Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

Prieš kiek laiko metėt Moteris :lol::lol::lol: Mano galva viska reikia daryti su protu, galima ir išgerti ir parūkyti bet kas per daug tas nesveika.

....ir pauostyt,ir susileist, ir pašiukšlinti, ir....pasaka be galo

Šiaip pamastymui: kiek iš rūkančiųjų pasiklausia aplinkinių prieš užsirūkydami, nerūko prie vaikų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

valstybė tyčiojasi iš Jūsų,surinkdama milijoninius mokesčius už tabaką ir alkoholį.Jau dauk kas pripažysta{kitų šalių valdžios vyrai ir moterys},kad tabakas ir alkoholis,tai narkotinės medžiagos ir jas reikia draust vartot,bet iš kur imt pinigų į biudžetus?

Pats mečiau gert prieš 17metų,o rūkyt,prieš10metų.Nuo gėrimo kodas padėjo,o nuo tabako įtakos išgelbėjo Filosofija.Mečiau visiškai lengvai ir be"lomkių".

Taip kad,Moterys ypač ir Vyrai,nedarykit nieko blogo sau,kitam gyvai bei negyvai Gamtai.

Jei kam įdomu,pavartykit Algirdo Statkevičiaus knygas,viena iš jū būtų"Gamtos dėsniai kultūra ir mes"

tai,tau pasiseke,kad uzsikodavai ir koda pametiai :D ,o kiti uzsikoduoja,bet kodo neismeta,paskui atsikoduoja:!: :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaitau čia jūsų pasisakymus ir pagalvoju -vau kiek teigiamų personažų po Lietuvėlę bastosi :eusa-think: O apie tolenciją kitam niekas jums nesakė? Paskaičius kai kuriuos postus susidaro vaizdelis, kad nėra nieko blogesnio už rūkantį. Ir visi čia toooooooookie teigiami, kad net šleikštu nuo saldumo darosi. Jei jūs tokie teigiami, neturite nei vieno grieko, tai gal pasitikrinkite ar dar gyvi :eusa-doh:

Gerbiu žmones, kurie metė rūkyti ar gerti. To nepasakysiu apie LEONA K. Užsikodavimas - priverstinis veiksmas, o ne sava valia ir užsispyrimas. Taip kad nėra ko čia girtis. Ir tuo pačiu smerkti kitus. Idealieji jūs mano :D

P.S. Ir patikėkit, kiek daug jūsų nežino, kad jūsų panelės, žmonos ar draugės pasislėpusios rūko :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaitau čia jūsų pasisakymus ir pagalvoju -vau kiek teigiamų personažų po Lietuvėlę bastosi :eusa-think: O apie tolenciją kitam niekas jums nesakė? Paskaičius kai kuriuos postus susidaro vaizdelis, kad nėra nieko blogesnio už rūkantį. Ir visi čia toooooooookie teigiami, kad net šleikštu nuo saldumo darosi. Jei jūs tokie teigiami, neturite nei vieno grieko, tai gal pasitikrinkite ar dar gyvi :eusa-doh:

Gerbiu žmones, kurie metė rūkyti ar gerti. To nepasakysiu apie LEONA K. Užsikodavimas - priverstinis veiksmas, o ne sava valia ir užsispyrimas. Taip kad nėra ko čia girtis. Ir tuo pačiu smerkti kitus. Idealieji jūs mano :D

P.S. Ir patikėkit, kiek daug jūsų nežino, kad jūsų panelės, žmonos ar draugės pasislėpusios rūko :eusa-dance:

Apie tolerancija: ar tai tolerancija, kai esi priverstas dūmus uostyt(pasyviai rūkyt)? Na tebūnie, jei nesvarbi sava sveikata, tai darykit su ja ką norit, bet kam ir kitiems kenkt?Yra kam patinka aplinkinius pjaustyt, daužyt....ir juos reik toleruot-juk laisvė. Ir nebūtina į visus žiūrėt per savo aplinkos prizmę, būna ir iš tikro nerūkančių :icon-wink:

P.S. Užsispyrimas labai teigiama savybė, bet kas perdaug, tas nelabai sveika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl gėrimo be stabdžiu, svarbiausia negerti sekančią dieną, nesygydit tuo no ko susirgai. Mest gert visiškai, 100% apstinencija tai taip pat priklausomybė, beje sunku žmogų įtikinti ir pačiam prisiversti. O vat negerti sekančią dieną visai realu, sveikatėlę taisyti grynu vandeniu, aspirinu ir jei labai jau reikia uspakajoncų truputi. To pakanka neužsikabinti ant daugiadienių.

