Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 50 minutes , dzipas pranešimas:

Bet pas save uki kiekvienas tokias aiksteles tures tureti ir vazinetis namo uzsipilti chemija.

Per pazymejimo pratesimo kursus snekejo ,kad aiksteles turi but bendros ,tai yra kazkas panasaus ,kaip kadastrines vietoves ant keliu kaimu viena .Ten turi but ir pildoma ir plaunama ,vel kas  irengs vandeni? .Nes mano atveju turiu gryzt i kaima ,kur ne vienas gyventojas ,nemanau ,kad kas leistu ja irenginet prie langu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Nemaišykit sąvokų. Kalba eina apie plovimo aikštelę, o ne užpildymo. Bet visos chemijos naudojimo instrukcijose parašyta, kad plovimo atliekas išpurkšti ant apdorotų plotų. Ką mes ir darom.

Ne konkrečiai purkštuvų gal, o apskritai visos technikos ir padargų plovimo aikštelės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , ramas 1 pranešimas:

Per pazymejimo pratesimo kursus snekejo ,kad aiksteles turi but bendros ,tai yra kazkas panasaus ,kaip kadastrines vietoves ant keliu kaimu viena .Ten turi but ir pildoma ir plaunama ,vel kas  irengs vandeni? .Nes mano atveju turiu gryzt i kaima ,kur ne vienas gyventojas ,nemanau ,kad kas leistu ja irenginet prie langu.

Gali buti bendros, bet kiekvienas ukis turi tureti kur plauti. Galima ir su kaimynais kooperuotis arba tureti sutarti su kaimynu kuris turi "oficialia" meslide.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , dzipas pranešimas:

Gali buti bendros, bet kiekvienas ukis turi tureti kur plauti. Galima ir su kaimynais kooperuotis arba tureti sutarti su kaimynu kuris turi "oficialia" meslide.

traktorius gali plauti ir savitarnos plovyklose,padargus ir kombainą prapučiu su suslėgtu oru kur problema ;) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Nemaišykit sąvokų. Kalba eina apie plovimo aikštelę, o ne užpildymo. Bet visos chemijos naudojimo instrukcijose parašyta, kad plovimo atliekas išpurkšti ant apdorotų plotų. Ką mes ir darom.

Taip gali buti apie plovimo, bet taisykles aiskiai numato kur gali buti plaunama. Sito manes dar netikrino, bet kaimynas jau iesko kas "isnuomotu" meslides kampa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, ceck pranešimas:

šiaudų ir molio neturi?

Nu man juokas neima - zinant kokios gali buti baudos. Turbut kolega nebuvo pas pati nei nma nei aaa patikroj ir turbut dar nebuvo pritaike sankcijos ismokoms, jei metotes replikomes apie moli ir siaudus. Tokia biologine saugykla irgi tures buti atitinkamai irengta. 

Ir apskritai girdejau kas ruosiamasi daryti ir man visiskai pofik kas kur ka irodines, bet kad spaudimas bus tai faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , dzipas pranešimas:

Nu man juokas neima - zinant kokios gali buti baudos. Turbut kolega nebuvo pas pati nei nma nei aaa patikroj ir turbut dar nebuvo pritaike sankcijos ismokoms, jei metotes replikomes apie moli ir siaudus. Tokia biologine saugykla irgi tures buti atitinkamai irengta. 

Ir apskritai girdejau kas ruosiamasi daryti ir man visiskai pofik kas kur ka irodines, bet kad spaudimas bus tai faktas.

Galimi keli variantai. Brangiausia įsirengti aikštelę su betonuotomis grindimis, nuotekų kaupykla. Šias nuotekas protarpiais reikia specialiomis priemonėmis nukenksminti, paskui galima išpilti laukuose ant pūdymo. Paprastesnis sprendimas – biologinė plovimo aikštelė: įgilinta vieta padengiama moliu ar kita nelaidžia medžiaga ir užpilama biologiniu mišiniu (durpės, žemės, šiaudai). Biologinį mišinį periodiškai reikia keisti – galima išbarstyti laukuose ant pūdymo, nes cheminės medžiagos suyra. Taip pasidaryk bus zjbs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , dzipas pranešimas:

Nu man juokas neima - zinant kokios gali buti baudos. Turbut kolega nebuvo pas pati nei nma nei aaa patikroj ir turbut dar nebuvo pritaike sankcijos ismokoms, jei metotes replikomes apie moli ir siaudus. Tokia biologine saugykla irgi tures buti atitinkamai irengta. 

Ir apskritai girdejau kas ruosiamasi daryti ir man visiskai pofik kas kur ka irodines, bet kad spaudimas bus tai faktas.

Čia ne bajeris, plovimo aukštele irengti galima ant suplūkto molio udėjus šaudu ir durpiu mišini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , JCB pranešimas:

Bet jeigu aš to purkštuvo neplaunu, tai kam man ta aikštelė? Arba jeigu man kaimynas purškia? 

Ar čia tas atvejis, jei turi "įrankį", galima nubaust ir už išpriervartavimą...

