Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 11 minutes , wildfire pranešimas:

Galimos priezastys: "Valstieciai" valdzioje, karbauskis, maldeikiene. 

Ai dar kai jonavoj buvo susirinkimas, tai atsirado straipsniai apie automobilius, su kokiais suvaziavo ukininkai. Jie pamate ir iskart lojimas prasidejo, mazdaug verkia visur kad blogai, bet atvare su prabangiom masinom ir apsirenge kaip i baliu.

Is vieno ofiso vilniuj kai filmavo siandienos parada irgi komentaras girdejosi fone: "galetu salia tu brangiu traktoriu ir ju masinos vaziuot".

Viskas is smulkmenu ir susideda. 

Tam video pabaigoj kai girdisi kad kažkas sako kad ne visi ūkininkai...iškart video baigiasi kad nesugadint vaizdo kokie tie ūkininkai blogi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Jūs man paaiškinkit, iš kur miesto žmogaus tokia neapykanta žemdirbiui? Aš manau, kad iš to begalinio verkimo į eterį, esame prilyginti palangos verslininkams, kuriems irgi visos vasaros blogos.Prasifiltravau visų portalų geriausius komentarus ir be purvo ten nieko neradau. Kažkur yra padarytos klaidos praeityje. 

Būtent, per daug verkti ir skųstis jau dauguma įprato ir labiausiai verkia tie kurie kurie visko turi daugiausiai, technikos naujos, žemių šimtais ha, o atrodo kad nuskriausti labiausiai, šaukia į pirmas eiles sustoję, tai kas gali tokius užjaust ir jais tikėti? Dauguma tikrai gyvena geriau už statistinį lietuvį, bet vis negana ir viskas blogai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , axe pranešimas:

Būtent, per daug verkti ir skųstis jau dauguma įprato ir labiausiai verkia tie kurie kurie visko turi daugiausiai, technikos naujos, žemių šimtais ha, o atrodo kad nuskriausti labiausiai, šaukia į pirmas eiles sustoję, tai kas gali tokius užjaust ir jais tikėti? Dauguma tikrai gyvena geriau už statistinį lietuvį, bet vis negana ir viskas blogai :) 

Butent , labiausei verkia tie kurie daug turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , sole pranešimas:

Nereikia maišyti miesto žmogaus ir persikėlusio į miestą iš kaimo kuriam nuo vaikystės buvo kalama į galvą kad tik mieste galima bus normaliai gyventi, o jei liks kaime tai liks ubagu. Tokių bent jau Vilniuj dauguma, bet kai susimoka visus mokesčius ir bankui už paskolą būstui iš atlyginimo mažai belieka o čia dar pasirodo kai kurie likę kaime gyvena geriau nei jie tapę miestiečiais gaunasi neapykanta iš pavydo kad mužikas gyvena geriau.

Ne iš pavydo,o todel,kad tie miestieciai dirba nuo ryto iki vakaro ir nesiskundzia. O ukininkai skundziasi todel ir kyla jiems nervos. Toks jausmas ,kad ta ukininkavima ne patys pasirinkot,o  kazkas priskyre ta ,,junga,. Paprasciausiai truksta argumentu arba nemokat ju ištransliuoti. Kalbejo per radija grudininku kazkoks atstovas ka ivardijo: truksta pagarbos,mokeciu pakelima,ka nustebinsi su tokiais pareiskimais? ar yra Lietuvoje kam nors pagarba: gydytojai zudosi,mokytojus vaikai siuncia naxxuj. Paklausk to miestiecio kiek jie sumoka mokesciu,sakys ach jus dar mokesciu nenorit moketi....ismokas gaunat ir t,t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , axe pranešimas:

Būtent, per daug verkti ir skųstis jau dauguma įprato ir labiausiai verkia tie kurie kurie visko turi daugiausiai, technikos naujos, žemių šimtais ha, o atrodo kad nuskriausti labiausiai, šaukia į pirmas eiles sustoję, tai kas gali tokius užjaust ir jais tikėti? Dauguma tikrai gyvena geriau už statistinį lietuvį, bet vis negana ir viskas blogai :) 

