Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, shaulinis pranešimas:

Klausėt pvz kada krizė kaimiečiui į naudą išėjo. Kai pažiūri tai beveik per 100 metų pelnas iš hą augo tik per antrą pasaulinį, naftos krizę ir per paskutines krizes būtent dėl kai kutių valstybių įvestų eksporto apribojimų (ne tik Rusijos)

image_3fe2c747-3f2e-4867-b401-df1320c4a21620191203_203449.jpg

Pikas ties ww2 ir kiek vėliau, turbūt bus panašus ir kitų pramonės sektorių. Jankiai kaip reikiant tada atsigavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, PArty pranešimas:

Naudinga senosioms  burbulinems ekonomikoms (JAV,Eu ) . 

Kolkas  visa tai katalizuojama neadekvačiai grėsmei, o to priežastis ir pasekmė gali būti apie ką kol kas viešai nenorėčiau kalbėti

Kontspiracijos terorijų netrūksta ir ramiais laikais o dabar tai jau pasipils dar daugiau. Tamstos tai tokia baisi, kad net įvardint jos negalima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, shaulinis pranešimas:

Klausėt pvz kada krizė kaimiečiui į naudą išėjo. Kai pažiūri tai beveik per 100 metų pelnas iš hą augo tik per antrą pasaulinį, naftos krizę ir per paskutines krizes būtent dėl kai kutių valstybių įvestų eksporto apribojimų (ne tik Rusijos)

image_3fe2c747-3f2e-4867-b401-df1320c4a21620191203_203449.jpg

Statistika kaip visada  yra geras melas pagrįsti melą kurį nori matyti. Kad suprasti ar tas grafikas yra statistiškai patikimas  reikėtų matyti šalia ne tik grafika $ bet ir vidutinėmis pajamomis,duonos kepaliukais ar min alga....nes tą inflecija toks čapajavo rodiklis

Tikėtina kad viršūnėse buvo  pinigų vertės stiprūs pasikeitimai ,o dėl skirtingų  pokyčių greičiu  ir  turim žvakės. Žiūrint Lietuvos 25 metų istoriją žemės ūkiui tos žvakės galiausiai virsta Piro pergalėmis.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Saitoo pranešimas:

Kam tau ta hidroteka, sedek namie ir nepanikuok, pas jum karantinas, ar nezinai kas tai yra. Pas mus visi sedi ir ramus, nieks nepanikuoja, mokikites gyvent kitaip teks priprast.

Nesakyk ką man daryt ir aš nesakysiu kur tau eit...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, arciu555 pranešimas:

Mesos kaina tikrai kils,nes Lenkija ,,donoras,,užsidare. Jau dabar prekybcentry tuštokos mesos lentynos,nors nebuvo pati pigiausia.

Man neaktualu kiek už mėsa mokės buve "BIEDRONKOS" klientai ir etatiniai Delpio komentatoriai po straipsniais apie ūkininkus . Man aktualu kiek mokės supirkėjas už jautukus .Ar tik supirkimo kainos nekris tuščiu lentynu fone?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Prasideda problemos. Sudegė kurmio kontaktai. Hidrotekos net svetainė išjungta. Gal aš kažko ir nesuprantu, bet nesitikėjau, kad taip atrodo nuotolinis darbas.

Hidrotekos puslapis kažkokia kvaraba užkrėstas, iš kokio 3 karto atsidaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tie lietuviai tai nemirtingi, vis ne mėnesį buvo rekomendacijos nevykti į užsienį, į karstus taškus ipac, ne blyn jie prieš pat karantiną išvarė ir dabar laukia pagalbos, “ką siūlo URM” klausia. Per snukį voztelt pasiūlytų,  kad atsikvošėtu.

Ir darbo liaudis kažkaip suskubo į “tėvyne”...Ko jau ten taip blogai pasidarė... Kam tas svajonių šalis palikinėja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , kestoxs pranešimas:

Bet tie lietuviai tai nemirtingi, vis ne mėnesį buvo rekomendacijos nevykti į užsienį, į karstus taškus ipac, ne blyn jie prieš pat karantiną išvarė ir dabar laukia pagalbos, “ką siūlo URM” klausia. Per snukį voztelt pasiūlytų,  kad atsikvošėtu.

Ir darbo liaudis kažkaip suskubo į “tėvyne”...Ko jau ten taip blogai pasidarė... Kam tas svajonių šalis palikinėja. 

Lygiai tos pačios nuomonės. Viską uždarė, kad virusas neplistų, bet kad būtų "smagiau" vistiek įleis pargrįžėlius. Arba bebročiai, kurie viską šluoja iš lentynų ar šiaip bastosi. Nu matyt auklėjimo pasėkmės- kad reikia dalintis su kitais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , kestoxs pranešimas:

Bet tie lietuviai tai nemirtingi, vis ne mėnesį buvo rekomendacijos nevykti į užsienį, į karstus taškus ipac, ne blyn jie prieš pat karantiną išvarė ir dabar laukia pagalbos, “ką siūlo URM” klausia. Per snukį voztelt pasiūlytų,  kad atsikvošėtu.

