Jump to content

Dzūkija

Moderatoriai
 • Pranešimai

  2.150
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  9

Dzūkija paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 17

Dzūkija paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Dzūkija

 • Rangas
  Moderatorius

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Alytus

Paskutiniai lankytojai

1.854 profilio peržiūros
 1. Jis bus toks pat juodas kai pirkėjas jį sugalvos užregistruot?
 2. Dzūkija

  EDV

  Susiplanuojat ką sėsit, kokius gyvulius auginsit ir skaičiuojat.
 3. Gerb. Ernesta. Aš labai nemėgstu kai mano kuruojamose temose nauji nariai viską pradeda nuo melo. Tamsta esate buhalterė su 15 m. darbo stažu. Ir man kilo labai elementarus klausimas - kaip jūs, turėdama tik pradmenis, dėstote buhalterinę apskaitą?
 4. Labai persiprašau, bet šiaip šis forumas yra skirtas kaip pagalba ūkininkams, o ne buhalteriams. Bandykit pagalbos ieškot tax.lt arba FB buhalterių grupėse.
 5. Persiprašau, kažkaip neprisimenu, kad per forumo balių su tamsta būčiau gėrus, kad jau turėtumėt teisę mane tujint.
 6. Atradai Ameriką? Šiaip tai tik nesenais 2017 m sodrą mokėjot nuo 100 proc. ir 29,7 proc. tik VSD
 7. Buhalterė skubina arklius. Prievolės mokėt kas mėnesį nėra. Jau ne pirmi metai kai mokama tik nuo apmokestinamų pajamų, t.y. pelno. Jei mokat savanoriškai kas mėnesį ir pasibaigus metams to pelno nėra (vadinasi nėra ir prievolės juos mokėt), tai reik turėt mintyse, kad tokie sumokėti mokesčiai yra neleidžiami atskaitymai.
 8. Jei atsakyt trumpai, tai PVM galėsit susigrąžint tik pateikęs to laikotarpio PVM deklaraciją. Traktoriaus PVM negalima bus susigrąžint tos dalies kiek praleisit laiko nebūdamas PVM mokėtoju. Pvz jei PVM traktoriaus 1000 € , užsiregistruojat kovo mėn, vadinasi nesusigrąžinsit 17 €, jei balandį 34 ir t.t. Antra, jei sugalvosit PVM registruotis pvz gegužės mėn, PVM negalėsit susigrąžint pateikęs I pusmečio PVM deklaraciją, nes galioja 3 mėn terminas naujai registruotiems mokėtojams
 9. Pirmas žingsnis kada registruotas PVM ir kada išrašyta sąskaita (datos)?
 10. Konkrečiai ką pirkot? Nes daiktas gali būt traktorius ir tada vienaip galima susigrąžint, jei tas daiktas pvz trąšos, tada galioja kitos taisyklės.
 11. Kaip galima nežinot kas bus šiemet, jei jau visi mokestiniai įstatymai patvirtinti. Tik reik skaityt ir domėtis. P.S. Šiaip tai reiktų skaityti Garix klausimą. Ten kalba ėjo būtent apie pelną. O šiaip tai labai paprastas patarimas iš praktikos. Nesunku juk tuos čekius ir sąskaitas susirinkt. Nes paprastai būna tokia situacija - perku be sąskaitų nes pigiau, man jų nereikia. Tik va sugalvoju metų gale nusipirkti traktorių. O pasirodo jei užsiregistruosiu PVM mokėtoju tai dar ir PVM susigrąžinsiu. A va čia opa ir išlipa GPM. Ir ką mes turim? Pardavimų sočiai, o va sąnaudų špyga taukuota. Tada pelnas didelis, mokesčiai taip pat. Kaip ten bebuvo, valdžia stengiasi kuo daugiau apmokestint. Jūsų darbas iki minimumo susimažint mokesčius. Ir tai įmanoma padaryt.
 12. Niekas nieko neapmokestins. Įstatymas sako vienareikšmiškai - GPM (ūkininkai moka būtent jį, o ne pelno mokestį) moka asmuo, kuris ataskaitinių metų paskutinę dieną buvo PVM mokėtojas. Bet pritarčiau Gunia, kad jei pelnas jau 20 tūkst., tai reiktų atkreipt dėmesį ar nėra prievolės registruotis PVM mokėtoju, t.y. žiūrėt ar pardavimo pajamos neviršija 45 tūkst. Iš kitos pusės, tai visiškai realu, nes reik nepamiršti, kad pelną skaičiuojam kartu su visomis išmokomis, kurios neįeina į pardavimo pajamas, vadinasi ir į tą 45 tūkst ribą.
 13. Na dabar jau daėjo, kad kalbama apie įmonę UAB Dvigubas įrašas, o ne apie buhalterinį dvigubą įrašą.
 14. Man čia cekava pasidarė kokių gi tam tikrų minusiukų turi dvejybinis įrašas?
 15. Tai jūs tikit, kad VMI apskaita veiks? Optimistas Tarp buhalterių vyksta labai įdomi diskusija o kas atsakys už tos super duper programos padarytas klaidas. Antra, buhalterio tikslas yra sumažinti kliento mokesčius, o koks VMI tikslas jūsų nuomone? Na ir trečia. Iki šiol 100 proc. neveikia nei viena valdžios sukurta sistema. Stringa tiek senasis EDS, tiek Mano VMI, jau nekalbu apie i.MAS, GPAIS ar sodros sistemas.
×
×
 • Create New...