Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 42 minutes , kestoxs pranešimas:

Ir politikai, net paklausti bijo.

Tai ir čia kai kam atrodo, kad geriau neklaust. Tada klausimas, o kodėl klausiam batkos? Galima žinoma išvedžiot, kad problemos skirtingos, valžia teisėta, nesvarbu, kad nukvakus. Bet apsimetinėt, kad niekas nevyksta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, PArty pranešimas:

Tai ne populizmas o drakoniškas parazitavimas

Nepasakok, pasižiūrėk kaip liaudis į ta viešbutį žiūrėjo. Iš kitos puses mano studijų laikais tokius viešbučius Barakais vadino...O man tai daugiau mažiau nusispjaut ar tuos kelis tūkstančius pieštukams skirtų  pinigu jie išleis, piestukams, gėlėms, mašinos nuomai, kurui ar viešbučiui. Butų galbūt blogiau jei ta suma padidintu. Nors suskaičiavus kiek tam Barakui  buvo išleidžiama, net ir tas padidinimas nebutu baisus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Tai ir čia kai kam atrodo, kad geriau neklaust. Tada klausimas, o kodėl klausiam batkos? Galima žinoma išvedžiot, kad problemos skirtingos, valžia teisėta, nesvarbu, kad nukvakus. Bet apsimetinėt, kad niekas nevyksta...

Mano nuomone mes per daug esam įsijautę į tarptautinio teisėjo vaidmenį. Europa daugeliu atvejų mus dulkina pvz mobilumo paketas. Lenkija yra stipri, didelę įtaką galinti padaryti EU šalis. Ir ypač su lenkais reiktų sugyventi, ne jiems mūsų reikia, bet mums jų. Lig šiol mes buvom kažkokie teisėjai iš vadindami rusus teroristais ir t.t ir mes uzsimokejome, o tuo tarpu didesnės šalys Vokiečiai varo projektus su rusais ir nesipyksta. Mes su savo byrancia ekonomika dar vis šūstrelinam, Krizė ne už kalnų ir kuris bus pasiruošęs susimokėti už klausimus? Būtent Europa ir sugriaus žmogaus teisių programa, jau net švedai suprato. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Mano nuomone mes per daug esam įsijautę į tarptautinio teisėjo vaidmenį. Europa daugeliu atvejų mus dulkina pvz mobilumo paketas. Lenkija yra stipri, didelę įtaką galinti padaryti EU šalis. Ir ypač su lenkais reiktų sugyventi, ne jiems mūsų reikia, bet mums jų. Lig šiol mes buvom kažkokie teisėjai iš vadindami rusus teroristais ir t.t ir mes uzsimokejome, o tuo tarpu didesnės šalys Vokiečiai varo projektus su rusais ir nesipyksta. Mes su savo byrancia ekonomika dar vis šūstrelinam, Krizė ne už kalnų ir kuris bus pasiruošęs susimokėti už klausimus? Būtent Europa ir sugriaus žmogaus teisių programa, jau net švedai suprato. 

Per kurią vietą ta ekonomika byra? Per restoranus, viešbučius ir SPA? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , jevgenijus pranešimas:

Nežinau kaip dėl kitų, bet mano nuomone, Gabris kolkas per maža lauką patrešęs užsienio ministro postui. 

Šitas pasirinkimas daugiau susijęs su jo ateitimi nes jo perspektyvos Lietuvoj nelikus senelio prastokai atrodo. Nenustebčiau jei po 4 metų bus siunčiamas į postą užsienyje, gal netgi ir anksčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, dumoju pranešimas:

Per kurią vietą ta ekonomika byra? Per restoranus, viešbučius ir SPA? 

 

Mano žodžius prisiminsi kai dar kokius 5 kartus pasakys apie biudžeto persvarstyma, ministrai priėję prie ministerijų pradės sutartinai bliauti, kad nėra pinigų, žmonės išgirdę pinigus į kojinės, vartojimas strigs, ir pavasariop krizė. Čia aišku ir perdirbėjai su savo pretenzijomis, geriau kad mano scenarijus nepasikartotų, bet tai kas kalbama eina link to

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Kaip jum  kandidatai į ministrus?  

