Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

NATO,Europos Sajunga - tai viena , o pirkiniai kas kita . Kokią prąsmę  randam "pirkiniuose" , jei neturėdami pastoviam parengties režime dirbančio priešraketinio komplekso , po pirmų agresijos minučių , tokias optimistines viltis teikūsių "pirkinių" vietoj beliks  rūkstantis metalo laužas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , wydas63 pranešimas:

NATO,Europos Sajunga - tai viena , o pirkiniai kas kita . Kokią prąsmę  randam "pirkiniuose" , jei neturėdami pastoviam parengties režime dirbančio priešraketinio komplekso , po pirmų agresijos minučių , tokias optimistines viltis teikūsių "pirkinių" vietoj beliks  rūkstantis metalo laužas ?

Tai uztat ir raso duotu jankiai "ora" ir siaip maziau sputnikus visokius reik ziuret...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Tai uztat ir raso duotu jankiai "ora" ir siaip maziau sputnikus visokius reik ziuret...

Nu kad jankiai "duos ora" , beveik esu garantuotas ... ba jau yra davę  ,  patirties kaip ir turintys  :D  . Tai nežiūrėk tų sputnikų , kas verčia ? turim daug gerų LT tv laidų  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , wydas63 pranešimas:

NATO,Europos Sajunga - tai viena , o pirkiniai kas kita . Kokią prąsmę  randam "pirkiniuose" , jei neturėdami pastoviam parengties režime dirbančio priešraketinio komplekso , po pirmų agresijos minučių , tokias optimistines viltis teikūsių "pirkinių" vietoj beliks  rūkstantis metalo laužas ?

Istorija ka sako? karas niekada neprasideda staiga. Mes mokemes,kad Antrasis Pasaulinis karas prasidejo 1941 m ir staiga,bet jei ziureti istorija jis prasidejo 1933 m kada Hitleris atejo i valdzia ir isnaikino visas partijas(konkurentus) gamyklas pritaike karines technikos gamybai ir sukarino jaunima(darbo stovyklos,poilsio stovyklos).Ir atvirai grasino po to 1936-38 m Austrija prisijunge,1938-39 m Cekija paeme. Ir tada Anglija,Prancuzija,Olandijia,Belgija pareiske,kad jei pulsi Lenkija mes skelbsim kara. Hitleris puole,o tie paskelbe kara. Tada Hitleris griebe ir juos. Mes lietuviai niekada vieni neapsiginsim,bet nuo provokaciju ivairiu reikalingi ir Boxeriai ir ,juodieji vanagai. O nuo provokaciju karai ir prasideda,tik nuo ,,nekaltu,,virtines sutapimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , arciu555 pranešimas:

........... Mes lietuviai niekada vieni neapsiginsim,bet nuo provokaciju ivairiu reikalingi ir Boxeriai ir ,juodieji vanagai. O nuo provokaciju karai ir prasideda,tik nuo ,,nekaltu,,virtines sutapimu.

Š.Korėja apsigynė , nes turėjo kuom įkast potencialiam agresoriui . Boxeriai and vanagai tokios funkcijos neturi , praleidus pirmą priešo smūgį jie nebetenka įšvis jokios reikšmės ir prasmės . Pažiūrėk , kad ir Saldžiūno piešinėlius , ruskio raketos dengia LT keliais sluoksniais su persidengimais , apie kokį "oro davimą" įšvis eina kalba ?   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia nei vienos raketos. Gera statinuka dabar pastatė Baltarusijoj, net negalėjo statyt toje vietoje, bet esmė buvo, kad kuo arčiau Vilniaus. Menkutė avarija ir Vilnius evakuojamas. Sostinėj visi išsilaksto ir nebėra nei ką, nei kam ginti... Likusieji rusakalbiai "pasiprašo" pagalbos ir tolimesnis scenarijus žinomas, jau yra pavyzdžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , stumbras pranešimas:

.........Menkutė avarija ir Vilnius evakuojamas. Sostinėj visi išsilaksto ir nebėra nei ką, nei kam ginti... Likusieji rusakalbiai "pasiprašo" pagalbos ir tolimesnis scenarijus žinomas, jau yra pavyzdžių.