su rūkymu tai kiek sudėtingiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tolerancija: ar tai tolerancija, kai esi priverstas dūmus uostyt(pasyviai rūkyt)? Na tebūnie, jei nesvarbi sava sveikata, tai darykit su ja ką norit, bet kam ir kitiems kenkt?Yra kam patinka aplinkinius pjaustyt, daužyt....ir juos reik toleruot-juk laisvė. Ir nebūtina į visus žiūrėt per savo aplinkos prizmę, būna ir iš tikro nerūkančių :icon-wink:

P.S. Užsispyrimas labai teigiama savybė, bet kas perdaug, tas nelabai sveika :)

Tai gal ir pradedam nuo to, kad rūkyti ar ne yra kiekvieno asmeninis reikalas. O tai kaip ir kur tai daryti - jau visuomeninis. Pati būdama rūkanti, tikrai netoleruoju to, kad yra rūkoma namo laiptinėje ar prie pagrindinio įėjimo. Darbe tam turime atskirą patalpą. Į ją dažnai ateina ir nerūkantys. Tuo momentu ką daryti, gesinti cigaretes? :eusa-think: Kad nenuodintum kitų???

Beje, net būdama savo teritoritorijoje, t.y. namuose, visada atsiklausiu pas nerūkantį svečią, ar galiu tai daryti. Aišku, kvaila, nes jis visada atsako teigiamai. Bet jei žmogus neturi savo nuomonės, tai.....

Sutinku, kad ne visada užsispyrimas teigiama savybė, bet kai man pradedama pamokslauti apie rūkymo žalą ir sakoma mesti, pas mane įsijungia priešinga reakcija. Nes mesti ar ne žmogus turi nuspręsti pats, o ne įtakojamas aplinkinių nuomonės. Kaip rodo aplinkinių draugų praktika, jei meti dėl to, kad žmona ar vyras taip nori, tai prasideda rūkymas pasislėpus, pakampiais.

Daug kas kam gali nepatikti, bet tai nėra priežastis smerkti ar skaityti pamokslus. Man pvz. nepatinka kai ateina koks vyrukas ir kvėptelna po alaus butelio. Tai neskaitoma gėrimu, bet mane nuo kvapo vimdo. Tai ką, visiems moralizuoti, kad tai, kad jie išmaukė stiklinę alaus man kenkia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ,visai puikiai sekasi sveikata pataisyti, apelsinu sultimis :D bėja, kad galva mažiau skaudėtu kita diena ,reik prieš enant miego,išgerti stikline šalto vandens.

suprantu jog rukalem sunku mesti bet priako če nerukantys .kodėl rukalius ruko kur papuolė ir nekreipia dėmesiu i aplinkinius :eusa-shhh: kur išju pusės tolerancija :icon-question: manau reik abiam pusėm buti tolerantiškiem ir jai trauki duma tai nors atsiprašyk nerukančių,jai kitaip nesigauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra čia jokio moralizavimo, tik klausimai... Sutinku, kad „kiekvieno reikalas“: kaip ir klijų uostymas, leidimasis, miltelių uostymas, tabletės, venų pjaustymasis ir t. t. ir pan. Tik keista, kodėl tai vadinama žalingais įpročiais arba ligom.

Keista, kad protingam žmogui principai nugali jo valią, sveiką protą. Tradicinė frazė: „rūkymas blogai, vaikeli, nerūkyk“ – pasako užsirūkydamas tėvas (motina) vaikui.

Kita situacija: rūkai tik sau, niekam netrukdai, bet susergi plaučių vėžiu, kosti kraujais ir t. t. Tuomet tavim rūpinas vaikai, arba bent jau dalinasi skausmu... O jei tai nutinka tavo vaikui, nes „tai kiekvieno reikalas“?... Ar verta būti tokiam užsispyrusiam?

Galiausiai, jei žmogus jau neturi valios, nebemoka džiaugtis gyvenimu be jokių katalizatorių, tai bent jau nederėtų ydų reklamuoti ar teisinti (nors ir suprantamas (natūralus) yra žmogaus noras save prieš save patį apginti (arba, kitaip – save apgauti); juk neprisipažinsi sau – „rūkau, nes silpnas / aplinkinių ar prekybininkų primestos mados auka esu“). Juk argumentų, kodėl X nėra blogai, galima rast visada, bet nuo to faktas nesikeičia. Nemanau, kad šitokiais pavyzdžiais reikia ugdyt vaikus – tuos žmones, kurie dar nerūko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra čia jokio moralizavimo, tik klausimai... Sutinku, kad „kiekvieno reikalas“: kaip ir klijų uostymas, leidimasis, miltelių uostymas, tabletės, venų pjaustymasis ir t. t. ir pan. Tik keista, kodėl tai vadinama žalingais įpročiais arba ligom.

