Jump to content

Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?


stauga

Recommended Posts

Kaip manot ar verta bilinetis su Linas Agro? Turiu sutarti sudares gana nebloga kaina del grudu priemimo. Nuvezes grudus pradejo skaiciuot dienos kaina, nes atseit neissiunte mano sutarties vadovams ir dabar sios sutarties kainos negali pasiulyti. Aisku 70 kai kam nera daug, bet ar verta kazka aiskintis.

Blyn, o tai čia tavo problema kad kažkas nenusimate sutarties vadovams? Tai iš kišenės reikėtų paskaičiuoti, o tai jei pats paprašytum vadovo kontaktų ir nueitų su sutartimi, įdomu kokia reakcija būtų?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Turiu reikala su baltic agro. Nuo 150t kvieciu nedaveziau 6t. Su vadyba sneketa, kad galesiu kita kultura ivezt. Iveziau 9t zirniu, dabar vadyba skambina klausia ar nevesiu likusiu kvieciu, nes rasom baudele 300eur, planuoju i teisma keliaut del tos baudos, idomu ar kitiem tokiu variantu yra ir kaip sprendziat. Su baltic agro dirbu 8m apyvarta visalaika su 5 nuliais, kazkaip poziuris i ukininka pasidare, kaip i pinigu kapsa kuri grezt turi iki paskutinio laso lygtais mums prastu metu nebuna...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Turiu reikala su baltic agro. Nuo 150t kvieciu nedaveziau 6t. Su vadyba sneketa, kad galesiu kita kultura ivezt. Iveziau 9t zirniu, dabar vadyba skambina klausia ar nevesiu likusiu kvieciu, nes rasom baudele 300eur, planuoju i teisma keliaut del tos baudos, idomu ar kitiem tokiu variantu yra ir kaip sprendziat. Su baltic agro dirbu 8m apyvarta visalaika su 5 nuliais, kazkaip poziuris i ukininka pasidare, kaip i pinigu kapsa kuri grezt turi iki paskutinio laso lygtais mums prastu metu nebuna...

 

O +-5% sutarties įvykdymo sąlygos nėra?6t nuo 150 kaip ir 4%.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , PArty pranešimas:

O +-5% sutarties įvykdymo sąlygos nėra?6t nuo 150 kaip ir 4%.

 

Siemet visi gudruciai- tik įskaitomas svoris sutartis. Šiaip Baltic nesąžiningai elgiasi nes išankstinės 4 kl. nefiksavo tipo pagal rinkos kainą. Spekit koks skirtumas  kainos dabar su kitais pirkėjais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei sutartyje yra irasyta toks punktas del į proc., tai "ale" negalioja. 300 euru principo reikalas - siulau negaisti laiko, kurio mes tikrai neturim, "padekok" jiems per visur kur gali (fb, gal kada koks ziurnaliuga ko paklausines tai lai paraso kaip sunkiu metu imones nulupa nors ir nedaug bet principas netinkamas), beabejo AČIŪ, kad sita info cia ikelei, duos suvokima zmonems apie ju imone. Is esmes esu girdejes kelis nusiskundimus jais, bet kiek turejau minimaliu tarkim nesklandumu visada ispresdavom vadybos lygyje, viena karta teko bendrauti su Bilskiu - kazkaip priejom sutarimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš laukiu agrochemos sprendimo.Šiaip pirmas įspūdis, kad labiausiai dėl miežių supirkėjai viduriuoja. Neaišku kas čia per apokalipsė su jais.

Bet jeigu visi dulkins dėl kelių šimtų, tai ko tokių atsisakyt? Nebent susikeist vietom su kaimynu ir bendraut su jojo dulkintoju :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Zygas pranešimas:

Na va pasidalinsiu su naujienomis. Susitvarkiau reikalus su kauno grudais nedavežiau 46tonu kviečiu tai uždėjo 26eur/t bauda pagal vakar dienos matif. Bet gerai kad buvau 34t nuvežes po 211eur/t. tai ir pliusas gavos. kad ir bučiau tuos 34t nuvežes pagal sutarti  butu truke 12t tai gerai išėjo ir bauda apmokėt bus iš ko ir dar pinigėlio liks skirtumo atveju, nors gaila atiduoti. Kitais metais atsakingiau fiksuosiu max iki 4-5t/ha (jokiu 7t, nors ūkio daugelio metu didesnis nei 7t vidurkis) šeis metais gamta sumažino 30proc planuoto derliaus.

drąsus tu žmogus vežti kitur kai sutarties neįvykdei :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Zygas pranešimas:

Na va pasidalinsiu su naujienomis. Susitvarkiau reikalus su kauno grudais nedavežiau 46tonu kviečiu tai uždėjo 26eur/t bauda pagal vakar dienos matif. Bet gerai kad buvau 34t nuvežes po 211eur/t. tai ir pliusas gavos. kad ir bučiau tuos 34t nuvežes pagal sutarti  butu truke 12t tai gerai išėjo ir bauda apmokėt bus iš ko ir dar pinigėlio liks skirtumo atveju, nors gaila atiduoti. Kitais metais atsakingiau fiksuosiu max iki 4-5t/ha (jokiu 7t, nors ūkio daugelio metu didesnis nei 7t vidurkis) šeis metais gamta sumažino 30proc planuoto derliaus.

