Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Matau, kad daug skaičiūsių tą stebuklingą knygą, kiek suprantu Aruniui nepadėjo, mm jau mėnesį laimingai nerūko :) ar yra kam ji padėjo nepažystamam ar pažystamo pažystamam o pačiam?

Prisipažinsiu labai skeptiškai vertinu visokius gyvenimo mokytokus stiliaus caras ar karnegis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

knyga buvau bandes paskaityt pries kokius du metus pries metant, nepadejo ji man tada, nes rukyti patiko nors ir kenke sveikatai. Turbut ir dabar dar rukyciau jei ne kaina, man per brangu pasidare, o prastas rukyti principas neleido. Dabar esu nusistates visiskai pries cigaretes, teko pora kartu su cigarelom pazaist.

Sauliau manau ta knyga tau nepades jei vienodai tau rodys kad kenki sau, bet man padejo ta mintis, kad galiu irodyti sau kad turiu valia ir be jokiu kitu komerciniu nerukymo priemoniu galiu mesti rukyti :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau, kad daug skaičiūsių tą stebuklingą knygą, kiek suprantu Aruniui nepadėjo, mm jau mėnesį laimingai nerūko :) ar yra kam ji padėjo nepažystamam ar pažystamo pažystamam o pačiam?

Prisipažinsiu labai skeptiškai vertinu visokius gyvenimo mokytokus stiliaus caras ar karnegis

Sauliau, as knygos neskaiciau :eusa-naughty: turiu 2 draugus kurie mete perskaite knyga vienas ruke 2 pakelius i diena, kitas siaip ant pazaidimo, bet pakeli turejo... :icon-wink: na o kiti bent jau 6 mete siaip is idejos ir valios pastangu... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki busimi sveikuoliai :eusa-clap:

Zinau ka reiskia mesti rukyti,pats tai bandydavau,bet budavo sunku,bet ilgai neisbudavau ir vel uztragdavau gardu dumeli.bet nutiko taip kad dirbau su vienu dieduku ir susisporijom kad nerukysiu,ir taip jau7meteliai be dumelio :D pirma savaite buvo sunki bet kiseneje visada turejau cigareciu,ir jau antra savaite isdalinau tas cigaretes kitiems.gal pastebejot kai turi cigareciu tiek daznai rukyti nesinori,o kai ju nera tai neriesi is kailio is kur gaut parukyt :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai buvau pasiemes i anglija vakarais paskaitineti ketvirtadieni surukiau paskutine, penktadienis be cigaretes sestadieni diena be cigaretes vakare su bratkum atsventem sugrystuves ir nulauziau ta koda :lol::lol::lol:

dabar jei laikytis visu nurodymu belieka pirkti kita to paties autoriaus knyga: Vienintelis lengvas budas mesti rukyti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai buvau pasiemes i anglija vakarais paskaitineti ketvirtadieni surukiau paskutine, penktadienis be cigaretes sestadieni diena be cigaretes vakare su bratkum atsventem sugrystuves ir nulauziau ta koda :lol::lol::lol:

dabar jei laikytis visu nurodymu belieka pirkti kita to paties autoriaus knyga: Vienintelis lengvas budas mesti rukyti :lol:

lietuviu kalba tos knygos nera :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai buvau pasiemes i anglija vakarais paskaitineti ketvirtadieni surukiau paskutine, penktadienis be cigaretes sestadieni diena be cigaretes vakare su bratkum atsventem sugrystuves ir nulauziau ta koda :lol::lol::lol:

dabar jei laikytis visu nurodymu belieka pirkti kita to paties autoriaus knyga: Vienintelis lengvas budas mesti rukyti :lol:

lietuviu kalba tos knygos nera :P

po teisybei ta knyga turiu e- maile bet net nebandziau atsiverst nezinau ar ji liet. ar kita kalba nes dar nezinau ar noriu bandyt mest...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai buvau pasiemes i anglija vakarais paskaitineti ketvirtadieni surukiau paskutine, penktadienis be cigaretes sestadieni diena be cigaretes vakare su bratkum atsventem sugrystuves ir nulauziau ta koda :lol::lol::lol:

dabar jei laikytis visu nurodymu belieka pirkti kita to paties autoriaus knyga: Vienintelis lengvas budas mesti rukyti :lol:

lietuviu kalba tos knygos nera :P

jau yra visiem gi krize reikia kazkaip pasipiningauti :lol:

geguzes pradzioj reikes vel i anglija skristi be to ten yra papildomas stimulas mesti nes pakelis 6svarai :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...