Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , Zvanas pranešimas:

Nu ir nereikia :)

Vakarai ilgi pasirašinėkim.

Apie sąmokslo teorijas, aš jomis nei tikiu nei netikiu.

Paimkim žemės ūkį. Aš parašiau sąmokslo teoriją apie chemijos pramonę ir padargus gerinančius dirvą. Tai nusišnekėjau ar ne?

Dabar paimkim vaistų pramonę. Ar aklai pasitikite gamintojais? Nesu nei prieš, nei už vakcinas. Nei už, nei prieš vaistus.

Žiniasklaida? Kuria tikėti, kuria ne? 

 

Oh, užkabinai :D Tikėt kažkuo ar ne, nuo daug ko priklauso, turbūt labiausiai nuo charakterio tipo. Ypač tais atvejais kai nėra kaip patikrinti info. Beto jei ir tikrini, tai ne viską, kažką atmeti ir kažką priimi daug nesvarstęs. Taigi didesnioji dalis ateinančios info gali būti neteisingai įvertinta. Bet jei kalbam apie covid19, turėjau per daug atvejų artimoje ir ne visai aplinkoje, kad galvoje dar liktų vietos sąmokslui. Vat Remse sako kad žmona lengvai persirgo, o mano uošvio puskės vyras - dvi savaitės su min 38 tempridžo. Bet statistiškai sirgo abu. Mano sesuo išvis be jokių gripo simptomų, tik skonis ir kvapas dingę buvo. Jos geriausia draugė persirgo balandį, irgi tas pats buvo. Tik kvapo ir skonio pojūtis negrįžo ten kur buvęs iki šiol. Ir dar, Veryga nekaltas dėl to asilo, kur Depo eilėje prie kasos kvėpavo man į sprandą ir dėl kurio apsisukau su vežimu, bukvaliai nustumiau pora žingsnių atgal ir kuris bais įsižeidęs nuėjo prie kito sprando kitoj eilėj. Va tokie dundukai ir kuria mums tokia statistiką. Nereikia net sąmokslo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Remse pranešimas:

Žmona sirgo, toks lengvas peršalimas ta korona. Aš net neužsikrečiau, tik 10 dienų saviizoliacijoje prabuvau. 

Cia ,kaip kam papuola .Draugas uzsikrete nuo savo zmonos ,jam nieko zmonai laseliniu reikejo,dusino.Mano 2 giminaiciai gulejo su deguonim,kita tolima giminaite ,kaip ir nieko .Rialiai jeigu neturi gretutiniu ligu viskas ok turetu but,bet mes ir patys nezinom kada kas islys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , jevgenijus pranešimas:

Oh, užkabinai :D Tikėt kažkuo ar ne, nuo daug ko priklauso, turbūt labiausiai nuo charakterio tipo. Ypač tais atvejais kai nėra kaip patikrinti info. Beto jei ir tikrini, tai ne viską, kažką atmeti ir kažką priimi daug nesvarstęs. Taigi didesnioji dalis ateinančios info gali būti neteisingai įvertinta. Bet jei kalbam apie covid19, turėjau per daug atvejų artimoje ir ne visai aplinkoje, kad galvoje dar liktų vietos sąmokslui. Vat Remse sako kad žmona lengvai persirgo, o mano uošvio puskės vyras - dvi savaitės su min 38 tempridžo. Bet statistiškai sirgo abu. Mano sesuo išvis be jokių gripo simptomų, tik skonis ir kvapas dingę buvo. Jos geriausia draugė persirgo balandį, irgi tas pats buvo. Tik kvapo ir skonio pojūtis negrįžo ten kur buvęs iki šiol. Ir dar, Veryga nekaltas dėl to asilo, kur Depo eilėje prie kasos kvėpavo man į sprandą ir dėl kurio apsisukau su vežimu, bukvaliai nustumiau pora žingsnių atgal ir kuris bais įsižeidęs nuėjo prie kito sprando kitoj eilėj. Va tokie dundukai ir kuria mums tokia statistiką. Nereikia net sąmokslo. 

