Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 59 minutes , kestoxs pranešimas:

Gal visdelto į šita pozicija žiuri gan atsakingai, ir jai kaip ir nėra tinkama belekokios moteriškės kandidatūra. 
 

P.s O kuriai ministerijai vadovaus moteriškė su profkės diplomu? 

Minsko milicijos mokyklos filialo diplomas labai populiarus tarp kandidatų.

Kiek matau, tai koncervatorių gerbėjai euforijoj nuo ministrų sąstato. Tikiuosi, kad kreivys ir gentvilas siūlomi tik tam, kad prezidentas išeikvotų atmetimo kvotą, ir visi kiti jau praeitų be kliūčių. Pažiūrėsim, bet optimizmu tikrai nedegu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokio skirtumo kas bus ministras, nes valdžios požiūris į žemės ūkį aiškiai buvo šiandien pademonstruotas. Klausimas kur investuot 3 mln. - į 50 metų naudą žadančius projektus ar atiduot kiniečiams, pinigus už elektrą batkai ir įtikt ofisų planktonui. Tiesiog puiku. Valstybės strategija aiški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Jokio skirtumo kas bus ministras, nes valdžios požiūris į žemės ūkį aiškiai buvo šiandien pademonstruotas. Klausimas kur investuot 3 mln. - į 50 metų naudą žadančius projektus ar atiduot kiniečiams, pinigus už elektrą batkai ir įtikt ofisų planktonui. Tiesiog puiku. Valstybės strategija aiški.

Tai, kad čia  laikinosios viriausybės darbas.

Bet ar išmaniosioms melioracijos yra isdiskutuotas reikalas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , kestoxs pranešimas:

Tai, kad čia  laikinosios viriausybės darbas.

Bet ar išmaniosioms melioracijos yra isdiskutuotas reikalas? 

Tie kas tai sugalvojo ir prastūmė, tikrai ne laikini, jie bus ir prie naujo ministro.

Turi kažkokių abejonių dėl melioracijos reikalingumo? Ir nesvarbu kaip ją pavadinsi. Jei taip galvoja ūkininkas, tai tada jau tikrai mums tik paspirtukais važinėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Tie kas tai sugalvojo ir prastūmė, tikrai ne laikini, jie bus ir prie naujo ministro.

Turi kažkokių abejonių dėl melioracijos reikalingumo? Ir nesvarbu kaip ją pavadinsi. Jei taip galvoja ūkininkas, tai tada jau tikrai mums tik paspirtukais važinėt.

Gi žinai ūkininkai niekada tarpusavi nesutarė, lygiai taip pat apie išmaniąja, vieniems tai gali būti nauda, kitiems problema.Gal tiesiog tiem kam reikėjo, jau pasitvarkė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , urbonas10 pranešimas:

Na bendrai paėmus galiu pasakyt tiek. Kai tau 14-16 metų manai kad automobilį moki vairuot puikiai ir teisės tėra formalumas. Kai suaugi ir išsilaikai teises tada požiūris į 14-16 vairuotojus būna kiek kitoks. Taip manau ir apie siūlomą ministrų kabinetą.

Tai čia vertinimas iš žmogiškosios pusės. O taip tai valdžioje super liberalai, kur prioritetas bus visokiom LGBT bendruomenėm , gėjam ir kitataučiam. Kas liečia žemės ūkį, tai turėtų būt liūdna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Boooooring... Jau buvau užrašęs, kad pažiūrėkit 2016 metų info erdvę, frazės, priekaištai ir t. t. vienas prie vieno kaip ir šiom dienom... bet tada supratau, kad ir forume tie patys išsireiškimai kaip 2016 tik nickai kiti.... Todėl, boring. Reikia laukti pirmojo alia gretos kailinukai skandaliuko, gal bus įdomiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , manttys pranešimas:

Šiaip tai nespėsim ne suregėt, kai jau kitą valdžią keiksim. Laikas greit eina

O dėl ko keikti? Kad mano akimis nei vieno blogo sprendimo, nebent dėl Skaistės. Tik tai, kad patys save fali pasiskandinti paskyrę ministrais seimo narius. 

Kad karabasa seime nesėdės senai aišku, kai į vienmandatę nėjo ir pralaimėjimo atveju suvaidinęs auką galės pabėgti ruoštis 2024 metams. Vieną kartą jau prie Prunckienės buvo pabėgęs, kai į seimo pirmininkus neišrinko. Gaila tik socdemų, jiems į tą mėšlą įsoterpti nėra šansų, taip jie tyliai ir numirs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , jevgenijus pranešimas:

Boooooring... Jau buvau užrašęs, kad pažiūrėkit 2016 metų info erdvę, frazės, priekaištai ir t. t. vienas prie vieno kaip ir šiom dienom... bet tada supratau, kad ir forume tie patys išsireiškimai kaip 2016 tik nickai kiti.... Todėl, boring. Reikia laukti pirmojo alia gretos kailinukai skandaliuko, gal bus įdomiau. 

Žvilgtelėjau ir aš, yra ir tų pačių nicų, už konservatorius tas pats kolega vis naujas maikes drąsko :text-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , dumoju pranešimas:

O dėl ko keikti? Kad mano akimis nei vieno blogo sprendimo, nebent dėl Skaistės. Tik tai, kad patys save fali pasiskandinti paskyrę ministrais seimo narius. 

Kad karabasa seime nesėdės senai aišku, kai į vienmandatę nėjo ir pralaimėjimo atveju suvaidinęs auką galės pabėgti ruoštis 2024 metams. Vieną kartą jau prie Prunckienės buvo pabėgęs, kai į seimo pirmininkus neišrinko. Gaila tik socdemų, jiems į tą mėšlą įsoterpti nėra šansų, taip jie tyliai ir numirs. 

aš niekada nekeikiau, kaip ir kryžių nestačiau. Manau, kad kad ir koks bus seimas ar ministras, man jis gyvenimą įtakos minimaliai

 

Šiaip tenka pripažint, karabasas ne eilinis talentas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , manttys pranešimas:

aš niekada nekeikiau, kaip ir kryžių nestačiau. Manau, kad kad ir koks bus seimas ar ministras, man jis gyvenimą įtakos minimaliai

 

Šiaip tenka pripažint, karabasas ne eilinis talentas :)

Neeilinis, bet žiūrint iš LVŽS pusės jis viską daro gerai. Telkia savo rinkėjus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , sole pranešimas:

Žvilgtelėjau ir aš, yra ir tų pačių nicų, už konservatorius tas pats kolega vis naujas maikes drąsko :text-lol:

Nu ką darysi, visokie mes. Margi ir vienspalviai, tvirtai įsitikinę ir besiblaškatys, dar dalis yra naivių (žiūrėti žemiau, t. y. aukščiau ... žodžiu, gyvenimas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...