Ministrai visada buvo puikūs, konservatorių partijos potencialas lb didelis, tik vienas minusas visiems, kad jie yra politikai, o politikai žiūri reitingus. Jei darysi bet kokias, (kad ir pačias geriausias) atsiras kritikų, nepatenkintų, ministras tuoj dėmesio centre ir neduok dieve pradės reitingai kristi. Reitingai kris ir partijai ir pačiam šakės, tai tada geriau nedirbti nieko nedaryti, kaip ir buvo, niekas nieko nedarė, tik galimai pardavinėjo įstatymus ir tiek. Potencialas didelis, tik ar darys? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Mano žodžius prisiminsi kai dar kokius 5 kartus pasakys apie biudžeto persvarstyma, ministrai priėję prie ministerijų pradės sutartinai bliauti, kad nėra pinigų, žmonės išgirdę pinigus į kojinės, vartojimas strigs, ir pavasariop krizė. Čia aišku ir perdirbėjai su savo pretenzijomis, geriau kad mano scenarijus nepasikartotų, bet tai kas kalbama eina link to

Tai nereikia nė išgirsti, jau nuo pavasario deda į kojines. Visuomenė tiek pinigų atsidėjusi dar niekada neturėjo.

Kaip matau, pesimizmo iš tamstos neatimsi. Atsakyk atvirai, ar nėra sunku su tokia našta gyventi? Kiek, tavo atveju, valstybės politika įtakoja tavąjį gyvenimą? Atsakyk nuo širdies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , dumoju pranešimas:

Tai nereikia nė išgirsti, jau nuo pavasario deda į kojines. Visuomenė tiek pinigų atsidėjusi dar niekada neturėjo.

 

O kur tuos pinigus šiais laikais išleisi? 
Aš pats paskaičiavau kiek pinigu per šiuos metus liko pas mane, pernai turejau 6 išvykas į užsienį, šiemet ne vienos. Restoranai, kavines kitos pramogos, niekas nevyksta. Tai ir dedasi tie pinigai natūraliai į kojines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, kestoxs pranešimas:

O kur tuos pinigus šiais laikais išleisi? 
Aš pats paskaičiavau kiek pinigu per šiuos metus liko pas mane, pernai turejau 5 išvykas į užsienį, šiemet ne vienos. Restoranai, kavines kitos pramogos, niekas nevyksta. Tai ir dedasi tie pinigai natūraliai į kojines.

Kai įveiksim tą nelemtą virusą, visas pramogų sektorius greitai atsistatys. Čia ne ta situacija, kad žmonės neturi už ką duonos nusipirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dumoju pranešimas:

Tai nereikia nė išgirsti, jau nuo pavasario deda į kojines. Visuomenė tiek pinigų atsidėjusi dar niekada neturėjo.

Kaip matau, pesimizmo iš tamstos neatimsi. Atsakyk atvirai, ar nėra sunku su tokia našta gyventi? Kiek, tavo atveju, valstybės politika įtakoja tavąjį gyvenimą? Atsakyk nuo širdies.

Aš jokios naštos neturiu, bet yra verslų (turizmas, pramogos, maitinimas) ne visų pelningumas didelis, + nuomos mokesčiai+Sodros mokesčiai+jei verslas pastatytas neseniai ir dar su paskola tie žlugs. Aš pats moku mokesčius, bet nenorėčiau, kad ateitų pasirinkti baudų pavidalu iš manęs, o 2008–2012 daug įmonių sužlugdė būtent needakvačios baudos. O valstybės politika pvz emigraciją palietė daug žmonių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Kaip suprantu, kandidato į žemės ūkio ministro postą nepaskelbė todėl, kad nerado savo tarpe daugiau moteriškių su kokios profkės diplomu, o lgbt publika nelabai linkus tokiam postui.   

Gal visdelto į šita pozicija žiuri gan atsakingai, ir jai kaip ir nėra tinkama belekokios moteriškės kandidatūra. 
 

P.s O kuriai ministerijai vadovaus moteriškė su profkės diplomu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , arciu555 pranešimas:

Aš jokios naštos neturiu, bet yra verslų (turizmas, pramogos, maitinimas) ne visų pelningumas didelis, + nuomos mokesčiai+Sodros mokesčiai+jei verslas pastatytas neseniai ir dar su paskola tie žlugs. Aš pats moku mokesčius, bet nenorėčiau, kad ateitų pasirinkti baudų pavidalu iš manęs, o 2008–2012 daug įmonių sužlugdė būtent needakvačios baudos. O valstybės politika pvz emigraciją palietė daug žmonių. 

O ką tamsta siūlai daryt? Leisti visiems pramogauti ir po to mokyklos salėj gydytis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...