Na   tikrai dar nieks per daug neverkia tik sako kad susikaupė kaime nemažai problemu kuriu niekas nesprendžia.patiko mokslininku akcija "popierinis ministras".taip ir čia problemu kruvos niekas ju nesprendžia nesigilina į jas dar ir prezidentas su savo nuomone formuoja tautine neapykanta tarpusavyje.Tokia patinė situacija kada ieškoma ką dar galima padalinti ir nurengti ant tautos gerovės laužo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Auguliss pranešimas:

jei valdzia nesureguos geriau kelius blokuoti o ne prie seimo vazuoti

Klausiau šefo, kokia jo nuomonė apie šitą protesto akciją. Žmogus atsakė, kad nelabai supranta, prieš ką čia protestuojama. Tai kelius blokuot kodėl? Lažinuos, kad didžioji dalis ne ūkininkų išvis nesupranta kas mums negerai. GAL, bet tikrai GAL numano, kad esam prieš mokesčių pakėlimą (kas irgi nelabai koks įspūdis jiem).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , manttys pranešimas:

Klausiau šefo, kokia jo nuomonė apie šitą protesto akciją. Žmogus atsakė, kad nelabai supranta, prieš ką čia protestuojama. Tai kelius blokuot kodėl? Lažinuos, kad didžioji dalis ne ūkininkų išvis nesupranta kas mums negerai. GAL, bet tikrai GAL numano, kad esam prieš mokesčių pakėlimą (kas irgi nelabai koks įspūdis jiem).

Ryt vyks vežėjų akcija. Kiek apie ją girdėjom ir kam iš mūsų ji aktuali, jei ji neliečia mūsų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , dumoju pranešimas:

Ryt vyks vežėjų akcija. Kiek apie ją girdėjom ir kam iš mūsų ji aktuali, jei ji neliečia mūsų? 

Nesidomėjęs žinau, kad jiems dienpinigius nori palikt neapmokestintus tik tuo atveju, jeigu mokės pagal darbo sutartį didesnį atlyginimą. Tai iš vienos pusės vairuotojams kaip ir geriau dėl soc.  garantijų, iš kitos pusės jiems gali mažėti alga, nes krepšelis vairuotojo nesikeis bendroj sumoj

 

Beje, nejau nebuvo galima kokią spaudos konferenciją surengti išvakarėse ir protingai išdėstyti. Dabar kai pakalbina pavienius, kaip kam su iškalba ir gaunas nei 5, nei 9 apie tikruosius motyvus. Aišku, lengviausia kritikuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ūkininkas, besidomintis, bet vargu, ar ir aš suprantu šitą protestą, o ir užjausti neišeina - nemokat pasakyti, kas taip jau jums skauda, regis, kažkas stengiasi, bet tos pastangos pavirsta verksmu, staugimu, lyg kas muštų ir kokiu tai piktu, tikrai tokiu mužikišku balsu.

Bet čia tik išsilavinimo stoka - per žinias tokį jau nugirdau, kai vieno klausia, o apie kažką kitą atsako. 

Tik vat kas mane tikrai glumina ir norėčiau čia su jumis išsiaiškinti. Ir jūs čia parašot, ir spaudoje pilna, ir kryžiai, lyg tik vienur, o ne kitur - žemdirbių protestas. Tai sakykit dabar man, kas yra tie žemdirbiai? Čia ūkininkai, kurie užsiima augalininkyste? Nes tada viskas sutampa, kodėl man, kaip  gyvūlininkui, visai neaktualu. Tada suprantama, kodėl protestas nėra vienijantis, nes jis tik žemdirbių, bet ne visų ūkininkų, ir galiausiai sutampa tie kryžiai - važiavau į Vilnių, kryžių nėra daug, gal iki 10 galima suskaičiuoti, bet visi jie ant ariamų laukų, o gausybėje ganyklų - nėra nei vieno. Neteko ir nuotraukų pamatyti, tik vieną iš dzūkijos, kur kryžius ant apleistos pievos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Valakinis pranešimas:

Aš ūkininkas, besidomintis, bet vargu, ar ir aš suprantu šitą protestą, o ir užjausti neišeina - nemokat pasakyti, kas taip jau jums skauda, regis, kažkas stengiasi, bet tos pastangos pavirsta verksmu, staugimu, lyg kas muštų ir kokiu tai piktu, tikrai tokiu mužikišku balsu.

