Jump to content

Dzūkija

Moderatoriai
 • Pranešimai

  2.154
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  9

Dzūkija paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 17 2019

Dzūkija paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Dzūkija

 • Rangas
  Moderatorius

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Alytus

Paskutiniai lankytojai

2.448 profilio peržiūros
 1. O prie ko čia minimalus? Minimalus yra darbo užmokestis. O ūkininkas moka mokesčius nuo pelno.
 2. GPM 150 € (gali būti daugiau, nes persiskaičiuos darbovietėje taikytas NPD) VSD 338 € jei nekaupiate pensijai papildomai PSD 188 € (šito sodra gali ir nepareikalauti, nes pas juos taip skaičiuoja sistemos, kurios prieštarauja įstatymui)
 3. Prašymas dėl PVM grąžinimo teikiamas ne kai registrus pateiki, o kai pateiki PVM deklaraciją. Prašymas pildomas per Mano VMI.
 4. Kokios pagalbos jums reik - tvarkyti apskaitą ar mokinti kaip ją tvarkyti?
 5. sveiki, kai gauni parama pirkti technikai ja visa iškart išsiminusuoti reikia ir tik nuo likusios sumos skaičiuoti nusidėvėjimą ar tai galima daryti dalimis ir paramos intensivuma isitraukti galima į amortizacinius atskaitimus.

  1. Dzūkija

   Dzūkija

   Laba,

   Tai ne galima, tai privaloma. Skaičiuojasi nusidėvėjimas nuo visos vertės. Tada, paprastai metų gale, dalis nusidėvėjimo dengiasi su gauta parama. Tai vadinasi paramos amortizavimu. 

 6. Jis bus toks pat juodas kai pirkėjas jį sugalvos užregistruot?
 7. Dzūkija

  EDV

  Susiplanuojat ką sėsit, kokius gyvulius auginsit ir skaičiuojat.
 8. Gerb. Ernesta. Aš labai nemėgstu kai mano kuruojamose temose nauji nariai viską pradeda nuo melo. Tamsta esate buhalterė su 15 m. darbo stažu. Ir man kilo labai elementarus klausimas - kaip jūs, turėdama tik pradmenis, dėstote buhalterinę apskaitą?
 9. Labai persiprašau, bet šiaip šis forumas yra skirtas kaip pagalba ūkininkams, o ne buhalteriams. Bandykit pagalbos ieškot tax.lt arba FB buhalterių grupėse.
 10. Persiprašau, kažkaip neprisimenu, kad per forumo balių su tamsta būčiau gėrus, kad jau turėtumėt teisę mane tujint.
 11. Atradai Ameriką? Šiaip tai tik nesenais 2017 m sodrą mokėjot nuo 100 proc. ir 29,7 proc. tik VSD
 12. Buhalterė skubina arklius. Prievolės mokėt kas mėnesį nėra. Jau ne pirmi metai kai mokama tik nuo apmokestinamų pajamų, t.y. pelno. Jei mokat savanoriškai kas mėnesį ir pasibaigus metams to pelno nėra (vadinasi nėra ir prievolės juos mokėt), tai reik turėt mintyse, kad tokie sumokėti mokesčiai yra neleidžiami atskaitymai.
 13. Jei atsakyt trumpai, tai PVM galėsit susigrąžint tik pateikęs to laikotarpio PVM deklaraciją. Traktoriaus PVM negalima bus susigrąžint tos dalies kiek praleisit laiko nebūdamas PVM mokėtoju. Pvz jei PVM traktoriaus 1000 € , užsiregistruojat kovo mėn, vadinasi nesusigrąžinsit 17 €, jei balandį 34 ir t.t. Antra, jei sugalvosit PVM registruotis pvz gegužės mėn, PVM negalėsit susigrąžint pateikęs I pusmečio PVM deklaraciją, nes galioja 3 mėn terminas naujai registruotiems mokėtojams
 14. Pirmas žingsnis kada registruotas PVM ir kada išrašyta sąskaita (datos)?
 15. Konkrečiai ką pirkot? Nes daiktas gali būt traktorius ir tada vienaip galima susigrąžint, jei tas daiktas pvz trąšos, tada galioja kitos taisyklės.
×
×
 • Create New...