Čia praslydai tik KG geranoriškumo arba žioplumo dėka :) Keista , kad baudos neįrašė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visą šitą situaciją su sutartimis tai vertinu tik kaip pačių ūkininkų kaltę, nes čia yra verslas ir tu pats priiminėji absoliučiai visus sprendimus. Juokingai skamba čia Uk. sajungos laiskai su raginimu nepirkti kažko iš tų kurie grasina baudomis ir pan. Tau kažkas būtų skoloje ir tu grasintum ir į teismus eitum. Dėl sutarčių nevykdymo lygiai taip pat gali nemoket už žemės nuoma, už kurą , atlyginimų ir pan. ir garsiai šaukt , kad aš neprikūliau....  Bet ar kam bus įdomu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, rapsas pranešimas:

Aš visą šitą situaciją su sutartimis tai vertinu tik kaip pačių ūkininkų kaltę, nes čia yra verslas ir tu pats priiminėji absoliučiai visus sprendimus. Juokingai skamba čia Uk. sajungos laiskai su raginimu nepirkti kažko iš tų kurie grasina baudomis ir pan. Tau kažkas būtų skoloje ir tu grasintum ir į teismus eitum. Dėl sutarčių nevykdymo lygiai taip pat gali nemoket už žemės nuoma, už kurą , atlyginimų ir pan. ir garsiai šaukt , kad aš neprikūliau....  Bet ar kam bus įdomu?

Tai taip pats ukininkas prisiema issipareigojimus. Pernai išlošėm kai fiksavom, šiemet pralošėm. šiemet kad tik nedakuliam kad ir daug investave buvom aišku nedaug truko nors iki sutarties ivykdymo bet jau už sutarties ir nesigavo 

 

Prieš 23 valandų, axe pranešimas:

Sakyciau dar drasesnis poelgis fiksuot po 7 tonas :D 

ne fiksuota po 6t z.kvieciu , bet planuota ir investuota daugiau nei ant 7t. o per daugiau hektaru ir tas 6t vidurkis nesigavo, o vasariniai net nefiksuoti buvo del to vezta kitur kad bent nuostolius padengti nes bankai spaude jau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , rapsas pranešimas:

Aš visą šitą situaciją su sutartimis tai vertinu tik kaip pačių ūkininkų kaltę, nes čia yra verslas ir tu pats priiminėji absoliučiai visus sprendimus. Juokingai skamba čia Uk. sajungos laiskai su raginimu nepirkti kažko iš tų kurie grasina baudomis ir pan. Tau kažkas būtų skoloje ir tu grasintum ir į teismus eitum. Dėl sutarčių nevykdymo lygiai taip pat gali nemoket už žemės nuoma, už kurą , atlyginimų ir pan. ir garsiai šaukt , kad aš neprikūliau....  Bet ar kam bus įdomu?

Ūkininkas priiminėja absoliučiai visus sprendimus pats- taigi kiekvienas pačio supratimu esam aukščiau už dievą- naivuolis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Ūkininkas priiminėja absoliučiai visus sprendimus pats- taigi kiekvienas pačio supratimu esam aukščiau už dievą- naivuolis

Man tik įdomu kodėl šiemet sausra paskelbta kaip stichinių mažiau reikšminga kaip pernai. Pernai kelis šimtus tonų neisveziau nes sudigimas virsijo, ir nieks nebaudavo ir dar geresnė kaina perdaviau nei buvau sudaręs. Man atrodo nuolaidziaujam. Jei tikrai neturi grūdų- eikit jūs... Reikėtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Man tik įdomu kodėl šiemet sausra paskelbta kaip stichinių mažiau reikšminga kaip pernai. Pernai kelis šimtus tonų neisveziau nes sudigimas virsijo, ir nieks nebaudavo ir dar geresnė kaina perdaviau nei buvau sudaręs. Man atrodo nuolaidziaujam. Jei tikrai neturi grūdų- eikit jūs... Reikėtų

