Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Reikes gal pabandyti su pleistriukais turetu but viskas paprasciau ir ne reikia sakyti kad neberukysiu nes tada vidynis prades sneketi :)

esu ne karta anksciau metes rukyti, po pirmo karto nerukiau 1.5 metu, vel pradejau is durnumo. Paskiau kiek bandziau mesti, pradedavau, nes taip tiesiog pats noredavau, ir atrode kad pripratau kad neturiu valios mesti. Dabar padejo uzsispyrimas ar as turiu valios ar ne.

Tai Vaidai jei nori trumiausia laika kankintis, tai meti is kart, pirmos trys dienos sunkiausios paskiau jau lengviau, kitokiu budu tai tik saves apgaudinejimas. Ir taip praejus savaitei menesiui ir pagalvojus kad jau imsi ir uzsirukysi paklausi vel saves ar turi valios neuzsirukyti? Siaip as saves net neklausiu, nes zinau kad tuo momentu noriu, bet panoresiu ir praeis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikes gal pabandyti su pleistriukais turetu but viskas paprasciau ir ne reikia sakyti kad neberukysiu nes tada vidynis prades sneketi :)

esu ne karta anksciau metes rukyti, po pirmo karto nerukiau 1.5 metu, vel pradejau is durnumo. Paskiau kiek bandziau mesti, pradedavau, nes taip tiesiog pats noredavau, ir atrode kad pripratau kad neturiu valios mesti. Dabar padejo uzsispyrimas ar as turiu valios ar ne.

Tai Vaidai jei nori trumiausia laika kankintis, tai meti is kart, pirmos trys dienos sunkiausios paskiau jau lengviau, kitokiu budu tai tik saves apgaudinejimas. Ir taip praejus savaitei menesiui ir pagalvojus kad jau imsi ir uzsirukysi paklausi vel saves ar turi valios neuzsirukyti? Siaip as saves net neklausiu, nes zinau kad tuo momentu noriu, bet panoresiu ir praeis ;)

pirmos trys dienos tikrai ne sunkiausios... po 2ju savaiciu pradedi cigaretes sapnuot, kad rukai ir t.t. :D jau trys draugai mete rukyt perskaite ta "šamanu" knyga, bet as dar nenoriu jos skaityti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmos trys dienos tikrai ne sunkiausios... po 2ju savaiciu pradedi cigaretes sapnuot, kad rukai ir t.t. :D jau trys draugai mete rukyt perskaite ta "šamanu" knyga, bet as dar nenoriu jos skaityti :D

cia tos dienos kiekvienam individualiai, jei meti rukyti ir nesi tvirtai nusiteikes tai ir dvieju dienu nerukes neistversi. Sapnai kiekvienam taip pat skirtingai, as niekad neatsimenu ka sapnuoju. Knyga taip pat ne kiekvienam tinka, as pries pora metu viena vakara inete paskaiciau pora valandu, daugiau gryzti skaityti nebuvo jokio noro ir visiskai buvo dzin tos "nesamones" ka ten raso

As noreciau tik biski mesti rukyti :eusa-doh: as neisivaizduoju saves nerukancio zvejybos metu arba atsikeli ryte pasidarai kavos nueini i tvarta rukai cigarete geri kava ir sneki su givuliukais ka mes siandiena veiksi ka as jiems duosiu esti :lol: pasaka ne gyvenimas :icon-wink:

taip mastydamas nemesi nebiskio, nes rukai arba nerukai. Tau reikia ritualo, jei pradesi diena nuo cigaretes tai vienos buna mazai, geriau bandyk pypke, kartais cigarai, cigarelos, bet kad nepradeti buti "garveziu" turi uzsibrezti kad cigarete tau netinka ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va kai neberūkysi bent dešimt metų,ir suprasi kodėl nerūkai,tada žinosi,kad jinai'VALIA'pas tave yra. :eusa-clap:

tai jau butu gelezine tada :lol:

Na nežinau, aš su jumis nesutinku dėl tos geležinės. Kitas negeria metus, kitus o kai užsikabina tai savaitėm - Baisu!. Kitas išgeria 100gr. ir lekia per kaima - Kablys. Geriau išgėrei dėl kompanijos biški kad ir daugiau bet kad su saiku ir jokių pachmėlų manau taip geriausia. Dėl rūkymo tai jeigu meti tai mesk iš karto ir negalima saves apgaudinėti kad po biški, ar pleistras. Dabar bus per velykas 3 metai kai galiu pasakyti kad nerūkau bet ir per tą laiką esu sutraukes 2-3 cigaretes prie kompanijos bežaisdamas. O narkatai tai jau griežtai ne :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-naughty:.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

O as nuo rytojaus mesiu rukyt paskaiciavau ir man gaunasi kad i menesi prakuryjam :lol: ~400LTL, kol jaunas sveikata nesiskundziu bet vat kad babkiu tiek iseina eina nx, kazkaip net nepajutau ir neskaiciavau to pabrangimo dabar paskaiciuoju kiek prarukau ir kiek kainuoja dabar cyzos, tai net akys issoko ant kaktos :icon-eek: . Taigi laikykit nuo rytojaus spygas uz mane :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nuo rytojaus mesiu rukyt paskaiciavau ir man gaunasi kad i menesi prakuryjam :lol: ~400LTL, kol jaunas sveikata nesiskundziu bet vat kad babkiu tiek iseina eina nx, kazkaip net nepajutau ir neskaiciavau to pabrangimo dabar paskaiciuoju kiek prarukau ir kiek kainuoja dabar cyzos, tai net akys issoko ant kaktos :icon-eek: . Taigi laikykit nuo rytojaus spygas uz mane :eusa-violin:

Ko tai daugokai prarukai. 30 dienu vidutiniskai po pakely per diena 400:30=13,33lt/pak. Nu MAXIMOI brangiausias maciau po 9lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...