Bet čia tik išsilavinimo stoka - per žinias tokį jau nugirdau, kai vieno klausia, o apie kažką kitą atsako. 

Tik vat kas mane tikrai glumina ir norėčiau čia su jumis išsiaiškinti. Ir jūs čia parašot, ir spaudoje pilna, ir kryžiai, lyg tik vienur, o ne kitur - žemdirbių protestas. Tai sakykit dabar man, kas yra tie žemdirbiai? Čia ūkininkai, kurie užsiima augalininkyste? Nes tada viskas sutampa, kodėl man, kaip  gyvūlininkui, visai neaktualu. Tada suprantama, kodėl protestas nėra vienijantis, nes jis tik žemdirbių, bet ne visų ūkininkų, ir galiausiai sutampa tie kryžiai - važiavau į Vilnių, kryžių nėra daug, gal iki 10 galima suskaičiuoti, bet visi jie ant ariamų laukų, o gausybėje ganyklų - nėra nei vieno. Neteko ir nuotraukų pamatyti, tik vieną iš dzūkijos, kur kryžius ant apleistos pievos. 

atsakysiu,žemdirbys ar ūkininkas yra viens ir tas pats :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Valakinis pranešimas:

Aš ūkininkas, besidomintis, bet vargu, ar ir aš suprantu šitą protestą, o ir užjausti neišeina - nemokat pasakyti, kas taip jau jums skauda, regis, kažkas stengiasi, bet tos pastangos pavirsta verksmu, staugimu, lyg kas muštų ir kokiu tai piktu, tikrai tokiu mužikišku balsu.

Bet čia tik išsilavinimo stoka - per žinias tokį jau nugirdau, kai vieno klausia, o apie kažką kitą atsako. 

Tik vat kas mane tikrai glumina ir norėčiau čia su jumis išsiaiškinti. Ir jūs čia parašot, ir spaudoje pilna, ir kryžiai, lyg tik vienur, o ne kitur - žemdirbių protestas. Tai sakykit dabar man, kas yra tie žemdirbiai? Čia ūkininkai, kurie užsiima augalininkyste? Nes tada viskas sutampa, kodėl man, kaip  gyvūlininkui, visai neaktualu. Tada suprantama, kodėl protestas nėra vienijantis, nes jis tik žemdirbių, bet ne visų ūkininkų, ir galiausiai sutampa tie kryžiai - važiavau į Vilnių, kryžių nėra daug, gal iki 10 galima suskaičiuoti, bet visi jie ant ariamų laukų, o gausybėje ganyklų - nėra nei vieno. Neteko ir nuotraukų pamatyti, tik vieną iš dzūkijos, kur kryžius ant apleistos pievos. 

Nzn ką tu nori išgirsti? Kad gyvulininkai gerai gyvena ir jiem neidomu, gaila bet aš ir mano draugai taip pat pienininkai vienokiu ar kitokiu būdu palaiko tiek streiką, tiek patys prisideda prie jo, o kas yra blogai? Viskas, važiuojam žemyn daug metu, negana to dar į požiūris į mus tragiškas, kur ten tie mūsų milijonai padeti? Pasakyk nueisiu pasiimsiu... Baisus reikalas žemės ukis eina žemyn karves nyksta kiaulių nebera, klimatas eina žemyn ir mes dėl visko kalti, negana to dar vadinami išrinktųjų kasta? Kokie čia mes išrinktieji? Mėšle besimaudantys? Ir kas tokio gero nutiko, kad mokesčius galima kelti ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Nzn ką tu nori išgirsti? Kad gyvulininkai gerai gyvena ir jiem neidomu, gaila bet aš ir mano draugai taip pat pienininkai vienokiu ar kitokiu būdu palaiko tiek streiką, tiek patys prisideda prie jo, o kas yra blogai? Viskas, važiuojam žemyn daug metu, negana to dar į požiūris į mus tragiškas, kur ten tie mūsų milijonai padeti? Pasakyk nueisiu pasiimsiu... Baisus reikalas žemės ukis eina žemyn karves nyksta kiaulių nebera, klimatas eina žemyn ir mes dėl visko kalti, negana to dar vadinami išrinktųjų kasta? Kokie čia mes išrinktieji? Mėšle besimaudantys? Ir kas tokio gero nutiko, kad mokesčius galima kelti ? 

