Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

as rukau nuo 16 :icon-redface: ,tai jau 17 metu :o ,mest taip rimtai nebandziau,bet sumazines stipriai buvau keleta kartu.Daugiausia surukau kai ner kas veikt arba zvejyboj,traktoriui(antras kaminas atsidaro :lol: )ypac arent,nu dar nemazai sueina darant gramą gamtoj,ar garaze.Daug sumazina cigareciu,kai nerukai kambaryj,ypac ziema :lol: ,salta,tingi eit i lauka parukyt :icon-exclaim::lol::lol::lol:

isemiau,kad nezystumet :icon-exclaim::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sumasčiau tokia tema gal ka sudomins.Aš pats rūkiau apie 25 metus, o dabar jau 2 menesiai kaip nerūkau :eusa-drool: , sunkiausiai buvo prisiversti mest bet kai pasirodo nėra taip sunku kad lengviau būtų mest naudojau tabletes ;)

gera pradzia puse darbo, tik nepasiduok, pats jau 3 metai kaip metes vien tik is idejos, be tableciu ir tt, bet jei tik padarau gramuka tai ir uzsikuria kaminas :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pat meciau rukyt, jau menuo, be jokiu tableciu ar pleistru :eusa-dance:

Kiek bandziau anksciau mest tai mazinant ar kitaip tai tik saves apgaudinejimas, tai nusprendziau kad mesti geriausia is karto, pradedant svaria diena nuo ryto. Meciau pagrinde del to kad tapo per brangu, nes prastu cigareciu is principo nerukiau, o kontrabandiniu geresniu neveza :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš metant rūkyti, neįsivaizdavau kokia laimė yra nerūkyti. Visada paskendęs nikotine įsivaizduoji, kad daug prarasi metes (poilsio minutę, pertraukėlę,malonumą). Tik vieną tiesą dabar pripažystu: esu vis dar priklausomas nuo nikotino, nors nerūkau jau 7 metus, nebandau nė dūmo, kad vėl nepradėčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Per anksti daziaugiates nerukydami tik menesi ar du. Dziaugsmas suprantamas bet dar ankstyvas, po pusmecio bus matyti :icon-wink: . Kodel taip sakau, ogi pats tai esu patyres , net tris menesius esu iskentejes ir nesekmingai. Reziume: atrukiau kazkur apie 20 metu, siemet per tris karalius bus 7 metai kai nerukau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasidalinti patarimu kurį mano klasiokas man davė jis pats sėkmingai metė o buvo rūkęs gerokai ilgiau nei aš (gal tame ir problema, kad aš vėlai pradėjau jau 27 sulaukęs)

taigi partarimas toksai

ar gali pakentėt nerūkyt bent porą valandų?

Na ta tiek pakentėjęs gali ir dar truputi pakenti ;)

tiesa man tas nepadeda nes nelabai ir noriu mesti, čia kogero esmė pirmiausia reiki norėti mesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasidalinti patarimu kurį mano klasiokas man davė jis pats sėkmingai metė o buvo rūkęs gerokai ilgiau nei aš (gal tame ir problema, kad aš vėlai pradėjau jau 27 sulaukęs)

taigi partarimas toksai

ar gali pakentėt nerūkyt bent porą valandų?

Na ta tiek pakentėjęs gali ir dar truputi pakenti ;)

tiesa man tas nepadeda nes nelabai ir noriu mesti, čia kogero esmė pirmiausia reiki norėti mesti.

Tu rukydamas tik pirkėjų neatbaidyk :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...