 ... arba galima ir nieko neįvykus , pajuokaut - paleist gandą jog įvyko didžiūūūūūlė katostrofa !!!!! ... , pokol sumaištyje įšsiaiškins kas ir kaip , pusę LT galėsi su Lada Kalina užimt :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Anot komentatorių, truputis " snarglių valymosi į rankovę". Bando miEsčionis šviesti.

https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/ukininkas-trumpas-keleto-gyvuliu-ukio-savoku-ir-stereotipu-paaiskinimas.d?id=82546481

Komentarų neskaičiau, neviską aprėpiantis straipsnis, bet teisingas. Vis kažkas..., o tuo tarpu gaunu piktą žinutę iš Kėdainių LUS. Į užklausimą dėl protestų atsakė tik 32 ūkininkai! Iš jų vienas "Prieš"! (mūsų carui parodė špygą!) Nežinau ar tai asmeninė Ž. Augustinavičiaus iniciatyva, ar derinta su "centru", bet mano kuklia nuomone tokių straipsnių poveikis geresnis nei kelių blokavimas traktoriais. Ten kažkur vakaruose gal visuomenė pyksta dėl protestuojančių sukeltų nepatogumų, bet supranta, pas mus gi suprastu kaip agresija ir atsakytų tuo pačiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , jevgenijus pranešimas:

Komentarų neskaičiau, neviską aprėpiantis straipsnis, bet teisingas. Vis kažkas..., o tuo tarpu gaunu piktą žinutę iš Kėdainių LUS. Į užklausimą dėl protestų atsakė tik 32 ūkininkai! Iš jų vienas "Prieš"! (mūsų carui parodė špygą!) Nežinau ar tai asmeninė Ž. Augustinavičiaus iniciatyva, ar derinta su "centru", bet mano kuklia nuomone tokių straipsnių poveikis geresnis nei kelių blokavimas traktoriais. Ten kažkur vakaruose gal visuomenė pyksta dėl protestuojančių sukeltų nepatogumų, bet supranta, pas mus gi suprastu kaip agresija ir atsakytų tuo pačiu. 

Ber pvz prisidėti prie mokytoju, Ugnegesiu berods, ir parodyti nuomone apie “gerovės valstybes” vizija butų kogero gerai, juo labiau kad kiek pamenu buvo baltoji knyga, kur kaip ir numatyta žemės ūkio strategija ir kryptis buvo, bet ar jos kazkas laikosi? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia neblokavimas esme (nors mastomas tik ramus pasivazinejimas pagrindinemis transporto "arterijomis" iskyrus automagistrales).... esme ar mes vieningi ar ne, jei laimes pilnos kelnes kad kaimynui blogiau - tai ir sedekit ir vapsekit apie negeroves valstybes kisamus pagalius. Kitas klausimas - kurioj vietoj kiekvienas is musu atskirai kazka padarome, kad tokiu akmenu i musu darza nemetytu? Visi sedi krumuose ir tankiai nemirksi, o jei paragini kazka kartu nuveikti - tukstanciai priezasciu kodel ne.

Pripratom kad kazkas uz mus kazka darytu - tai ismoku nera normaliu, tai mokesciai padidejo, tai kainu nera - tipo labai blogai nes kazkas neatliko namu darbu.... bet tuos namu darbus PATYS turime atlikineti, o ne laukti kol is dangaus sventoji dvasia nusileis. Viskas blogai, o dar blogiau apie tai viesai kalbeti. Anoniminiai forumu ir delfiu pasisakymai tai tokios mazdaug "VIENA BOBA SAKE" zinios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Komentarų neskaičiau, neviską aprėpiantis straipsnis, bet teisingas. Vis kažkas..., o tuo tarpu gaunu piktą žinutę iš Kėdainių LUS. Į užklausimą dėl protestų atsakė tik 32 ūkininkai! Iš jų vienas "Prieš"! (mūsų carui parodė špygą!) Nežinau ar tai asmeninė Ž. Augustinavičiaus iniciatyva, ar derinta su "centru", bet mano kuklia nuomone tokių straipsnių poveikis geresnis nei kelių blokavimas traktoriais. Ten kažkur vakaruose gal visuomenė pyksta dėl protestuojančių sukeltų nepatogumų, bet supranta, pas mus gi suprastu kaip agresija ir atsakytų tuo pačiu. 

Turiu palaikinęs fb grupę "traliukai" ir ten vairuotojai dalinasi informacija kas kur, tai dabar dalinasi info, kad tas ir tas kelias uždarytas dėl ūkininkų streikų ir t.t. Ir ne vienam komentare sunkvežimių vairuotojai išreikšia palaikymą, supratimą, bet tuo pačiu ir nuostabą, kodėl tai nevyksta lietuvoje.... nei vienam pokalbį nemačiau, kad supi***kaimiečiai užtvėrė kelius. 

Jei per žiniasklaidą praneštų kas vyksta europoje su streikais, paraleliai išvažiuotume ir mes į kelius, visuomenė turėtų būt labiau supratingesnė, nes tada jau matyti, kad ne tik lietuvos ūkininkui blogai.