Dar pridedam nagų kramtymą, nosies krapštymą ir t.t.

O kodėl visi manot, kad žmogus negali turėti silpnybių ? Mano tėvukas vis sakydavo - "nė vienas nenumirė sveikas". Tai koks skirtumas nuo ko tu užsilenksi? O pavyzdžių aplinkui nemažai. Nerūkė, o numirė nuo plaučių vėžio, negėrė, o numirė nuo kepenų cirozės. Mano giminaitis rūkė po 2 pokelius primos kasdien, gėrė tiek per mėnesį, kiek aš ko gero per visą gyvenimą neišgersiu. O mirė nelaimingo atsitikimo metu būdamas 97 metų.

O kurie čia taip puola galiu pasakyti - taip, aš turiu šitą silpnybę. Bet prie jos aš dar turiu krūvą privalumų. Ir jei jus tai biesina, tai jau jūsų problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man ,visai puikiai sekasi sveikata pataisyti, apelsinu sultimis :D bėja, kad galva mažiau skaudėtu kita diena ,reik prieš enant miego,išgerti stikline šalto vandens.

suprantu jog rukalem sunku mesti bet priako če nerukantys .kodėl rukalius ruko kur papuolė ir nekreipia dėmesiu i aplinkinius :eusa-shhh: kur išju pusės tolerancija :icon-question: manau reik abiam pusėm buti tolerantiškiem ir jai trauki duma tai nors atsiprašyk nerukančių,jai kitaip nesigauna

Tavo plauciams lengviau,kai rukalius pries rukyma taves atsipraso.Man tai nusi..kt i ta atsiprasyma,jei pagiriojant negaliu pakest dumu kvapo,grudu lauk rukanti,nors pats esu rukantis(retai taip buna,kad negaliu dumo kvapo pakest bet)... :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Miela Dzūkija, čia Vaterlo žmona. Taip jau pasitaikė, kad vyras davė paskaityti. Ar žinot, kad tie, kurie sukčiauja ir dar blogiau, irgi randa pasiteisinimą? Kad ir tokį, kad Lietuvoj krizė (vadinas, kiekvienas už save, džiunglių įstatymai, apdurt kitą ne problema, su sąžine susitarsi), kad juos vaikystėj skriaudė arba tiesiog kad PMS (jei tai moteris) :lol: ). Taip ir dauguma seimūnų mąsto, užtai Lietuvoj labai smagu gyventi.

Jūs sakot, koks skirtumas, nuo ko užsilenksi. Čia geras. Taip ir prašosi pasiūlyti – parašykit raštiškai, patvirtinkit pas notarą, pasidarykit organų donoro kortelę ir rasit, kas jums padarys eutanaziją - dar ir žmonijai pasitarnausit. O dėl biesinimo, tai mano vyro niekas nebiesina - jis net ir tokio leksikono nevartoja, tik linksmai (t. y. nepiktai) pasijuokė iš jūsų geležinės logikos ir davė man paskaityt.

O žiūrint realistiškai, aš jūsų nepakeisiu, nors ir norėčiau. Rūkykite į sveikatą (sakau be ironijos, bet frazė vis vien išeina dviprasmiška). Nuoširdžiai tikiuosi, kad nesusensite be laiko ir dar po dešimties metų nekosėsite kaip astmatikė, ir kad vis dar galėsite pabėgėti iki troleibuso (jei visuomeniniu transportu nesinaudojate, tai kad šiaip galėsite pabėgėti), kad vis dar turėsite neišretėjusius kaulus ir dėl to nesulinkusį stuburą. Tokių žmonių irgi būna (kaip G. Dauguvietytė), jų stiprūs genai - ar jūsų tokie? Na, bet ačiū, kad stengiatės nenuodyti kitų, nes pilna yra ir tokių, kurie pūstų dūmą kitam į veidą net nesusimąstydami. O štai jeigu aš tokiam į nosį purkščiau acetoną ar benziną, ar, tarkime, stovėčiau greta ir nuo manęs trenktų srutomis (tokiu nekaltu daug mažiau nuodingu daiktu :D ), spėju, būtų pakankamai nepatenkinti.

Na, gana man čia. Daugiau nepasirodysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gaila,kad daugiau nepasirodysit, taip lengvai ir maloniai viska isdestet.Rukymas-ziaurus dalykas,gerimas irgi tas pats,svetimoteriavimas dar baisiau o narkotikai?? Kiek mes turim placiu ir gyliu gyvenimo pelkiu,kaip pro jas prabrist neikrytus? Cia yra gyvenimo menas,krentam visi,vieni gyliau ,kiti sekliau,bet sausu iki senatves galo prabridusiu mazai. Bet..........gyme zmogus ir kazkas paskyre jam likyma.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...