Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 6 minutes , Valakinis pranešimas:

...........Yra kitų būdų, taikesnių būdų. ........

Yra , kaip nebus... ir vienas iš tokių , tai audiencija pas poną S.Skvernelį , kad įšsiaiškyt ar turit Jūs išvis tokį kaip ŽŪ ministrą :D , ar tik šiaip paskirta žmogysta dėl vaizdo , kad tik kėdėj kažkas sedėtų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai protinguoliai - vualia - pirmyn audiencijos..... Klausimas vienas - kada subines pajudinot ir ka kur nors padaret. Ir KODEL KAZKAS KAZKA del jusu ponai turi daryt, jei patys nieko nedarot? Nuolanki tauta nuleidus galvas - nes kazkas apie jus blogai pagalvos

 

prieš 36 minutes , wydas63 pranešimas:

Yra , kaip nebus... ir vienas iš tokių , tai audiencija pas poną S.Skvernelį , kad įšsiaiškyt ar turit Jūs išvis tokį kaip ŽŪ ministrą :D , ar tik šiaip paskirta žmogysta dėl vaizdo , kad tik kėdėj kažkas sedėtų .

Tamsta kaip suprantu zemes ukis neliecia?

prieš 49 minutes , Valakinis pranešimas:

Blokuoti kelius - nėra taikus būdas. Už tai baudos skiriamos, regis. Yra kitų būdų, taikesnių būdų. Nereikia kartoti to, ką daro koks jonas ar markas iš vakarų. Reikia ir vaizduotės turėti, ir supratimą, kad tik greitas maistas būna, o ir tas nesveikas.

Kurioj vietoj kas barikadas stato? Kas blokuoja? Prasau pasireiskite - kokie sprendimo budai?

Prieš 1 valandų, Juodas pranešimas:

Geriau  sugalvokit kaip sugrąžinti pagarba žemės ūkiui visuomenės akyse, gal tuomet nereiks protesto akcijų organizuoti. 

O pats nenori pagalvoti? Kas yra pagarba, jei patys pagarbos sau neturite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

O tai protinguoliai - vualia - pirmyn audiencijos..... Klausimas vienas - kada subines pajudinot ir ka kur nors padaret. Ir KODEL KAZKAS KAZKA del jusu ponai turi daryt, jei patys nieko nedarot? Nuolanki tauta nuleidus galvas - nes kazkas apie jus blogai pagalvos

Šiuo metu tam “kazkam”  kurie kaip ir turėtų “kažką” atstovauti, yra vienintelis rūpestis. Kaip paimti “finansavimą” į savo rankas...

Ar manai kitaip? Vieni gauna finansavimą iš biudžeto, tam kad atstovautu “kažką”, normalu? Kiti tuo nepatenkinti irgi nori finansavimo . Ir galiausia einama prie modelio visiems privalomai nuo 1 ha deklaruoto 1 eur  “atstovaujantiems” į kišene. Kaip tu manai idėja gera? Ar euras nuo ha yra nieko nedarymas? Ir ar gaunant finansavimą nereiketu ir atstovauti? 
Man tikrai keista kai priešinimosi idėjos yra kuriamos kažkur maždaug sklypuose, į pagrindiniuose kabinetuose kur turėtų būti svarstoma ką daryti, tokios idėjos yra griežtai slopinamos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

O tai protinguoliai - vualia - pirmyn audiencijos..... Klausimas vienas - kada subines pajudinot ir ka kur nors padaret. Ir KODEL KAZKAS KAZKA del jusu ponai turi daryt, jei patys nieko nedarot? Nuolanki tauta nuleidus galvas - nes kazkas apie jus blogai pagalvos

 

Tamsta kaip suprantu zemes ukis neliecia?

Aš tai bijau savo lietuviškos valdžios , bijau pats stipriau sujudėt , soriux , ...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Šiokių tokių sąsajų yra , nors pats aktyviai ir neukininkauju .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , wydas63 pranešimas:

Aš tai bijau savo lietuviškos valdžios , bijau pats stipriau sujudėt , soriux , ...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Šiokių tokių sąsajų yra , nors pats aktyviai ir neukininkauju .