Jeigu kaimynas purškia tai jis ir aikštele turi turėt, o jeigu su tuo kaimynu sudarysi sutartį dėl plovimo tai ir pats galėsi purkšti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

Nu "iseinantys" kaip ir nedave prikazo visus patikrinti, o ateinantys bandys "valstiecius" pamokyti....

Čia toks juokas, mes išleidom įstatymą, bet tik ant akių, bet va tie kurie ateis jus išrurins pagal ta įstatymą, bet mes tai ne prie ko. Toks Karbauskis stiliaus pasakymas...

O realybe tokia yra įstatymas, yra ir institucijos kurios remiasi tuo įstatymu, ir tam nereikia ministro keisti, ateis laikas ir tikrins. Tai jeigu yra baime, tai leki pas tuos kur gandą išgirdai ir sakai kad vyrai liko 2 savaites reikia įstatymą tvarkyt, gal nueis tas reikalas atgal iš kur atėjo. 
O siaip tiek vieni tiek kiti jau yra buve valdžioje ir niekas ten nekerštavo niekam, ipatyngai rinkėjams, nes vargiai atrinksi kas už ką balsavo... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , viktorass pranešimas:

Jeigu kaimynas purškia tai jis ir aikštele turi turėt, o jeigu su tuo kaimynu sudarysi sutartį dėl plovimo tai ir pats galėsi purkšti.

nelabai suprantama ta savoka purkštuvo plovimo aikštelė,jei pagal įstatymą pesticidų likučius praplovę purkštuvą išpurškiam tam pačiam lauke,taip išeina sviestas sviestuotas :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , ceck pranešimas:

nelabai suprantama ta savoka purkštuvo plovimo aikštelė,jei pagal įstatymą pesticidų likučius praplovę purkštuvą išpurškiam tam pačiam lauke,taip išeina sviestas sviestuotas :icon-rolleyes:

Na kai mane tikrino tai neakcentavo, kad konkrečiai purkštuvo, sakė technikos plovimo aikštelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , ceck pranešimas:

nelabai suprantama ta savoka purkštuvo plovimo aikštelė,jei pagal įstatymą pesticidų likučius praplovę purkštuvą išpurškiam tam pačiam lauke,taip išeina sviestas sviestuotas :icon-rolleyes:

Nu matai, įstatymas caro ruriko (kraujelio jei tiksliau) laikų,  kas ten žino kas ką tada rūkė, tai prirašė kas ant seilės užėjo. :D

prieš 2 minutes , viktorass pranešimas:

Na kai mane tikrino tai neakcentavo, kad konkrečiai purkštuvo, sakė technikos plovimo aikštelė.

Tikrino aap inspektorius? Nes nebe jo kompetencija kalbėti apie technikos plovimo aikštelę, kur pagrindinis akcentas naftos gaudyklė. Manau, jei jau yra toks straipsnis, jis kalbėjo būtent apie tą duobę chemikalams neutralizuoti. Tiesiog kolkas negavo aport komandos, tai ir žiūri pro pirštus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , jevgenijus pranešimas:

Nu matai, įstatymas caro ruriko (kraujelio jei tiksliau) laikų,  kas ten žino kas ką tada rūkė, tai prirašė kas ant seilės užėjo. :D

Tikrino aap inspektorius? Nes nebe jo kompetencija kalbėti apie technikos plovimo aikštelę, kur pagrindinis akcentas naftos gaudyklė. Manau, jei jau yra toks straipsnis, jis kalbėjo būtent apie tą duobę chemikalams neutralizuoti. Tiesiog kolkas negavo aport komandos, tai ir žiūri pro pirštus. 

Mane tikrino aap inspektorius rugpjūčio mėnesį ir prieš atvažiuojant iškart klausė  ar yra purkštuvo plovimo aikštelė aišku aš jos neturiu ,liepė ale išsinuomot mėšlidę  jiem tik popierių reik .Tų inspektorių visokių tikriausiai yra ir nevisi linkę bausti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , ūk.Dainius pranešimas:

Mane tikrino aap inspektorius rugpjūčio mėnesį ir prieš atvažiuojant iškart klausė  ar yra purkštuvo plovimo aikštelė aišku aš jos neturiu ,liepė ale išsinuomot mėšlidę  jiem tik popierių reik .Tų inspektorių visokių tikriausiai yra ir nevisi linkę bausti .

pries dvi savaites buvo kursai dėl pažymėjimo,tai sakė tipo greitu laiku turėtų atšaukt šitą nesamonę,nes iš vidaus purkstuvo likučius nuoplavų gali ispurkst ant lauko,o jau nuo purkstuvo nuplaut  lauke negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, BR pranešimas:

pries dvi savaites buvo kursai dėl pažymėjimo,tai sakė tipo greitu laiku turėtų atšaukt šitą nesamonę,nes iš vidaus purkstuvo likučius nuoplavų gali ispurkst ant lauko,o jau nuo purkstuvo nuplaut  lauke negali.

Tokio durno įstatymo mažai kas gali sugalvoti ,jei turi plauti tik tam pritaikytose vietose ,tai gal uždraus ir ant lauko laikyti purkštuvus ,jug lietus irgi plauna:rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...