Tai, kad yra ta korona tai faktas, neneigiu tikrai. Sirgau aš, kartu su žmona, įdentišku laiku prasidėjo. Aš 6 dienas su temp. 36,8-37,8, ji 12 dienų  37-38 temp. Skoniai, kvapai dingo kažkur penktoj paroj, galėjau bet kokį šūdą suvalgyt ar po nosim pasikabinti (o gal ir kabėjo koks, neužuodžiau). Dešimtoj paroj testus pridavėm ir abu neigiami.  O o prieš lygiai savaitę žmona, būdama visiškai sveika (jau gerą savaitę) gavo teigiamą. Va čia man didžiausia nuostaba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Ir taip per visą pasaulį... Krematoriumų sąmokslas? :D

Nu ne aš turèjau raumenî kad ši lengvata iš dalies iškreipia statistika.Geri pažystami laidojo moćiute nuèjo mirties liudijimo o ten jiem tiesiai šviesiai sako jei kremuosit rašom diagnoze covidukas.Tie sako ne velionès valia užkasti.pareina namo ir tiešinas sako matai daktarai visai suižulèjo nei iš nei išto tokias diagnozes dalina.čia ateina kaiminka felčerè ir sako jus ne taip supratot jei kremuojat rašo daktarai covidukà mirties liudijime ir už kremavima tada moka valstybè.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš aplinkos du palaidoti, vienas sirgo savaite namie, tris savaites ligoninėje, 3 besimptomiai, 3 karščiavo 4 paras, 4 lengvai. 

Nejuojaukit su tuo virusiuku, nėra jis toks paprastas reikalas. Mūsų ligoninė užgrūsta, pagalbos kitom ligom nebėra. Kokių čia sąmokslo teorijų bereikia falvoti, kai prieš akis visas paveikslas nupieštas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Jei besimtomis nebutu viruso platintojas, niekam jis ir nebutu idomus, ir virusas taip neplistų, bet sunku patikėti, kad dėl vaistų pramonės visas pasaulis į lockdaunus užsidarė...ekonomikas sustabdė, danai audines išpjovė ir panašiai, naivoka...

Bet tu pažiūrėk kaip yra, kas nustato, kad korona pas žmogų yra? Berods tik testai ar dar kaip?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , grazbek pranešimas:

Nu ne aš turèjau raumenî kad ši lengvata iš dalies iškreipia statistika.Geri pažystami laidojo moćiute nuèjo mirties liudijimo o ten jiem tiesiai šviesiai sako jei kremuosit rašom diagnoze covidukas.Tie sako ne velionès valia užkasti.pareina namo ir tiešinas sako matai daktarai visai suižulèjo nei iš nei išto tokias diagnozes dalina.čia ateina kaiminka felčerè ir sako jus ne taip supratot jei kremuojat rašo daktarai covidukà mirties liudijime ir už kremavima tada moka valstybè.

Girdėjau apie tai. Įdomu kiek tai gali iškraipyti statistika... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Zvanas pranešimas:

Tai, kad yra ta korona tai faktas, neneigiu tikrai. Sirgau aš, kartu su žmona, įdentišku laiku prasidėjo. Aš 6 dienas su temp. 36,8-37,8, ji 12 dienų  37-38 temp. Skoniai, kvapai dingo kažkur penktoj paroj, galėjau bet kokį šūdą suvalgyt ar po nosim pasikabinti (o gal ir kabėjo koks, neužuodžiau). Dešimtoj paroj testus pridavėm ir abu neigiami.  O o prieš lygiai savaitę žmona, būdama visiškai sveika (jau gerą savaitę) gavo teigiamą. Va čia man didžiausia nuostaba.

Žmona sirgo kelias dienas aš jei ir sirgau tai besimtomis.tèvas darèsi testa pasirodo nešiotojas yra Irgi nieko nejautè

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Zvanas pranešimas:

Bet tu pažiūrėk kaip yra, kas nustato, kad korona pas žmogų yra? Berods tik testai ar dar kaip?

 

Tokiu atveju kaip tu paminejai yra buve, viena virš mėnesio gaudavo teigiama-neigiama-teigiama atsakyma, bet esme, kad tokie pakartotiniai neina į statistika.Padariai viena, gavai teigiama, toliau du iš eiles neigiami, jei nepavyksta du iš eiles bandai tol kol pavyko. Tam ir yra, kad gauti du iš eiles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va matom, kad yra daug netikslumų. Nieko aš nesiūlau nei krokodilų, nei nanorobotukų. Tiesiog įdomu kiek tikrų sergančių ir ar tai toks baisus dalykas kaip skelbiama. Prisiminkim kas buvo pačioj pradžioj Kinijoj, per žinias rodė, kad žmonės tiesiog krenta gatvėj. Yra juk ir psichologiniai dalykai, kas gali didinti mirtingumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Zvanas pranešimas:

Tai va matom, kad yra daug netikslumų. Nieko aš nesiūlau nei krokodilų, nei nanorobotukų. Tiesiog įdomu kiek tikrų sergančių ir ar tai toks baisus dalykas kaip skelbiama. Prisiminkim kas buvo pačioj pradžioj Kinijoj, per žinias rodė, kad žmonės tiesiog krenta gatvėj. Yra juk ir psichologiniai dalykai, kas gali didinti mirtingumą.