Ja..sutarty kaina netenkina -eikit jūs..kotletc lauko dienoj neskanus-eikit jus..trašos brangios -eikit jūs..toli eisim..:romance-hearteyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, PArty pranešimas:

Ūkininkas priiminėja absoliučiai visus sprendimus pats- taigi kiekvienas pačio supratimu esam aukščiau už dievą- naivuolis

Būtent , kad pats. Ar už tave sprendimus priimineja dievas?  O kad gamta viska kreipia ne taip , kaip mes norim tai jau yra su šio verslu lygiagrečiai einančios rizikos, kurios niekur nedings ir ateinančiais metais. tiesiog reikia buti pasiruosus blogiausiam scenarijui , o tiketis geriausio. Siuo atveju isankstinis fiksavimas turetu buti max 2t is ha. Tiek visada kulsi...kol kas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, rapsas pranešimas:

Būtent , kad pats. Ar už tave sprendimus priimineja dievas?  O kad gamta viska kreipia ne taip , kaip mes norim tai jau yra su šio verslu lygiagrečiai einančios rizikos, kurios niekur nedings ir ateinančiais metais. tiesiog reikia buti pasiruosus blogiausiam scenarijui , o tiketis geriausio. Siuo atveju isankstinis fiksavimas turetu buti max 2t is ha. Tiek visada kulsi...kol kas ;)

Brauno judėjimą girdejai?gal nori pasakyti kad dalelė renkasi kelią pati?Įsivaizduokite kad esi labirinte, kelią renkiesi tu ar klaidžioji taip kaip suprogramuota labirinto statytojo?

Sprendimus priima ne Dievas,o aplinka kurioje esi.

Dėl 2 tonų tai Tamsta optimistas,gali būti garantuotas tik dėl 0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Uk. Jomantas pranešimas:

Man tik įdomu kodėl šiemet sausra paskelbta kaip stichinių mažiau reikšminga kaip pernai. Pernai kelis šimtus tonų neisveziau nes sudigimas virsijo, ir nieks nebaudavo ir dar geresnė kaina perdaviau nei buvau sudaręs. Man atrodo nuolaidziaujam. Jei tikrai neturi grūdų- eikit jūs... Reikėtų

Praeitais metais jie galejo rinktis nes dazniausiai pafiksavimai buvo geresnia kaina nei galejo nupirkti rudeni.siemet kaina pakilo javapjutes metu o cia dar ukininkai su savo dejavimais kad neprikule ir negali vykdyti savo prisiimtu isipareigojimu.Supirkejai nenori prisiimti tavo ispareigojimu todel ir spaudzia i kampa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Brauno judėjimą girdejai?gal nori pasakyti kad dalelė renkasi kelią pati?Įsivaizduokite kad esi labirinte, kelią renkiesi tu ar klaidžioji taip kaip suprogramuota labirinto statytojo?

Sprendimus priima ne Dievas,o aplinka kurioje esi.

Dėl 2 tonų tai Tamsta optimistas,gali būti garantuotas tik dėl 0

Matau, kad jau tolstam nuo žemės ūkio...  Brauno judėjimas ir iššūkiai žemės ūkyje sakyčiau kiek tolimos paraleles. Kiek įmanoma stengiuosi pats statyti savo labirintėlį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, rapsas pranešimas:

Aš visą šitą situaciją su sutartimis tai vertinu tik kaip pačių ūkininkų kaltę, nes čia yra verslas ir tu pats priiminėji absoliučiai visus sprendimus. Juokingai skamba čia Uk. sajungos laiskai su raginimu nepirkti kažko iš tų kurie grasina baudomis ir pan. Tau kažkas būtų skoloje ir tu grasintum ir į teismus eitum. Dėl sutarčių nevykdymo lygiai taip pat gali nemoket už žemės nuoma, už kurą , atlyginimų ir pan. ir garsiai šaukt , kad aš neprikūliau....  Bet ar kam bus įdomu?

o kas tau čia juokingo tuose raginimuose? Biznis iš prekių toms visom didelėm įmonėm yra pagrindinis biznis ir labai natūralu to biznio jiems neduoti, jeigu nėra žmogiškumo. Tu man paaiškink, kaip tos firmos sugeba ūkininkus vežioti po Meksikas, Turkijas ir kt pramogas už trąšų pirkimą, bet nugręžia paskutinius 500 eur iš keliolika tonų nedavežusio ūkininko, kai jam išties nepasisekė. Yra partneriškumas arba grynai teisiniai santykiai. Jeigu mūsų bendravimas vertas 500 eur, tai jo, eik tu n... tada su savo prekėm. Čia principo reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...