Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nu ka berniukai+dzukija :) as i jusu pusiau rukanciu buri isirasau: pradejau rukyti 9 kl. bet tik vakarais su chebra susitikus, poto politkej metus rukiau, kitus ne, pusmeti rukai, pora men. ne, va taip zaidziau, nescia budama nerukiau, po gimdymo rukiau, su pertraukom kol sukako 33 metai. Nutariau kad neberukysiu(bet ne taip paprasta bent man) tai darbo dienom ir nerukau, bet iseigines tai svente, su dideliu kaifu :happy-cheerleaderkid::obscene-smokingjoint:

SEKMES IR ISTVERMES NERUKANTIEMS :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traukiat toki s*** jei rukot tai ir rukykit normalias :lol:

Kad jau toks kietas rukalius (jei is vis mates kaip cigarete atrodo) tai paaiskink arba duok bent pora palyginimu kuom tas sudas skiriasi nuo normaliu.

kai rukai nesupranti, nesenai Megoje senukuose laukiau konsultantes, kuri tuo metu konsultavo pilieti kuris dvoke per per atstuma ir pagal smarve tai tikrai ne geriau nei SG parukes. Tenka pabendrauti su rukanciais ir normalaus tabako dumas man nesmirda, ir nuo ju taip nesmirda, tai pirmiausias pozymis pagal kuri gali pasakyti kas yra s***

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia priklauso nuo cigareciu stiprumo,kuo stipresnes,tuo smarve didesne,jei paruko superliht,tai ir kvapas silpnesnis. :eusa-naughty:

:eusa-naughty: nebutinai, pats rukiau tai zinau, kaip pvz nuo L&M sviesiai melyno daugiau smarves negu nuo Kent blue futura.

gerai,cia pasaka be galo,pabodo jau man su tavim gincytis :D ,turime laisve rinktis,tai svarbiausia :icon-exclaim::icon-wink::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia priklauso nuo cigareciu stiprumo,kuo stipresnes,tuo smarve didesne,jei paruko superliht,tai ir kvapas silpnesnis. :eusa-naughty:

:eusa-naughty: nebutinai, pats rukiau tai zinau, kaip pvz nuo L&M sviesiai melyno daugiau smarves negu nuo Kent blue futura.

gerai,cia pasaka be galo,pabodo jau man su tavim gincytis :D ,turime laisve rinktis,tai svarbiausia :icon-exclaim::icon-wink::lol::lol:

ne visi turi laisve rinktis, vieniems valios neuztenka, kitiems kisene neleidzia, o kitiems ir s*** skonis burnoj gerai :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laisve :icon-question: esat pririšti kaip šuniukai ir pria tabako ir pria kainų to tabako :D 12 -14metu budamas, parukydavau su draugais ir net patiko bet kažkaip šovė i galva mesti ta reikala ,nes pradėjau suprasi kad mane tai trauke ir nuotada esu laisvas ir nepriklausomas nuo tabako :eusa-dance:

gaila buvo žiurėti i draugus ,armijoi .

per sunkmeti jia net arbata rukė,nuorukas rankiojo ir samakrutkes darė.žodžiu "vergai " o jus sakot laisvė rinktis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau, kad rukimas tai nepriklausomybe, tai tiesiog valios nebuvimas, tol kol zmogus nera priverstas mesti rukyti tol jis ir ruko, tokie jau mes, gaila tik kad kai jau nebegalima rukyti buna pervelu numesti, nsanai palaidojau savo amzina atilisi mociute kuri atruke minimum 50 metu, nepatikesit kaip zmogus gyvent norejo, gaila tik kad velu buvo kazka keisti.

as asmeniskai atrukiau 7 metus ir jau 4 metai kaip nerukau, net dumas nekvepia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai,zmogus nuo ko mirsi,svogerio tevas neruke visa gyvenima,bet mire nuo plauciu vezio. :eusa-think:

Vienas grupiokas nei gere,nei ruke,16 metu su jawa uzsimuse kaune kleboniskio miske...

Kitas draugas gere,bet neruke,o girtas su jawa i runkeliu sejalka,prasilenkiant tamsiai gyvenvietej uzsimuse 24 metu.

P.S.na,pradekit filosofuoti...! :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valstybė tyčiojasi iš Jūsų,surinkdama milijoninius mokesčius už tabaką ir alkoholį.Jau dauk kas pripažysta{kitų šalių valdžios vyrai ir moterys},kad tabakas ir alkoholis,tai narkotinės medžiagos ir jas reikia draust vartot,bet iš kur imt pinigų į biudžetus?

Pats mečiau gert prieš 17metų,o rūkyt,prieš10metų.Nuo gėrimo kodas padėjo,o nuo tabako įtakos išgelbėjo Filosofija.Mečiau visiškai lengvai ir be"lomkių".

Taip kad,Moterys ypač ir Vyrai,nedarykit nieko blogo sau,kitam gyvai bei negyvai Gamtai.

Jei kam įdomu,pavartykit Algirdo Statkevičiaus knygas,viena iš jū būtų"Gamtos dėsniai kultūra ir mes"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...