grudu nepristatymas ir panasiai.. kiek as ne kurie ukininkai, pasiraso sutartis, o po to suka uodega jei kaina pakyla, jeigu kaina krinta, ir uodega pradeda sukti supirkejas, tai tokius riekia viesint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad zodis ne zvirblis, davei zodi - tesek, turiu ir as sutarti, kad ir kaip butu gaila ja tikrai tesesiu, niekas neverte pasirasineti, pernai tikejausi, kad islosiu gavos taip kaip gavos

Aš irgi dar "ruskai sukirptas", bet dabar mąstymo toli gražu nebe sovietinio, todėl vykdysiu išankstines sutartis, nors jos ir labai skausmingos kišenei. Kaip sako: nesidžiauk radęs, neverk pametęs. Svarbu, kad tai būtų gera pamoka ateičiai. Sėkmės darbuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek man yra tekę matyti išankstinių pardavimo sutarčių, jos jau būdavo atspausdintos (su visomis sąlygomis), tik ranka įrašyta ūkininko rekvizitai ir...vualia. Įsipareigojimai prisiimti. Galimybės derėtis (kažką keisti) kaip ir nerasta. Iš karto atsiprašau, kad galiu klysti, nes tokių sutarčių nesu analizavęs dešimtimis. Gal kas nors kur nors ir kitaip jas sudarinėja.

Mano klausimas būtų gana kvailas: ar nebūtų protingiau keliems ūkininkams (jei vienam per brangu) susimesti po šimtą kitą litų, sumokėti teisininkui ir turėti sutartį, kurioje būtų sudėta ir tam tikrų "saugiklių"? Supirkėjai gal ir "pasiųs" tokius ūkininkus su savomis sutartimis, bet jei tokių ūkininkų bus daugiau-susitaikys su tuo. Arba atsiras supirkėjas, kuris sutiks su tokiomis sąlygomis. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek man yra tekę matyti išankstinių pardavimo sutarčių, jos jau būdavo atspausdintos (su visomis sąlygomis), tik ranka įrašyta ūkininko rekvizitai ir...vualia. Įsipareigojimai prisiimti. Galimybės derėtis (kažką keisti) kaip ir nerasta. Iš karto atsiprašau, kad galiu klysti, nes tokių sutarčių nesu analizavęs dešimtimis. Gal kas nors kur nors ir kitaip jas sudarinėja.

Mano klausimas būtų gana kvailas: ar nebūtų protingiau keliems ūkininkams (jei vienam per brangu) susimesti po šimtą kitą litų, sumokėti teisininkui ir turėti sutartį, kurioje būtų sudėta ir tam tikrų "saugiklių"? Supirkėjai gal ir "pasiųs" tokius ūkininkus su savomis sutartimis, bet jei tokių ūkininkų bus daugiau-susitaikys su tuo. Arba atsiras supirkėjas, kuris sutiks su tokiomis sąlygomis. :icon-cool:

kiek zinau grudu augintoju asociacija butent dbr ta ir daro, tai yra samdo jurista kad sudarytu sutarties ne i vienus vartus sablona... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
nu va gavau is linas agro"premija "150 lt kad nedaveziau 3t kvietrugiu ot gudragalviai ;)

del 3t? ;) kita karta atidziau tada rinkis su kuo verta darytis sutarti.. :D

Ir kaip Jus patartumete rinktis, i kokius kriterijus atsizvelgti? Su LA is sio pavyzdzio galima tam tikras isvadas darytis, su scandagra, agrokoncernu, BA ir problemu kazkam buve. Dar gal nepaminejau keleto firmu, bet kaip issirinkt kuri ta pati?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...