Ir darbo liaudis kažkaip suskubo į “tėvyne”...Ko jau ten taip blogai pasidarė... Kam tas svajonių šalis palikinėja. 

Lenkai kalbėjo, kad neįleis nuo šeštadienio užsieniečiu. Vistiek ne visi grįžo laiku. Dabar kalta valdžia, kad negali grįžti namo... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad puse vasario ir visa kova buvo kalba kad nevažiuokite į užsienį, neplanuokite kelionių atidėkite ir panasiai savaites pradžioje veryga aiskiai pasake skubėkite namo ne rytoj ar kada baigsis kelialapis o dabar. Pochui, tu prie Vokietijos sienos aš apskritai nesuprantu jei keltas per diena 3 kartus vakar iš Vokietijos plaukė, kokio beso jie ten nevažiavo ko ten prie tos sienos stovėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, virgis807 pranešimas:

Man neaktualu kiek už mėsa mokės buve "BIEDRONKOS" klientai ir etatiniai Delpio komentatoriai po straipsniais apie ūkininkus . Man aktualu kiek mokės supirkėjas už jautukus .Ar tik supirkimo kainos nekris tuščiu lentynu fone?

Krito, už 600kg Utena siūlo 1,25 kai buvo 1,40.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , JCB pranešimas:

Lygiai tos pačios nuomonės. Viską uždarė, kad virusas neplistų, bet kad būtų "smagiau" vistiek įleis pargrįžėlius. Arba bebročiai, kurie viską šluoja iš lentynų ar šiaip bastosi. Nu matyt auklėjimo pasėkmės- kad reikia dalintis su kitais...

Laiku parlekiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Bet tie lietuviai tai nemirtingi, vis ne mėnesį buvo rekomendacijos nevykti į užsienį, į karstus taškus ipac, ne blyn jie prieš pat karantiną išvarė ir dabar laukia pagalbos, “ką siūlo URM” klausia. Per snukį voztelt pasiūlytų,  kad atsikvošėtu.

Ir darbo liaudis kažkaip suskubo į “tėvyne”...Ko jau ten taip blogai pasidarė... Kam tas svajonių šalis palikinėja. 

Na tamsta šrį kart tauziji kaip Delpio budulis komentaruose apie ūkininkus . Dirbu NOK  ir i ja šiemet išvykau kai dar joje nebuvo nei vieno susirgusio . Ir man per snukį nereikia vožtelėti aš seniai atsitokėjas todėl nedirbu Lt. Ir nestresuoju dėl gryžimo . I URM. kvietima nereguoju nes kolkas judeti nesaugu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , virgis807 pranešimas:

Na tamsta šrį kart tauziji kaip Delpio budulis komentaruose apie ūkininkus . Dirbu NOK  ir i ja šiemet išvykau kai dar joje nebuvo nei vieno susirgusio . Ir man per snukį nereikia vožtelėti aš seniai atsitokėjas todėl nedirbu Lt. Ir nestresuoju dėl gryžimo . I URM. kvietima nereguoju nes kolkas judeti nesaugu . 

Šaunuolis, aš irgi lieku ten kur dirbu ir nekeliu valdžiai Lietuvos ir užsienio, kad manęs kažkur nepraleidžia ar neįleidžia. Ir nesuprantu tikslo kodel nešti mesas dabar, būtent dabar iš Vokietijos ar Anglijos į Lietuva, gali ramiai pralaukti viso to šaršalo ir gryžti, nereikes sedeti karantine, ir niekas į tave nežiūrės kaip į raupsuotaji...

O dėl atostogaujančių kurie išvyko tuo laiku kai jau buvo nesaugu, kiek suprantu nuomones sutampa, pasveriai rizika, pats ir atsakingas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , virgis807 pranešimas:

Na tamsta šrį kart tauziji kaip Delpio budulis komentaruose apie ūkininkus . Dirbu NOK  ir i ja šiemet išvykau kai dar joje nebuvo nei vieno susirgusio . Ir man per snukį nereikia vožtelėti aš seniai atsitokėjas todėl nedirbu Lt. Ir nestresuoju dėl gryžimo . I URM. kvietima nereguoju nes kolkas judeti nesaugu . 

Tai jus nestresuojat del gryzimo. Bet kaikuriems buvo nusisvilpt ant lietuvos, bet kai ten pradėjo sikna degt, sumane grįžt. Tokioj situacijoj, mano nuomone, kur nori ten dekis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Jonas1995 pranešimas:

Tai jus nestresuojat del gryzimo. Bet kaikuriems buvo nusisvilpt ant lietuvos, bet kai ten pradėjo sikna degt, sumane grįžt. Tokioj situacijoj, mano nuomone, kur nori ten dekis.

Stresuoja turistai ir visokio kito plauko klajūnai  o kas dirba ( dauk tokiu pažystu ) tai ta visa priima ramiai .Gal dar sėjai po 2 sav pavyks gryžti . O jei nepavykas bus kam laukus apsėti . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...