O dėl to patikimumo, čia juk virusas, iki šito viruso, niekas tu tyrimu nedarydavo, atėjai pas daktara padare kraujo tyrimą nustatė, kad virusinio pobūdžio liga, išraše simptomini gydymą ir paleido namo, ir niekam neidomu koks virusas, tyrimas brangus, užima laiko, kol gausi atsakyma būsi pasveikęs, o ir gydomo kitokio kaip simptominis nėra. Buvo prieš kelis metus į darželį parvežė kažkoki virusą vaikam nagai nukrito pirštai atsilupo, praėjo, po metu per žinias parodė atseit keli žmones susirgo kokiu tai turkišku virusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Tai va matom, kad yra daug netikslumų. Nieko aš nesiūlau nei krokodilų, nei nanorobotukų. Tiesiog įdomu kiek tikrų sergančių ir ar tai toks baisus dalykas kaip skelbiama. Prisiminkim kas buvo pačioj pradžioj Kinijoj, per žinias rodė, kad žmonės tiesiog krenta gatvėj. Yra juk ir psichologiniai dalykai, kas gali didinti mirtingumą.

Kai tik pirko kolege kaimynei vaisru kazkokiu, sake mirsta. Kita 29 m pana iki tuliko nenueina savom kojom. Kitaip tariant, pagal zmogu, vieniem pizdavotai, kitiem nieko. Kaip ir su meginiu emejais. Pora syk tyriaus, tai vieba svelni ir greita, kita kazka rase gerklej su ta lazda kol normaliai neuzsigaukciojau.

 

Siaip panikos gerokai per daug, ypac keistai atrodo, kad sika i bata visi. Bet pamirsta, kad patys labiausiai gali save apsaugoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , manttys pranešimas:

Kai tik pirko kolege kaimynei vaisru kazkokiu, sake mirsta. Kita 29 m pana iki tuliko nenueina savom kojom. Kitaip tariant, pagal zmogu, vieniem pizdavotai, kitiem nieko. Kaip ir su meginiu emejais. Pora syk tyriaus, tai vieba svelni ir greita, kita kazka rase gerklej su ta lazda kol normaliai neuzsigaukciojau.

 

Siaip panikos gerokai per daug, ypac keistai atrodo, kad sika i bata visi. Bet pamirsta, kad patys labiausiai gali save apsaugoti :)

Kažkada sirgau gripu tai buvo tikrai sunkiau. Kiek mačiau dabartinę statistiką tai gripo beveik nėra. Kyla natūralus klausimas, kur jis dingo?  

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

O dėl to patikimumo, čia juk virusas, iki šito viruso, niekas tu tyrimu nedarydavo, atėjai pas daktara padare kraujo tyrimą nustatė, kad virusinio pobūdžio liga, išraše simptomini gydymą ir paleido namo, ir niekam neidomu koks virusas, tyrimas brangus, užima laiko, kol gausi atsakyma būsi pasveikęs, o ir gydomo kitokio kaip simptominis nėra. Buvo prieš kelis metus į darželį parvežė kažkoki virusą vaikam nagai nukrito pirštai atsilupo, praėjo, po metu per žinias parodė atseit keli žmones susirgo kokiu tai turkišku virusu.

O kodėl dabar nedaro iš kraujo to virusinio uždegimo? Kam tie testai, ilgai trunkantys, kam žmones traumuotus tiek ilgai kankina? Testai irgi nerodo, kad yra būtent korona nes neįmanoma, jų pagalba, atskirti koks konkrečiai virusas. 

Mano akimis, mano nuomone, tai yra tyčia keliama panika :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Zvanas pranešimas:

Kažkada sirgau gripu tai buvo tikrai sunkiau. Kiek mačiau dabartinę statistiką tai gripo beveik nėra. Kyla natūralus klausimas, kur jis dingo?  

O kodėl dabar nedaro iš kraujo to virusinio uždegimo? Kam tie testai, ilgai trunkantys, kam žmones traumuotus tiek ilgai kankina? Testai irgi nerodo, kad yra būtent korona nes neįmanoma, jų pagalba, atskirti koks konkrečiai virusas. 

