Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nejaučiu jokio diskomforto jei kas šalia rūko ir dūmai neerzina ir nevilioja. Sunkiausia su įpročiais. Būna momentų (ypač vakarais) net silpna kaip rūkyt norisi. Ryte jau gerai, bet vistiek baisu, a vdruk ir vėl taip užeis.

knyga padeda.

nzn man pats blogumas ir norejimas prasidejo po 1 men. nes pirmas kelias savaites irgi nebuvo kokio diskomforto... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bando plaut tas smegenis, bet svarbiausia, kad žmonių kalba paaiškinta kas vyksta kai rūkai, kai nerūkai ir kai bandai mesti. Bent man tai palengvina, kai protu suvokiu, kas tuo metu su manim darosi, metu naudodamas proto o ne valios jėgą, kitaip sakant nereikia pačiam su savim peštis (šiais laikais tai būtu per didelė prabanga)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad gyvenime nerūkiau ir nerūkysiu.Kai buvau jauna, siūlydavo parūkyti, bet sugebėdavau atsispirti.Užjaučiu tuos įpratusius, nes rūkymas ir per piniginę duoda,ir šiaip nieko nei gero nei gražaus.Rūkantis vyras visada moteriai yra su minusu, daug maloniau bendrauti su nerūkančiu(bent man), nes žinai, kad kalbi ne su bevaliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad gyvenime nerūkiau ir nerūkysiu.Kai buvau jauna, siūlydavo parūkyti, bet sugebėdavau atsispirti.Užjaučiu tuos įpratusius, nes rūkymas ir per piniginę duoda,ir šiaip nieko nei gero nei gražaus.Rūkantis vyras visada moteriai yra su minusu, daug maloniau bendrauti su nerūkančiu(bent man), nes žinai, kad kalbi ne su bevaliu.

dar pasakyk kad tamstai "MAXIMA" su savo akcijom nera guru tai patikėsiu kad ir tamsta neesi bevalė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad gyvenime nerūkiau ir nerūkysiu.Kai buvau jauna, siūlydavo parūkyti, bet sugebėdavau atsispirti.Užjaučiu tuos įpratusius, nes rūkymas ir per piniginę duoda,ir šiaip nieko nei gero nei gražaus.Rūkantis vyras visada moteriai yra su minusu, daug maloniau bendrauti su nerūkančiu(bent man), nes žinai, kad kalbi ne su bevaliu.

dar pasakyk kad tamstai "MAXIMA" su savo akcijom nera guru tai patikėsiu kad ir tamsta neesi bevalė

jo,moteris ir parduotuvių akcijos dar blogiau negu rūkimas :D jau geriau po krautuves kartu nevaikščiot,man nervai ima reik nereik perka visokius niekus o paskui galvoja kur dėt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...