Aš tai už, kad kažkiek "supurtyti" dabartinę situaciją, nes dabar daro ką nori, visiem gerai suprask.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Turiu palaikinęs fb grupę "traliukai" ir ten vairuotojai dalinasi informacija kas kur, tai dabar dalinasi info, kad tas ir tas kelias uždarytas dėl ūkininkų streikų ir t.t. Ir ne vienam komentare sunkvežimių vairuotojai išreikšia palaikymą, supratimą, bet tuo pačiu ir nuostabą, kodėl tai nevyksta lietuvoje.... nei vienam pokalbį nemačiau, kad supi***kaimiečiai užtvėrė kelius. 

Paskaityk kokie atsiliepimai apie ūkininkus tuo laiku, kai derlių į elevatorius veža traktoriais. Su**** kaimiečia turbūt švelniausias epitetas. 

O dėl vieningumo... nu kaip čia pasakius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , arciu555 pranešimas:

Geriausias laikas pries rinkimus: iseis politikai ,,pasisakyti,,o cia cvakt su kamera ir irasei,,pazadus,,. po rinkimu rodai irasa prisizadejai-tesek. O apie visokius nusvietimus,tai,kad nera ziniasklaidos,tik Valatka,Tapinas ir Jakilaitis. O jie i kuria puse nores i ta isvers.

Nieko nebereikia filmuot, jau tiek yra prifilmuota ir prisakyta prizadeta, kad  ir ju "anukam" darbo pakaks.   toliau  savo nuomones nebereiskiu, viskas  labai necenzuriska. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Paskaityk kokie atsiliepimai apie ūkininkus tuo laiku, kai derlių į elevatorius veža traktoriais. Su**** kaimiečia turbūt švelniausias epitetas. 

O dėl vieningumo... nu kaip čia pasakius...

Nu o jeigu mus miesto zmones pradetu pavyzdziui girti - ...."kaip jie sunkiai dirba, kokie maladiec, kaip jie musu bvp kelia, kaip gerai kad turim kokybisko maisto ir t.t.".... O valdzia i tai atsizvelgtu, mum nuo to butu geriau? mokesciai nedidetu? Man yra pofik ka mano delfistai ir kiti interneto kaubojai. Mano klientai mano produkcija patenkinti o kiti man dalampacki ka jie mano, keliu neariu, meslo po langais nebarstau.... O kad isvaziuosiu pasivazineti su savo traktoriuku - nu i kas? Su kuo turiu su tuo vaziuoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsivaizduoju delfi antraštę "Pasidairykime į piketuotojų ir kelių blokuotojų traktorius"'. Citata iš straipsnio: "štai šitas fend xxx kainuoja 1xx xxx eurų", max komplektacija, visi pribumbasai :D O šiaip siūlau prisiminti 2003:

 

blokada.thumb.JPG.fd3795ac7e85d8ef8bb28d73afaac86c.JPG

su tokia technika nuvažiavus dar kažkokį palaikymą rastum, bet su šiuolaikine be šansų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Nu o jeigu mus miesto zmones pradetu pavyzdziui girti - ...."kaip jie sunkiai dirba, kokie maladiec, kaip jie musu bvp kelia, kaip gerai kad turim kokybisko maisto ir t.t.".... O valdzia i tai atsizvelgtu, mum nuo to butu geriau? mokesciai nedidetu? Man yra pofik ka mano delfistai ir kiti interneto kaubojai. Mano klientai mano produkcija patenkinti o kiti man dalampacki ka jie mano, keliu neariu, meslo po langais nebarstau.... O kad isvaziuosiu pasivazineti su savo traktoriuku - nu i kas? Su kuo turiu su tuo vaziuoju :)

Aisku traktoriukas "pagedes"  max 10 km/h vaziuoja:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Nu o jeigu mus miesto zmones pradetu pavyzdziui girti - ...."kaip jie sunkiai dirba, kokie maladiec, kaip jie musu bvp kelia, kaip gerai kad turim kokybisko maisto ir t.t.".... O valdzia i tai atsizvelgtu, mum nuo to butu geriau? mokesciai nedidetu? Man yra pofik ka mano delfistai ir kiti interneto kaubojai. Mano klientai mano produkcija patenkinti o kiti man dalampacki ka jie mano, keliu neariu, meslo po langais nebarstau.... O kad isvaziuosiu pasivazineti su savo traktoriuku - nu i kas? Su kuo turiu su tuo vaziuoju :)

Tiems kitiems dalampački ant tavęs, nepagalvojai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

prieš 53 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Aisku traktoriukas "pagedes"  max 10 km/h vaziuoja:)

Nu ne :) traktoriukai tvarkingi, su tech apziura, tik pavyzdziui ivaziavus i kokia ziedine sankryza kokiems penkiem ar desimciai traktoriu galima nerasti isvaziavimo ir vis sukti ratu, sukti - pagrindinis gi ziedu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...