Mano akimis, mano nuomone, tai yra tyčia keliama panika :)

 

Dėl gripo labai paprasta, visame pasaulyje jau buvo pastebejimas, tos saugos priemones kuriomis žmones saugosi dabar nuo koronos , gripas labiau eliminuojasi, visuomet žmonėm daktarai sakydavo ta pati palaukite rankas gryze namo, atstumas  gripo užsikrėtimo  galimybe smarkiai mažina o čia dar ir kaukes.

 

žiūrint  apie kuriuos kalbi tai tie kur veryga prisipirko iskarto buvo kalba, kad jų patikimumas yra labai menkas ir jie ne sirgimo momentą fiksuoja. Tai jie ir guli niekam nereikalingi. O tie kur naujieji, pirmiausia jų dar nėra Lietuvoje, veryga jau jų nebepuola tiek užsisakyti kaip anų, bet ir jie nėra taip aiškiai apibrėšta koks tikslumas kiek patikima ir kaip reikes naudoti, nes lyg kalbama jei neigiamas tai uzskaito kaip neigiama, jei teigiamas dar tirs iš šituo būdu.

Pasaulyje atsiranda ir kitu metodu, kažkur šunis buvo apmokę nustatyti, amerikiečiai lyg iš iškvėpiamo oro atrado būdą nustatyt, bet dar nepraėjo tas metodas patikimumo patikrų matyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Zvanas pranešimas:

Kažkada sirgau gripu tai buvo tikrai sunkiau. Kiek mačiau dabartinę statistiką tai gripo beveik nėra. Kyla natūralus klausimas, kur jis dingo?  

O kodėl dabar nedaro iš kraujo to virusinio uždegimo? Kam tie testai, ilgai trunkantys, kam žmones traumuotus tiek ilgai kankina? Testai irgi nerodo, kad yra būtent korona nes neįmanoma, jų pagalba, atskirti koks konkrečiai virusas. 

Mano akimis, mano nuomone, tai yra tyčia keliama panika :)

 

Turetum suprasti pats, kad istikruju skaiciai realus kelis kartus didesni nei dabar pateikiami, nes tiesiog kiti nesitiria, o vis daugiau zmoniu uzkrecia ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Zvanas pranešimas:

Kažkada sirgau gripu tai buvo tikrai sunkiau. Kiek mačiau dabartinę statistiką tai gripo beveik nėra. Kyla natūralus klausimas, kur jis dingo?  

O kodėl dabar nedaro iš kraujo to virusinio uždegimo? Kam tie testai, ilgai trunkantys, kam žmones traumuotus tiek ilgai kankina? Testai irgi nerodo, kad yra būtent korona nes neįmanoma, jų pagalba, atskirti koks konkrečiai virusas. 

Mano akimis, mano nuomone, tai yra tyčia keliama panika :)

 

Is posto matyti, kad korona rimtesne nei atrodo. Dauguma  neserga visai. Kazkam kala per plaucius, bet tamstai kale per smegenis. sveikit!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Minduksx pranešimas:

Tai kad šiais laikais negali niekuo pasitikėti, per žinias neseniai rodė kaip vieną vaistų gamybos įmonė už jų parduota produktą daktarui duodavo į kišenę, tai apie kokį gydymą ir pastikijima galima kalbėt. Gal yra kokia statistika kiek žmonių mirdavo nuo gripo? 

Kai kuriems atrodo, kad viskas čia yra aišku ir nėra reikalo apie tai kalbėti, jie turbūt niekada net grąžos parduotuvėj netikrina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Minduksx pranešimas:

Tai kad šiais laikais negali niekuo pasitikėti, per žinias neseniai rodė kaip vieną vaistų gamybos įmonė už jų parduota produktą daktarui duodavo į kišenę, tai apie kokį gydymą ir pastikijima galima kalbėt. Gal yra kokia statistika kiek žmonių mirdavo nuo gripo? 

Jos visos bando įsiteikti daktarams ipač šeimos, rengia konferencijas kurortuose, ir panašiai, bet tai nereiskia kad visi gydytojai būdami mokyklose pirmunais, baigę 8-10 metu studijų mokslu yra tokie buki ir bruka tau tik tai ka vaistų gamintojas jam parekomendavo...

2018-2019 metai nuo gripo Lietuvoje mire 26 asmenys per visus metus.

Ar užtenka tokio palyginimo? 

http://www.ulac.lt/uploads/downloads/gripas/2018_2019/Epidemiologine gripo analize 2018-2019 m.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...