Savo seselio svarbiausiai nebijoti.... Soriuxs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , kestoxs pranešimas:

Šiuo metu tam “kazkam”  kurie kaip ir turėtų “kažką” atstovauti, yra vienintelis rūpestis. Kaip paimti “finansavimą” į savo rankas...

Ar manai kitaip? Vieni gauna finansavimą iš biudžeto, tam kad atstovautu “kažką”, normalu? Kiti tuo nepatenkinti irgi nori finansavimo . Ir galiausia einama prie modelio visiems privalomai nuo 1 ha deklaruoto 1 eur  “atstovaujantiems” į kišene. Kaip tu manai idėja gera? Ar euras nuo ha yra nieko nedarymas? Ir ar gaunant finansavimą nereiketu ir atstovauti? 
Man tikrai keista kai priešinimosi idėjos yra kuriamos kažkur maždaug sklypuose, į pagrindiniuose kabinetuose kur turėtų būti svarstoma ką daryti, tokios idėjos yra griežtai slopinamos...

Tas finansavimas jei bus prievartinis per istatyma, tas bus kaip dabar. Kai pradesim moketi, o sumokeje pradesim reikalauti atstovu atsakomybes tada kazkas pasikeis. Cia gilesne diskusija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dzipas pranešimas:

Tas finansavimas jei bus prievartinis per istatyma, tas bus kaip dabar. Kai pradesim moketi, o sumokeje pradesim reikalauti atstovu atsakomybes tada kazkas pasikeis. Cia gilesne diskusija :)

Na pvz aš asmeniskai tokį mokestį jau moku ilgokai. Nzn kaip kiti ūkininkai kurie priklauso kitoms organizacijoms ką jie moka ir kiek, bet jei priklausai ir moki, tai jau nereiskia kad nieko nedarai.:: Kitas dalykas valstybe finansuoja savivalda, ir finanasuoja daug metu, kazkas ima pinigus, o ką daro, kartais man sunku suvokti ką jie ten daro ir kam tai yra naudinga... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , kestoxs pranešimas:

Na pvz aš asmeniskai tokį mokestį jau moku ilgokai. Nzn kaip kiti ūkininkai kurie priklauso kitoms organizacijoms ką jie moka ir kiek, bet jei priklausai ir moki, tai jau nereiskia kad nieko nedarai.:: Kitas dalykas valstybe finansuoja savivalda, ir finanasuoja daug metu, kazkas ima pinigus, o ką daro, kartais man sunku suvokti ką jie ten daro ir kam tai yra naudinga... 

Mokejimas ir nesidomejimas savo pinigu isleidimu jau yra apsileidimas. Grasius numesti ir galvoti kad tai isspres problemas - beviltiska. As irgi moku, aktyviai dalyvauju, teikiu siulymus - bet lieki balta varna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, dzipas pranešimas:

nesutrukdysi.... padidejo ir ne pernai.... o bedos kad supranti - cia kaip tarp dvieju sienu - spaudzia, kol spaudzia nesmarkiai - viskas kaip ir dar konforto zonoj, kai sienos labai arti - kai kas pradeda iszvelgti kad atgal tai jos negrys, o vietos nedaug belieka :) ir niekas cia maišto nekelia - solidariai isreiskiama nuomone, apie tai kas vyksta. Per trisdesimt metu - viena karta kelius blokavo, kita karta piena prie seimo dalinom - nu mazu atejo laikas papramogauti. 

Veluojam,jau labai veluojam.... Valdžia metalo laužo prisipirko  

 

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

Mokejimas ir nesidomejimas savo pinigu isleidimu jau yra apsileidimas. Grasius numesti ir galvoti kad tai isspres problemas - beviltiska. As irgi moku, aktyviai dalyvauju, teikiu siulymus - bet lieki balta varna.

Tai ne medžiotojas esi? Į pirtis su valdžia neini?  Taip,  tai ne  tas" levelis" kad girdėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

Mokejimas ir nesidomejimas savo pinigu isleidimu jau yra apsileidimas. Grasius numesti ir galvoti kad tai isspres problemas - beviltiska. As irgi moku, aktyviai dalyvauju, teikiu siulymus - bet lieki balta varna.