Kaip pirštu į akį.. ir tas visas supriešinimas visuomenės.. tyngiu plėstis rašyti.. kas ir taip normaliam išprususiam žmogui yra aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , arciu555 pranešimas:

Kitam kartui kiekvienas burys turi isrinkti ,,spaudos atstova,, su surasytais,kad neuzmirstu reikalavimais,itikinejimais ir t,t.  O kai visu klausia,nieko gero nesigauna,neisgirdau jokiu problemu,ka matau šiame forume.  Tai pragyventi,neina dar kazka šneka abstrakciai.

Ko gero taip... Nes dabar tik mykimas į kameras net nesuformuluojant sakinio.

O tas " atvažiuokit, pabandykit ir suprasit " man juokingai skamba. Niekas, žmogau, tavęs prievarta neverčia vargti ir po mėšlą klampoti, tai yra TAVO ir niekeno kito, tik TAVO pasirinkimas. Kuo dabar kaltas pvz. tekintojas, kuris 30 metų prie staklių diena dienon po 8 valandas gamykloje dirba ? Ateikit, pabandykit taip kaip jis patekinti, nepridarykit broko... Esmę manau nusakiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigis taigis, bet kryžius sau stato, šaukia, kad miršta augalininkai - tai ironija.

Bet jei rimtai, nežiūrint pieno sektoriaus, su mėsine gyvūlininkyste turėtų būti viskas gerai, netgi plėstis sektorius turėtų. Visada gali būti geriau, bet niekur aš tos mirties, nykimo ir baisios tragedijos nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Audrius90 pranešimas:

Nyksta.. Ta pacia karve ar kiaule bus galima apiuret zologijos sode..

Ai, kam tie zoo sodai, galėsit pas mane ekskursijas organizuoti. Nesiruošiu čia biblijinio armagedono sau skelbti. Dirbu sau ir jokio vargo nematau. Kai jau vakaruos paskutinis sau išjungsit šviesą, tai atvykit į rytus - dar rasit ir karvę, ir kiaulę, ir žmogų, kurs ūkininku vadinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Valakinis pranešimas:

Taigis taigis, bet kryžius sau stato, šaukia, kad miršta augalininkai - tai ironija.

Bet jei rimtai, nežiūrint pieno sektoriaus, su mėsine gyvūlininkyste turėtų būti viskas gerai, netgi plėstis sektorius turėtų. Visada gali būti geriau, bet niekur aš tos mirties, nykimo ir baisios tragedijos nematau.

Sposiji žmogau :-D 1,7 eur už kilogramą mesinio galvijo ? Rimtai galima gyventi? Šiemet bent 2 ūkius mėsinių savam rajone žinau kurie nutraukė veikla. Veršelius iš manęs ima dabar po 1,5 eur jautukai pieniniai, vasara buvo 2,2 eur, telyčaites 0,7 eur /kg. Karve susižeidė koja negali pasikelti, viskas į šiukšlių dėže gali gabalais mesti, net už dyka niekas jos neima, gal tau reikia? Kur tu čia ta geri matai? Biovelos savininkas už ES parama namą pasistate, vargšas, matyt per daug už mėsa moka, namui pinigu neliko :-D 

komentuojant apie tuos kurie tekintojus kurie dirba 8 valandas ir pyksta kad ukinikai su naujais traktoriais dirba, o kodel ukininkas ar jo darbuotojas su arkliu žeme turi dirbti? Tai gal ir tekintojas tegul su rankiniais įrankiais gamina... valstybes ekonomika akmens amžiuje sparčiau kiltų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Valakinis pranešimas:

Taigis taigis, bet kryžius sau stato, šaukia, kad miršta augalininkai - tai ironija.

Bet jei rimtai, nežiūrint pieno sektoriaus, su mėsine gyvūlininkyste turėtų būti viskas gerai, netgi plėstis sektorius turėtų. Visada gali būti geriau, bet niekur aš tos mirties, nykimo ir baisios tragedijos nematau.

Pasiplėskit su ta mėsine givulininkyste ,pamatys perdirbėjai kad pasiula padidėjo ir iš karto kirs per supirkimo kainas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...