Nesakai iš kad nesidomiu domiuosi, todėl ir kalbu, nes matau kad ne į mano puse... o replika buvo ne ta kiek kur ir kas pravalgo, o “kodėl kazkas kažką”... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , PArty pranešimas:

Veluojam,jau labai veluojam.... Valdžia metalo laužo prisipirko  

 

Tai ne medžiotojas esi? Į pirtis su valdžia neini?  Taip,  tai ne  tas" levelis" kad girdėtų.

Geriau veliau nei niekada.

Medzioju, bet as tas is tu tikruju medziotoju, o ne girtas saulys is bokstelio prie kurio isverstas kamazas kukuruzo :) Pirti namie turiu, buna ir uzsuka kai kas i svecius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Vilionis jau turėjo progą, ir ne vieną, ginti interesus, bet kaip istorija rodo, tai tik bezdalai į vandenį. Ne dėl jo ši "akcija" reikalinga ir ne dėl jo pabezdėjimo apie kainas. Esmė, kad keistųsi požiūris į žemės ūkyje dirbantįjį. Mes ne tik dirbame žemę, auginame produkciją, bet tam tikslui pasiekti naudojame daug papildomų produktų ir paslaugų: trąšos, pesticidai, kuras, tepalai, premiksai, kombinuoti pašarai, gyvulių priežiūros paslaugos, technika, servisas, uisto krova, transportas, geležinkeliai ir t.t. Kitaip tariant, mes esame kitų sukurto produkto galutiniai vartotojai ir palaikome kito verslo gyvybines funkcijas. O blogiausia yra tai, kad tose susijusiose įmonėse dirbantys mus laiko veltėdžiais, tinginiais, verksniais, smirdžiais ir visais kitais bėsais. 
Tad mano kaip paprasto ūkininkėlio pasiūlymas visiems prisidėti prie būsimų akcijų kultūringai, šviečiant visus susijusius su žemės ūkiu, kad jei mums blogai, tai ir jiems bus blogai. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, dzipas pranešimas:

Del tokiu dedziu gali akcija ir nesigauti, man asmeniskai tai visai nekyla noras po ju veliava vaziuot... Kada pasneka, kad 100karviu ar mazesni tai ne ukis, o jau 700karviu ir du tukst. ha, tai didele pridetine verte kuriantys ukiai blyn...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Ką ir reikėjo įrodyt. Lyg jau jūs apie tuos kaimynus galvojat. Nebent sukat galvą, kaip kokį gabalą žemės atplėšt.

 

Kaimynai ūkininkai šiais laikais...na kaip toj dainoj 

я оглянулся посмотpеть, не оглянулся ли он,
Чтоб посмотpеть, не оглянулся ли я.:D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Sarunce1 pranešimas:

Del tokiu dedziu gali akcija ir nesigauti, man asmeniskai tai visai nekyla noras po ju veliava vaziuot... Kada pasneka, kad 100karviu ar mazesni tai ne ukis, o jau 700karviu ir du tukst. ha, tai didele pridetine verte kuriantys ukiai blyn...

O yra kitu veliavu? Man irgi nelabai, bet vaziuoti reikia nes kitu atveju gali tekti ant kelieniu sliauzioti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

O yra kitu veliavu? Man irgi nelabai, bet vaziuoti reikia nes kitu atveju gali tekti ant kelieniu sliauzioti :)

atsakysiu taip,tikrai nevažiuosiu atstovaut stambių dėdžių ir jų ūkių,man visiškai vienodai ar aš krisiu po metų,ar po penkių,niekas smulkiam ūkiui neatstovauja,tik stambieji prisidengia smulkiukais :icon-redface: o poto trina rankomis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie nukreips smulkiukus pasiekti savo tikslu. Jei nori ,kad pasikeistu pirmiausia reikia ismetyti ukininku atstovus,o issirinkti ar pasisamdyti jauna,ambicinga teises mokslus baigusi jaunuoli kuris dometusi istatymais,jau pradzioje,kada juos dar galima pakoreguoti,glaudziai bendradarbiaujant su zurnalistais. O dabartiniai atstovai sedi partiniai,,subixxlaiziai,, paprate visiems listi i uzpakali tai ka jie gali papriekaistauti>??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...